Vas savet?


Treba da mi budes 2x zahvalna.

Ono pod 2. zato sto nisam napisao vecinu onoga sto mislim - da te ne nerviram od rana jutra, a u pravu sam - cisto da ne sirimo raspravu. Tako da ostajmo na prethodnom.

Nadji nekoga ko makar ne radi sa tobom. Sto se tice kolege - to sve moze, samo pod uslovom da si kapacitet da nadjes nekog "normalnog".
 
Treba da mi budes 2x zahvalna.

Ono pod 2. zato sto nisam napisao vecinu onoga sto mislim - da te ne nerviram od rana jutra, a u pravu sam - cisto da ne sirimo raspravu. Tako da ostajmo na prethodnom.

Nadji nekoga ko makar ne radi sa tobom. Sto se tice kolege - to sve moze, samo pod uslovom da si kapacitet da nadjes nekog "normalnog".

Volim da cujem kritiku, cim sam na forumu, tako da raspali...:eek:
Salu na stranu, svesna sam ja apsolutno svega tako da nista sto napises me nece sokirati, uplala sam se u sranje to bez dileme ...

Evo 2xHVALA :worth:
 
Medjutim, kako to obicno i biva, desi se NESTO kada to najmanje ocekujete!
Upoznala sam lika i izgubila razum totalno. Deluje mi (jer ne smem da tvrdim da zaista i jeste) FENOMENALAN, provodimo dosta vremena zajedno zbog posla i ja sam bez teksta. Fizicki za 10 (sto sam odmah primetila naravno :) ) ali da je samo ostalo na tome verovatno sad moj problem ne bi bio ovoliki.
Mi se slazemo u svemu, hiljadu zapocetih tema i svaka vodi do razgovora od vise sati da ja prosto ne verujem da postoji neko ko toliko moze da mi odgovara.
Ali (ono ali sto devojci srecu kvari) on je ozenjen :( i ima prelepog klinca od 2 godine.
I zena mu je fantasticna, nemam reci, cak se nas dve i poznajemo (vrlo slabo) preko njenog brata.

Jooooooj breeeee, gde je tacno taj fantastican deo??
Je l te i ubedio da eto nikad ali nikad ne bi uradio tako nesto ali ti si tako posebna/lepa/seksipilna da si ga toliko sludela pa jadan mora?

Lak si plen trenutno (sama, razocarana?). Zamisli da ti je muz i da ti radi to isto - i dalje je fantastican?
 
Volim da cujem kritiku, cim sam na forumu, tako da raspali...:eek:
Salu na stranu, svesna sam ja apsolutno svega tako da nista sto napises me nece sokirati, uplala sam se u sranje to bez dileme ...

Evo 2xHVALA :worth:

Nema na cemu - sve se, u sustini, svodi na <pogledati crveno>...

Jooooooj breeeee, gde je tacno taj fantastican deo??
Je l te i ubedio da eto nikad ali nikad ne bi uradio tako nesto ali ti si tako posebna/lepa/seksipilna da si ga toliko sludela pa jadan mora?

Lak si plen trenutno (sama, razocarana?). Zamisli da ti je muz i da ti radi to isto - i dalje je fantastican?

Mislis, ako muz radi to, ali sa drugom? :mrgreen:

-----

Sustina je da se izdresiras da se kreses sa minimumom emocija, koliko ti treba za kresanje, a kada naide prava prilika da kres-osobu prebacis u off stanje i da sve emocije prebacis na osobu-priliku.
 
Pricam o: Nema veze sto je stavio macku u mikro-rernu, on je FANTASTICAN muskarac!!!! :D

(jedno je ziveti sa nekim ko ovo radi, ne moras da znas konkretno, provalice se karakter na drugim stvarima a drugo vidjati nekog u kancelariji par sati dnevno, skockanog, namirisanog i raspolozenog za sve sto nisu usrane pelene, racuni i tasta...lik onda stvarno moze da bude i serijski ubica i nema veze, i dalje je savrsen - ovo je meni jedna od misterija pojedinih zenskih mozgova)
 
Jooooooj breeeee, gde je tacno taj fantastican deo??
Je l te i ubedio da eto nikad ali nikad ne bi uradio tako nesto ali ti si tako posebna/lepa/seksipilna da si ga toliko sludela pa jadan mora?

Lak si plen trenutno (sama, razocarana?). Zamisli da ti je muz i da ti radi to isto - i dalje je fantastican?

Ne znam cemu ironija, ne, nije bilo price da sam ja sad nesto posebna/lepa/specijalna... jednostavno mi se svideo po mnogo cemu, zanimljiv je, duhovit, inteligentan, pazljiv...
Jesam li prva koja se nasla u prici ovog tipa? Naravno da nisam!
Desilo se jednostavno da mi se svideo i to je to!

Nisam ja neka glupacica koja pada na gluposti, shvatila sam sta je moralno uraditi i tako sam i postupila!

Mogla sam da budem fuksa koja bi pristala da bude sa njim u kombinaciji ili jos gore da pokusam da mu rasturim brak, ali nisam nista od toga, jer sam shvatila da ja ne bih mogla da zivim sa njim.
 
Pricam o: Nema veze sto je stavio macku u mikro-rernu, on je FANTASTICAN muskarac!!!! :D

(jedno je ziveti sa nekim ko ovo radi, ne moras da znas konkretno, provalice se karakter na drugim stvarima a drugo vidjati nekog u kancelariji par sati dnevno, skockanog, namirisanog i raspolozenog za sve sto nisu usrane pelene, racuni i tasta...lik onda stvarno moze da bude i serijski ubica i nema veze, i dalje je savrsen - ovo je meni jedna od misterija pojedinih zenskih mozgova)

Kapiram ja to... jednostavno mi se svideo takav kakav je bio u datim situacijama!
Zar nam se to ne desava svima, da sa nekom osobom provodimo vreme, svidi nam se a kada bismo eventualno ziveli sa njom ko zna kakve bismo joj mane otkrili...
 
Kapiram ja to... jednostavno mi se svideo takav kakav je bio u datim situacijama!
Zar nam se to ne desava svima, da sa nekom osobom provodimo vreme, svidi nam se a kada bismo eventualno ziveli sa njom ko zna kakve bismo joj mane otkrili...

Svidi nam se, ne odlepimo, to je razlika. I neces ziveti sa njim tako da to nije ta prica.

Ali ti neces da slusas sta ti ljudi pricaju. Uleti u to, videces i sama. Kad dobije to zbog cega je toliko "pazljiv", videces. Sto mislis da ce prema tebi da ima vise obzira nego prema rodjenoj zeni prema kojoj ocigledno nema nikakvog obzira?
E pa to sto radi njoj pomnozi sa 100 i dobices sta je u stanju da uradi tebi.
 
ma mi nikad ne gledamo da kako se neko ponasa prema nekom tako ce sutra i prema nama... i progutamo glupe fore koje vec znamo sve samo zarad tog ideala ljubavi...a posle uredno pojedemo ono sto se ne jede :) iako je sve jos na pocetku ocigledno..i posle nam djavo kriv
 
Svidi nam se, ne odlepimo, to je razlika. I neces ziveti sa njim tako da to nije ta prica.

Ali ti neces da slusas sta ti ljudi pricaju. Uleti u to, videces i sama. Kad dobije to zbog cega je toliko "pazljiv", videces. Sto mislis da ce prema tebi da ima vise obzira nego prema rodjenoj zeni prema kojoj ocigledno nema nikakvog obzira?
E pa to sto radi njoj pomnozi sa 100 i dobices sta je u stanju da uradi tebi.

Ja sam upravo to naglasila nekoliko puta, ali neko to nije procitao dobro :rtfm:
Moje izlaganje je i zapocelo time sto nisam tip osobe koja bi mogla tako nesto da uradi jer verujem u to da se sve u zivotu vraca i to sa debelom kamatom, i upravo zbog toga i zbog njegove porodice nisam presla tu liniju...
To ne umanjuje to da se on meni svideo! Da li je to ispravno - Nije! Ali mi se svideo!
Da li sam prva kojoj se svideo zauzet muskarac? Nisam!
Desilo se, nisam otisla daleko sa tim, postujem njegovu porodicu, nisam pala na price da sam posebna jer tih prica nije ni bilo... i to je to!
 
Ja stvarno ne razumem shto napadate devojku leba vam koji vam je k.urac najnormalnija od zilion riba koji postavljaju sve teme tipa ''a kako ja du rasturim brak'' ko shto je bila ona zbunjena20008 kako joj vec bio nick...I osuste paljbu po njoj a ona vam lepo,bez ikakvog svadjalackog tona mirno odgovara na pitanja{provokacije} i vi shto tako pitomo vam odgovara josh jace udrite po njoj jer deluje kao neko koga mozete da bully around jer vam ne uzvraca istom merom....Samo jer joj se svidja zauzet tip,i devojka fino obasjnjava kako nije takav tip ribe,zaboga odustala je od njega znate li koliko boli potisnuti svoju zelju za nekim, vama kao da je Satana......Kao da vama nikad nije zapao za oko zauzet tip,kao da vi danas-sutra se nikad necete naci u tim situacijama...izgleda da je postavljaici teme jedna greska i krivica shto je priznala da je covek i da ima greske { ''Da li je to ispravno-nije...Ali mi se svideo'' }.............I vi zato jer priznaje svoje greske i cak i kad je vrejdate kaze ''svesna sam da sam sama usla u to u redu,znam'' i nije rospija a vi,jaao...
 
Poslednja izmena:
Sustina je da se izdresiras da se kreses sa minimumom emocija, koliko ti treba za kresanje, a kada naide prava prilika da kres-osobu prebacis u off stanje i da sve emocije prebacis na osobu-priliku.
Jes', samo sto mnoge zene, usudila bih se reci i vecina, ne moze ovako da funkcionise... A, ako ne moze, onda je bolje da se ne upusta u kojesta...


P.S. Ja sam izresirana...:lol:
 
Ja stvarno ne razumem shto napadate devojku leba vam koji vam je k.urac najnormalnija od zilion riba koji postavljaju sve teme tipa ''a kako ja du rasturim brak'' ko shto je bila ona zbunjena20008 kako joj vec bio nick...I osuste paljbu po njoj a ona vam lepo,bez ikakvog svadjalackog tona mirno odgovara na pitanja{provokacije} i vi shto tako pitomo vam odgovara josh jace udrite po njoj jer deluje kao neko koga mozete da bully around jer vam ne uzvraca istom merom....Samo jer joj se svidja zauzet tip,i devojka fino obasjnjava kako nije takav tip ribe,zaboga odustala je od njega znate li koliko boli potisnuti svoju zelju za nekim, vama kao da je Satana......Kao da vama nikad nije zapao za oko zauzet tip,kao da vi danas-sutra se nikad necete naci u tim situacijama...izgleda da je postavljaici teme jedna greska i krivica shto je priznala da je covek i da ima greske { ''Da li je to ispravno-nije...Ali mi se svideo'' }.............I vi zato jer priznaje svoje greske i cak i kad je vrejdate kaze ''svesna sam da sam sama usla u to u redu,znam'' i nije rospija a vi,jaao...

uzmi bromazepan
niko je ne napada
 

Back
Top