vasa seksualna orijentacija

Ja sam.....

• heteroseksualka

• heteroseksualac

• biseksualaka

• biseksualac

• gej

• lezbejka

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

mixy

Zainteresovan član
Poruka
252
tuga_i_opomena:
Tesko mi je da poverujem u biseksualnost... Mislim da svako ko je pozeleo da bude sa istopolnom osobom homoseksualac... Da, i u tu pricu se mora ubaciti ona psiholoska prica o biseksualnosti svakog coveka...

Иако су наши разговори родили теорију коју си овде породила, ипак мислим да бисексуалНОСТ постоји. Они и не прихватају етикету "хетеросексуалних", а, поново, разликују се од хомосексуалних, тако да... Прихватам: бисексуални ПОСТОЈЕ;)

П.С. Анкета је лоше замишљена, тј. постављена. Требало је да постоје три избора, а не за сваки пол појединачно. Дакле: хетеросексуални, хомосексуални и бисексуални.
А сви људи јесу бисексуални;)
Аааааааа!!! Скандал, а? :) Нека крене дрвље и камење!:)

mixy

Zainteresovan član
Poruka
252
Petar_Pan:
1. Kao sto i sama vidis po gore navedenim procentima pravih geyeva i lezbejki je extremno mali broj.
Pravi gey i lezbejka... tj. onaj koji u svom mozgu nije nikad pozeleo drugi pol je jako retka pojava i verovatnoca da se takav neko rodi je jednaka verovatnoci da se neko rodi sa repom, trecom rukom, ili tako nekim devijantnim izrodom prirode. No ipak je zalosna cinjenica da takvih frikova ima doduse u jako malom broju.
Dalje postoje osobe koje su se samo jako razocarale u suprotni pol... imale neka extremno gadna iskustva... silovanja, zlostavljanja i sli. pa su u tome zamrzeli suprotan pol i ne mogu da zele da budu sa takvim jer im je to ogramna psihicki problem. Takodje i ovih je na svu srecu jako malo. A i ovi su u svojoj proslosti bili hetero.
Trecih pravih geyeva nema.
Svi ostali geyevi (a i tih vidimo da ima malo) su oni koji su bili sa oba pola tj Bi su. Oni su nastali iz raznih razloga ali nijedan nije da su u mozgu takvi prirodno jer sigurno nisu. Razlozi su razni: nemogucnost sporazumevanja sa osobom suprotnog pola, prevelika zelja i prirodna potreba a nemanje nikog pored sebe do istog pola... A najcesci nacin je da su zabludjeni i zaludjeni... tj prostim recima smuvani od nekog iskusnijeg. Sa raznoraznim neistinitim tvrdnjama i cinjenicama kao sto su: Gey je normalno, ne gey su primitivci, bices u nasem drustvu i imaces prijatelje, mozes da dozivis lepse trenutke, itd... Sve su to ciste neistine i niko me ne moze ubediti da im neko istorodan moze pruziti nesto vise ma cak ni jednako kao sto to moze neko suprotnog pola.

Dalje ako smo dosli na taj nivo svesti (a na zalost nismo) da razumemo i shvatamo da je gey nesto devijantno i pogresno... u neku ruku moze se gledati kao zlo.
Onda je onaj koji gleda zlo i nista ne cini isto kriminalac.
to ti je kao da gledas silovanje ili ubistvo a nista ne preduzimas. Ja volim mirno da spavam i ne zelim da zlo prolazi pored mene nekaznjeno. Takodje u vecini slucajeva geyovi uopste ne polaze od premise da svako ima pravo na svoj izbor, nego nasilno i lazima sprovode neku vrstu kampanje i propagande da bi se njihove ideje prihvatile kao ispravne. Opet zlo koje pored mene nece proci.

Зло?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
И опет: Зло?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Страшно, страшно...

D

DisMisaL

Gost
Peta W.:
:shock: 11 bisexualki??? Aman,pa vec treci put prebrojavam na prste...i nikako da stignem do tog broja... zashto ja ne znam ko su one? :? :( :mrgreen:
To je zato što u anketi piše biseksualaka, što u prevodu sa havajskog znači: Članica lez-lobija koja se javlja na temu da bi zahebavala Peru, najvećeg bludnika grada Novog Sada.

Inače, ja smatram da bar 95% ljudi ovde spada u bi seks-ualce, te mi je čudno što se podigla tolika buka oko svega toga.

Drink Fanta, stay bamboocha!
Don't drink Fanta, stay healthy!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.