Quantcast

Vasa profesija/trenutni posao koliko zaradjujete mesecno??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gockey

Zainteresovan član
Poruka
159
Jebga kada bi tek tako mog`o da se pokrene biznis... pa nije to za svakog...
"ja znam jednog...koji.... zaradjuje...." tralala, nije nego, pa i ja znam jednog, komsija mi je, ima vise od 10 kamiona, ne znam vise ni sam, znam da mu je mesecni racun za telefon preko 3000 eura, pa ti vidi... ali, recimo, zasto onda svi ne radimo to i ne zaradimo tol`ko love?! Pa nije sve za svakog... Neko ume da zaradi, a to u sadasnjem vremenu ne znaci i da je vredan, posten, pametan...mada....ne kazem.... kada bi svi znali da cemo imati dobru platu u nekoj "toj i toj" firmi posle zavrsenog fakulteta...e, onda nije problem... Vi`s kako kod nas, moras br`te da se snalazis, ovo ono... trange frange...inace nam ne bi bilo ovako zanimljivo.
Zato, nema bezanja, ostajte ovde...sta, svajcarci imaju samo Viljem Tela i to im je sve!
A, pogle mi... :lol:
i na kraju jedan poucan vic>
dosao privatnik u drzavnu firmu i pita automehanicara koji tamo radi "Jel`, bre, kol`ku platu ti imas ovde?", a automehanicar ce "...pa, negde oko 15 000 din...", na to ce privatnik "Pa, `ajde, onda dodji kod mene da radis, treba mi automehanicar, platicu te 30 000 din.mesecno, duplo!", a ovaj radnik ce "Necu, ovde imam 15000 platu, a 15000 mesecno ukradem", a privatnik ce "Ma, dobro, platicu te 40 000 din.", a na to ce radnik, posle kraceg razmisljanja "Ma jok, ovde imam 15 000 platu, 15 000 ukradem, a nista ne radim, a za tih tvojih dodatnih 10 000 nisam lud da radim!!"...
pa da......

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.168
spirittt:
LJUDI A GDE JE NAJVECA PLATA TJ U KOJOJ OBLASTI ?? DA ZNAM SUTRA KAD BUDEM ZAVRSIO FAKULTET,GDE DA TRAZIM POSAO...
KOLIKO SAM CUO U BANKAMA NISU NESTO WELIKE PLATE...kADA KAZEM WELIKE PLATE MISLIM NA NAJMANJE 800-1000 EURA..GDE MOZE POSTENO DA SE ZARADI TOLIKI NOVAC??

U bankama su plate bas velike, ali se ljudi deru od posla, non stop ostaju prekovremeno.
800 eura je pocetna u rajfajzenu, a ima i vecih plata po drugim bankama, mada jedino za rajfajzen znam visinu.

MagicFinger

Zainteresovan član
Poruka
328
natali:
JA SAM NATASA I ZANIMA ME KO MOZE DA MI OTKRIJE TAJNU KAKO ZARADITI 3000 - 5000 EVRA UKLJUCITE I MENE U DRUSTVO BOGATIH natally@ptt.yu
Ako stvarno to zelis, izaberi ono sto volis, i radi 24h dnevno, 7 dana u nedelji. I za 3-4god dostici ces nivo kada drugi rade za tebe a ti snosis vecu odgovornost.
Inace radim dekoraciju enterijera i promet robe na veliko, i pojma nemam koliko zaradjujem, ionako sav kapital ulazem u posao.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.