vasa iskustva

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
uskoro bih trebao da zamenim stari monitor sa nekim novijim,ali ne znam od kog proizvodjaca da uzmem? Razlike su male u cenama,a krecu se od 9000-15000 dinara.Takodje sam cuo od nekih ljudi da se tft monitori brzo pokvare(negde posle 2-3 godine). Je li to istina ili su ti ljudi samo imali losa iskustva? I sta mislite o blueberry 5.1 ili 2.1 o bilo kom modelu zvucnika tog proizvodjaca? Hvala u napred.
 
Pa zavisi kakav kupis :) Drug je pazario Dell U2711 za preko 600e i taj ima garanciju od 5god ( akosa m dobro procitao ). Ako kupujes nesto za 100-150e ne vidim razlog zasto da ocekujes da traje dugo. Takvi monitori su recimo potrosna roba, Pogledaj review za monitor koji te ineresuje, iskustva, preporuke korisnika pa se tako odluci.
 
uskoro bih trebao da zamenim stari monitor sa nekim novijim,ali ne znam od kog proizvodjaca da uzmem? Razlike su male u cenama,a krecu se od 9000-15000 dinara.Takodje sam cuo od nekih ljudi da se tft monitori brzo pokvare(negde posle 2-3 godine). Je li to istina ili su ti ljudi samo imali losa iskustva? I sta mislite o blueberry 5.1 ili 2.1 o bilo kom modelu zvucnika tog proizvodjaca? Hvala u napred.

Ja imam LG Flatron W2261VP, imam ga 2 godine a ukupna garancija je 3 godine. Boje su odlične, kontrast takođe i rezolucija monitora. Do sad ni jedan mrtav pixel.
Ako si ciljao na cijenu do 150€ msm da je ovo best by.
Kakvu grafičku karticu imaš? Za šta koristiš monitor?
 
Poslednja izmena:
Preporucujem ti wiew sonic sa LED pozadinskim osvetljenjem... on bi trebalo da traje duuuuuuuuuuugoooo:bye:
od tog proizvodjaca u servisu su mi rekli da monitore najcesce kupuju stamparije. Kao kazu da je jako dobar. imacu ovo u vidu sto si mi potvrdio! :)

Ja imam LG Flatron W2261VP, imam ga 2 godine a ukupna garancija je 3 godine. Boje su odlične, kontrast takođe i rezolucija monitora. Do sad ni jedan mrtav pixel.
Ako si ciljao na cijenu do 150€ msm da je ovo best by.
Kakvu grafičku karticu imaš? Za šta koristiš monitor?

graficka je geforce 240gt. obican kucni racunar,koristim ga za gluposti i trosenje vremena. Msm imam sada samsungov stari neki monitor sa ravnim ekranom i traje vec nekih 5-6 godina bez problema,ali eto reko da ga zamenim dosta je i izdrzao. Kad bi mi ti sto se sada prodaju izdrzali toliko bio bih prezadovoljan.
 

Back
Top