Vasa iskustva

Ono, covjek se uci dok je ziv
drag.gif
 
Na koji nacin?
Koji je to znak i podznak?
Nije bitno koji je

Prosto nadjes osobu koja potpuno isto razmislja na isti nacin kao ti, tj. ja... i drago ti sto jos neko shvata stvari na isti nacin kao ti, znaci mozda i nisi jedini totalno opicen i tako to... i opustis se malko...

Al sam glupaca zaboravila da ta osoba ima i onu groznu, uzasnu, najgoru mogucu stranu naseg zajednickog znaka i kasno shvatim da se nisam trebala ni trunu opustati

mada ja nikada nisam potpuno opustena, al nisam trebala nikako, i to sam trebala znati i taj propust sebi nikada necu oprostiti :dash:
 
Pa... u rođenoj kući sam sa bliskim srodnikom isti znak i podznak. Ne znam da li je do toga, ali smo se oduvek salagale po principu-joj kako j lepo što bar tebi ne moram da objašnjavam...
Sa tom sestrom sam na istim talasnim dužinama, u isto vreme slične stvari radimo iako smo generacijski malo daleke... oseća se bliskost, istovetnost...
Nismo ulazile u astrologiju dublje od toga da znamo da imamo neke iste specifikacije, ali smo pomalo kao ogledalo i lik... Ribe ona, Ribe ja-. Lav ona, Lav ja.
Otvarala sam nam jednom prilikom natalne-planete su nam prilično drugačuje, tako da eto... može da se desi da samo sa istim znakom i podznakom već imaš nekog ko ti je neverovatno sličan.
 
Uglavnom razumem Jarčeve, mada se dešava da ih privatno u sebi sprdam - mislim, neke od njih. Ne znam zašto, ali pojedini Jarčevi deluju ko da su na autističnom spektru. Najgori primer za kojeg znam bio je moj bivši šef u banci. Ali, to što se razumemo, ne znači da se puno volimo - uglavnom se međusobno poštujemo i jedni druge ostavljamo na miru.
Jedina osoba s istim znakom i podznakom poput mojeg, osim onih koje sam srela ovde na forumu, jeste moj rođeni muž :mrgreen: Mislim da to govori dovoljno, barem u mojem primeru.
 
Kakva su vase iskustva,utisci kad upoznate nekog ko ima isti Znak i/ili Podznak i/ili Mesec kao i vi?
Zanimljiv mi je primer osobe sa Suncem na mom mesecu. Pojavu sam dozivela kao nekog sveca, nekakva okeanska svezina u licu, nesto poznato... Prvo sam cenila da je strelac ( Sunce na Asc), ali je ipak prvi aspekt u pitanju, s obzirom na slicne opise drugih ljudi po forumima....
 

Back
Top