vasa kafana?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dolcezza:
Na +35 najbolja hladovina je u bašti Opere, i ispod suncobrana na beer bar Brod-u!!! :D

opera je u konkurenciji sa PANTEROM , to se slažem !
Ne slažem se da suncobran na bilo kom brodu može da bude konkurencija drvetu starom 20,30 godina razgranatom kroz cije lisce struju vazduh...a ti ispod pijes hladan RED BULL...ihhhh :wink:
 
DOKONI UM:
Ne slažem se da suncobran na bilo kom brodu može da bude konkurencija drvetu starom 20,30 godina razgranatom kroz cije lisce struju vazduh...a ti ispod pijes hladan RED BULL...ihhhh :wink:

...osim ako je taj brod u pesku, a oko njega vrbe prave debeli hlad dok im kroz lisce struji vazduh... a piri dodatno i od dunava

8) 8) 8) 8)
 
underwater:
DOKONI UM:
Ne slažem se da suncobran na bilo kom brodu može da bude konkurencija drvetu starom 20,30 godina razgranatom kroz cije lisce struju vazduh...a ti ispod pijes hladan RED BULL...ihhhh :wink:

...osim ako je taj brod u pesku, a oko njega vrbe prave debeli hlad dok im kroz lisce struji vazduh... a piri dodatno i od dunava

8) 8) 8) 8)
...na tu zurku stizem i ja... :D :D :D
 
Eeee, moram se za momenat demantovati! Ova poruka je delom apel za ljubaznog vlasnika Beer bar Brod-a na Strandu! Umoljava se doticni gazda da pod hitno restituise stanje doticne kafane od prosle godine, jerbo sada lici na gradiliste, tj. razgradiliste!!!! Raskopano, rzrovano... c c c c Dakle Beer bar Brod na Strandu je izgubio svoj proslogodisnji sjaj!!! Udruzimo snage da se nasa kafana vrati u prethodno sjajno stanje!! :wink:
 
Ubedljjivo najbolje mesto u Novom Sadu,najbolja kafana,lokal je bife CEP[b],da da,preko puta Futoske pijace.Tu se okupljaju zive legende ovoga grada a i sire,majstori,zidari,sitni trgovci,propali biznismeni,moji drugari novinari(blizu Dnevnik).Mislim da je to jedino mesto u NS-u,koje je zadrzalo svoj duh i koje sluzi svojoj svrsi,druzenja ljudi,jest da ne svracam cesto ali kad svratim-ODUSEVIM SE.[/b]
 
time:
Ubedljjivo najbolje mesto u Novom Sadu,najbolja kafana,lokal je bife CEP[b],da da,preko puta Futoske pijace.Tu se okupljaju zive legende ovoga grada a i sire,majstori,zidari,sitni trgovci,propali biznismeni,moji drugari novinari(blizu Dnevnik).Mislim da je to jedino mesto u NS-u,koje je zadrzalo svoj duh i koje sluzi svojoj svrsi,druzenja ljudi,jest da ne svracam cesto ali kad svratim-ODUSEVIM SE.[/b]

skoro pa kao sur bife bosna :wink:
 
time:
Ubedljjivo najbolje mesto u Novom Sadu,najbolja kafana,lokal je bife CEP[b],da da,preko puta Futoske pijace.Tu se okupljaju zive legende ovoga grada a i sire,majstori,zidari,sitni trgovci,propali biznismeni,moji drugari novinari(blizu Dnevnik).Mislim da je to jedino mesto u NS-u,koje je zadrzalo svoj duh i koje sluzi svojoj svrsi,druzenja ljudi,jest da ne svracam cesto ali kad svratim-ODUSEVIM SE.[/b]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
 
Znam ja!!! :D :D :D Samo CEP je neprevazidje!Smem i da potpisem!Doduse nije ni SUR Bosna mane,jest da konobarica ima malo brcica,tumi je u komsiluku ,pa je svako jutro smekam, a ovi u "Studentu"-u su male mace!Kad ti se tvoj zivot smuci i kad pomislis da nista u tvome zivotu nema smisla,odes u CEP i shvatis da nisi u pravu!!! :D :D :D
 
Ne treba zanemariti ni BIFE KOLUBARA na uglu Bul.Jase Tomica i Rumenacke na Detelinari.

Na podu beton. Sank od plocica. karirani stolnjaci. Bakarne pepeljare. Konobarica u Borosanama.
FULL !!!
 
:D :D :D Narode ja ovo ozbiljno oko kafana,a vidim vi shvatili kao zezanciju.Ima tu po mojim "lokalima" i zanimljivog sveta, upozna se i po koji(doduse tada jos ne)ministar,al sumnjam da bi me sad prepoznao s obziro u kakvom sam ga stanju upoznao.A i nije vise ministar!Bem ti sudbinu! :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top