Vasa devojka i njen najbolji drug - kopka li vas?

commodore

Domaćin
Poruka
4.296
Dakle, decaci, vasa premlada devojcica ima najboljeg drugara...
Koji tako povremeno je li dodje... ili ona ode kod njega... i sve je divno... druze se deca... samo, interesuje me... sta mislite...

a) da li je on gleda kao "ludu, kojoj bi ga tako uvalio samo da nisu drugari"
b) da li imaju fizicki kontakt? (sedenju u krilu, cmakanje u obraz, mazenje po kosi...)
c) da li se mozda... onako, malo... drugarski... krljaju... kad on nema devojku...

ili ste naucili pesmicu koju sam vam predocio... "zabole me pache, za njene jebache"?
 
jedan ne bi sigurno - ne voli zhene :lol:
drugi ne znam
ali verujem da u principu uvek postoji neka doza sex privlachnosti izmedju osoba suprotnog pola koje su pri tom heteroseksualno opredeljene
ali isto tako postoji i razlog zashto ste samo drugovi /prijatelji, a ne neshto drugo
tako da verujem da svesne osobe znaju zashto i sa kim neshto rade ili ne rade, dok za ove ostale definitivno ne mogu to isto da tvrdim
 
raindog:
jedan ne bi sigurno - ne voli zhene :lol:
drugi ne znam
ali verujem da u principu uvek postoji neka doza sex privlachnosti izmedju osoba suprotnog pola koje su pri tom heteroseksualno opredeljene
ali isto tako postoji i razlog zashto ste samo drugovi /prijatelji, a ne neshto drugo
tako da verujem da svesne osobe znaju zashto i sa kim neshto rade ili ne rade, dok za ove ostale definitivno ne mogu to isto da tvrdim
pa ne znam da li postoji baš sex privlačnost, ali mora postojati neka privlačnost između muškarca i žene da bi bili u bilo kakvom kontaktu
dakle, u globalu se slažem sa kučetom
 
Dakle, imam dve prijateljice, koje dolaze kod mene, kao i ja kod njih...i sve je divno...družimo se...Obe imaju dečka. I šta sada?!

A drugo, za koji uzrast i godište su ova pitanja?! Nekako mi deleuje tinejdzerski sve ovo.
Ništa lično nisam mislio.
Elem, nisam čak ni razmišljao o tome, kako je on gleda, a to može samo i da radi...da gleda. :mrgreen:
Zar cmakanje nije sasvim normalno?! Ja se cmačem sa mojim drugaricama, čak i u prisustvu dečka. Šta mi može?! 8)
I uopšte, o kakvoj vezi sa devojkom pričamo, jer mi sve navedeno deluje, kao da je u pitanju "veza bez veze" iliti "bez obaveze", što bi značilo samo seks.

A najvažnije, ne volim premlade devojčice, već starije i ozbiljnije.
 
Sta ima da me kopka. Ako se nesto desi izmedju njih dvoje, onda zna se ....dovidzenja...a dotle, sve opusteno8-)....
E, smesna mi bila prica jednog mog poznanika. Kao svratila kod njega neko vece drugarica, koja inace ima decka, pa su se u ime starih vremena(sta li da izaberem sa "sex terminologije")....i onda usred posla zove je decko na mob., ona se javlja i normalno caska sa njim dok ovom tipu sedi na qurcu i njise se lagano:lol:..ima nas svakakvih.....da se zamisli covek nad zlom sudbinom medjuljudskih odnosa:?
 
ja imam decka vec tri i po godine,
on zna da se druzim sa mojim "najboljim drugom" vec 15 god.
ali isto tako shvatio je da nisu tu cista posla...i zabranio mi je da odlazim kod njega,na ulici se pozdravljamo ili cak i ne,i skoro da i ne razgovaramo...
ali zato ja krisom odlazim kod njega,i tu padne mnogo toga da se nadoknadi...
nisu zaista cista posla ,moje misljenje(koje delim sa deckom) je da ne postoji nijedan musko zenski odnos (a da su oboje hetero)koji se bazira na cistom prijateljstvu(osim ako to nije lazno prijateljstvo)uvek tu ima malo vise necega sa jedne ili obe strane...
ali tu ja postavljam pitanje:sta ima lose u tome "drugarskom"?
 
Smeta mi sto svi stalno pricaju o tim zabrinutostima decka da li ga devojka vara, te koliko je prisna sa nekim svojim drugom itd, a retko ko sagledava i saoseca sa mukom njenog druga, koji je u daleko nepovoljnijoj poziciji od decka doticne.
Ja upravo imam taj obrnuti problem, gnusam se pomisli da moja dobra drugarica svom decku mozda sisa penis!? I sta imam od toga, nista.
Ali zamislite samo tu situaciju, nakon sto se desilo super jutarnje druzenje izmedju vas dvoje, razgovori, brza hrana itd, vi odete, i kod nje svrati neki tamo lik kog ona naziva svojim deckom i mozda krene da mu radi blowjob u istoj toj polumracnoj sobi gde ste do malopre bili vi.
So weird & unfair, ali izgleda da ljude to uopste i ne dotice. A tek je nemoguca misija da paranoicni posesivni decko makar samo na tren proba da razume druga svoje devojke. Uvek ce radije da galami i izigrava nekakvog macho tipa, fuj.
 

Back
Top