Vasa devojka i njen mobilni - kopka li vas?

HeBePoBaTaH_:
Postoji ogromna razlika između ličnih stvari i privatnog života.
Privatni život devojke me itetako zanima...


da moja freska......da to preformulisem da bi me NeVeRoVaTaN razumeo....ne interesuje me deckova "Licna stvar" ...............ma ovo je glupo bre

kako sad to da me bas TO ne intersuje..............kad me bas to zanima....hahahahah

ma ovako cu ja to .....zabole me za telefon.................eto sad.:))))
 
Joj... mene moja glava... glava mene moja... moja mene glava... bre...

...
nego..
kad neko kaze "ja necu da preturam po njenom telefonu, ne interesuje me, to je njena licna stvar...itd. Ili, bolje da ne znam da se ne traumiram... ili Moze da me zezne kako oce... a ne samo telefonom...
ja se pitam... a kako je to drugacije od "zabole me pache, za njene jebache"?
...
kafaaaaaa
 
commodore:
Joj... mene moja glava... glava mene moja... moja mene glava... bre...

...
nego..
kad neko kaze "ja necu da preturam po njenom telefonu, ne interesuje me, to je njena licna stvar...itd. Ili, bolje da ne znam da se ne traumiram... ili Moze da me zezne kako oce... a ne samo telefonom...
ja se pitam... a kako je to drugacije od "zabole me pache, za njene jebache"?
...
kafaaaaaa

al ti brkas pojmove , jbt...
izmedju-ja necu da preturam po njenom/njegovom telefonu, to je licna stvar i -za bole me pace za njene jebace, ogromna je razlika..sto ti naravno znas nego luuupas:roll:

nikad u zivotu nisam preturala po tudjem telefonu...to je stvar elementarne pristojnosti, jbt...ako ne verujes parteru, to neces resiti njuskanjem, sacuvaj boze..osim toga, meni bi bre bilo ponizavajuce da ceprkam po tudjim stvarima, trazeci..nemam pojma sta...
ako coveku verujem, zasto bih mu dirala stvari...pobogu..ako ne verujem, ne treba ni da budem sa njim, zar ne...
takodje, veoma bi me naljutilo kad bih saznala da je neko krisom preturao po mojim stvarima...sto mi se desavalo, vec..i sizela sam od toga...u principu, ako bi covek sa kojim sam trazio da mu nesto pokazem, bih..bez problema..ali, ne bih tolerisala da sam pretura:roll:

a to, bole me pace..to je neka druga prica, totalno..ako ti nije stalo, naravno da te boli pace..ali, tad nije ni narocito bitno, zar ne?:roll:
 
Naravno. Znaci, imamo tri vrste odgovora forumasa po ovom pitanju:
a) prvi kriju svoje podatke, pa ne cackaju tudji telefon. Da ne provociraju sudbinu... A priznaju da ih kopka...
b) drugi nikad ne diraju tudju svojinu iz cisto filozofskih razloga. Ne kazu da li ih kopka.
c) treci ili varaju ili bivaju varani i toga su svesni. Ne spominju kopkanje. Jer znaju.

mhmmmmm... interesantno...
hvala
 
Ja kazem - jeste.
Nije mozda u prvo vrema inicijalne fascinacije, zaljubljenosti ili kako ko to vec zove.
Ali vec prvi sledeci dan jeste.

...Nije valjda, HeBe, prijatelju da nisi nikad to uradio ni sa cijom devojkom? :???: Prosto ne mogu da verujem....
Ajde nemoj bar ti sa tim fol moralom... Svoji smo ovde...

Mislim, mojne me te munje - ja sam kao imun na sisu... :roll:

Dakle, sve sto naleti a svidja nam se lovimo i mi i zene bez obzira da li smo u vezi ili nismo.

Tako je bilo od kad je ljudi i tako ce biti dok je ljudi. A mobile samo pruza evidence o tome, pa ga posmatram kroz tu prizmu... :wink:
 
Ne poričem da mi se desilo, ali ne sme "naleti", ja se branim od toga. Onda, suviše sam sa nekim da bih prokockao sve za veče, nije bitna ni dužina veze, već taj osećaj da nekog volim ja tu majku mu..
Ali, ti si sad upleo i poverenje, ljubomoru i prevaru, sve na isti račun. Dok sabereš i vratiš kusur, prođe život, commo...
 
SINDI:
al ti brkas pojmove , jbt...
izmedju-ja necu da preturam po njenom/njegovom telefonu, to je licna stvar i -za bole me pace za njene jebace, ogromna je razlika..sto ti naravno znas nego luuupas:roll:

nikad u zivotu nisam preturala po tudjem telefonu...to je stvar elementarne pristojnosti, jbt...ako ne verujes parteru, to neces resiti njuskanjem, sacuvaj boze..osim toga, meni bi bre bilo ponizavajuce da ceprkam po tudjim stvarima, trazeci..nemam pojma sta...
ako coveku verujem, zasto bih mu dirala stvari...pobogu..ako ne verujem, ne treba ni da budem sa njim, zar ne...
takodje, veoma bi me naljutilo kad bih saznala da je neko krisom preturao po mojim stvarima...sto mi se desavalo, vec..i sizela sam od toga...u principu, ako bi covek sa kojim sam trazio da mu nesto pokazem, bih..bez problema..ali, ne bih tolerisala da sam pretura:roll:

a to, bole me pace..to je neka druga prica, totalno..ako ti nije stalo, naravno da te boli pace..ali, tad nije ni narocito bitno, zar ne?:roll:

Šta drugo reći, osim svaka čast na odgovoru. :) ;)
 
niti ja imam potrebe da preturam po tudjem teledonu,niti bi volela da zateknem da neko to radi po mom telefonu. :roll: ako ja dozvolim onda moze.
mobilni i e-mailovi ne smeju da mi se diraju.niti bih nekome rekla sifru za otvaranje istih.
mislim,koliko sam samo prica cula 'decko mi je citao mejlove,pa me sad proziva zobog toga i toga'
ne znam sta bih uradila da zateknem nekoga nad mojom postom.nemam ja sta da krijem,ali necuda se nesto radi bez moje dozvole.
to je ruzno i nekulturno.i pokazatelj nepoverenja.
 
Eto, kratko i jasno...
kao sto rekoh. Tip 2. Ne gleda i ne interesuje ga, iz filozofskih razloga.
...
Ne kapiram zasto neki ljudi skacu i pene na ovu temu.
...
Kazes lepo da li te kopka ili ne i zasto i gotovo.
...
poz
irska vilo... daj jedan taj ginis... 'ladan... mnoooogo ga volim... :grin:
...
pa da zapevamo.. kako ono bese...
"In a fair Dublin city, where the girls are so pretty,
I first set my eyes on sweet Molly Malone..." 8-)
 

Back
Top