Vaš prvi mobilni telefon

Ovaj mi je bio drugi telefon.

alcatel-OT-easy.jpg
 
Овај Босцх.
s-l400.jpg

Имао је интересантну плаву и зелену боју. Јефтин је био, вероватно и не много користан, али је био ок за први телефон. Негде....двехиљадита или тако нешто. Можда двехиљаде прва. И био је баш велики. Али..ништа што је мало не ваља.
 
Koji je bio vaš prvi mobilni telefon koji ste imali?
od prvog do sadašnjeg - motorola
kada sam dobio prvu motorolu nisam bio nešto zainteresovan tako da sam zaboraviška model a firma mi utrapila...
neka mala zelena monohromatska sa para-telegrafskim zvukovima....

sledeća je bila u boji sa polifonim melodijama C-155

pa je bila motorola slvr L7, prva sa kamerom pa onda kopirali i ostali proizvodjači, baš je dugo služila jak signal i odličan mic/ear, baterija otišla dibidus...

motorola G7 power dualsim, prva sa 5000ma baterijom i dva i po dana aktivnog rada, posle tri godine spalo na jedan dan

najverovatnije sledeće godine uzimam novu motorolu jer vidim da je elektronika konfekcijska
baterija djene djene pa konektor za punjenje pa čip za kontrolu punjenja e nećeš ga majci... to svi rade... a kako da te nateraju na novo?

kasi buudala
 
Poslednja izmena:
pazi kako se izrazavas. Ja i danas koristim ovaki ...........zato sam sacuvo zdrav razum.

to je potpuno ok
napisao sam užas iz razloga zato što je telefon bio očajan kada je u pitanju pisanje poruka sama loša tastatura i otežana preglednost na loše uradjenom displeju znači telefon ima primarnu funkciju poziv i sms-ok ali makar da je napravljen da za to bude finiji za korišćenje plus što tada kada je izašao su se najviše kucale poruke

mnogi drugi modeli od drugih proizvodjača koji su izašli pre njega su bili mnogo bolje uradjeni iako su imali samo osnovu poziv i sms
 

Back
Top