Quantcast

Vas stil oblachenja je...

Mira RBD

Aktivan član
Poruka
1.535
Sve zavisi od prilike.....Ali mi je uzasno da vidim kako je par devojaka doslo na maturu u farmerkama, patikama i najobicnijoj majici....... :shock: :shock:
Mislim da je od presudne vaznosti da znas da se obuces u skladu sa prilikom.
Sto se mene tice obozavam gipsy suknje sa jednobojnim majcama i nanulama, ili 3/4 pantalonice sa sarenim majcama ili tunikom, a od boja mi je za garderobu najbolja crvena, ali i boja mora da se uskladi sa bojom kose i tena.. :D :D , Naravno i sminka mora da bude odgovarajuca uz sve to, kao i frizura....Ne volim da vidim preterivanje sa crnom bojom u oblacenju, kao i sve bude u istoj boji !!!! :) :) :) :) :)

Mira RBD

Aktivan član
Poruka
1.535
Hvala Micika 015

Mozda stil jeste neprimetan, ali mislim da postoji mnogo drugih stvari koje te mogu uciniti originalnim i primecenim, a da to ne bude samo stil oblacenja!!!! 8-) 8-) Nadam se da se neko ipak slaze sa mnom :wink: :wink: :wink: pozzzzz

micika_015

Domaćin
Poruka
4.304
Mira RBD:
Hvala Micika 015

Mozda stil jeste neprimetan, ali mislim da postoji mnogo drugih stvari koje te mogu uciniti originalnim i primecenim, a da to ne bude samo stil oblacenja!!!! 8-) 8-) Nadam se da se neko ipak slaze sa mnom :wink: :wink: :wink: pozzzzz

nema na chemu da mi se zahvaljujesh, ja sam samo iskrena (ko i uvek)
I slazem se sa tobom da te i druge stvari mogu uchiniti posebnom.... npr osmeh....

AmuLun0ShitarRa

Zainteresovan član
Poruka
122
Pa uglavnom se oblachim u ono u chemu se osecjam prijatno..
Ne volim da nosim minicje .Mada o5 sve zavisi od situacije.
Ako za neki opushteni izlazak,onda su to uglavnom farke,ili neki kratak shorcicj,neka majchitza ili duxicj jer obozhavam da kombinujem dole kratko a gore dugachko..
I obozhavam da nosim marame :) I go stomak.. obavezno! :)

Nixxx

Poznat
Poruka
7.450
Мој стил облачења је ЗЕЛДИ! :mrgreen:
'93 КРУ!

''Увучене су треше,
кајле су на вратовима,
љуби те брат над братовима...''

ЕР МАХ 4 ЛИФЕ! 8)

гистроооо :Р

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.