Vaš prvi mobilni telefon

a bre Milun

Elita
Poruka
23.568
to je potpuno ok
napisao sam užas iz razloga zato što je telefon bio očajan kada je u pitanju pisanje poruka sama loša tastatura i otežana preglednost na loše uradjenom displeju znači telefon ima primarnu funkciju poziv i sms-ok ali makar da je napravljen da za to bude finiji za korišćenje plus što tada kada je izašao su se najviše kucale poruke

mnogi drugi modeli od drugih proizvodjača koji su izašli pre njega su bili mnogo bolje uradjeni iako su imali samo osnovu poziv i sms
jedino me kolje baterija. Nonstop mora da punim.

ružislav

Domaćin
Poruka
3.424
Horor telefon za logiku,kucanje poruka je bio Philips fizio 820.Još očaj baterija.Očaj!

philips-fisio-820.jpg

ne bi nikad rekao da je tako na slici deluje ok :mrgreen: mislim tastatura makar nije od meke gume koliko mi se čini?

ja na a35 ne zameram po pitanju funkcija koje ima zna se pozivi i sms znači opšte i to je ok samo da su ga napravili da to bude pregledno i finije za korišćenje tj bolja ergonomija

Meklaud

Domaćin
Poruka
4.968
Pogledajte prilog 1129411

ne bi nikad rekao da je tako na slici deluje ok :mrgreen: mislim tastatura makar nije od meke gume koliko mi se čini?

ja na a35 ne zameram po pitanju funkcija koje ima zna se pozivi i sms znači opšte i to je ok samo da su ga napravili da to bude pregledno i finije za korišćenje tj bolja ergonomija
dugmad su uzas, tvrda plastika kao kamen, lose reaguju na pritisak, moras bas jako da pritiskas da bi uneo broj.Slova i znaci nisu bili u logici kakvu imaju drugi telefoni.Jos kad se uzme u obzir koliko se tesko pritiskaju tipke, pisanje poruka, je slicno kao na onom Kolibriju 2 bila nemoguca misija,
Nisam imao taj a35 ali po slikama mi deluje da je ok odnosno da je bio ok jer bi bilo stvarno blam da se danas nosi.

ružislav

Domaćin
Poruka
3.424
dugmad su uzas, tvrda plastika kao kamen, lose reaguju na pritisak, moras bas jako da pritiskas da bi uneo broj.Slova i znaci nisu bili u logici kakvu imaju drugi telefoni.Jos kad se uzme u obzir koliko se tesko pritiskaju tipke, pisanje poruka, je slicno kao na onom Kolibriju 2 bila nemoguca misija,
Nisam imao taj a35 ali po slikama mi deluje da je ok odnosno da je bio ok jer bi bilo stvarno blam da se danas nosi.

gde je filips znao da uradi tel al jbg

a35 mislim da su ga namerno tako napravili sa takvom lošom ergonomijom

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
87.816
simens a50,m50,c55,mc60,m55,a55 sigurno još neki modeli su bili kvalitetni ja sam imao problema sa c60 i posle više nisam kupovao simense
A serija su bili jeftini
C i M kao sredina
S i SL top ponuda...
Generalno izrada im je bila na nivou , problem je bio software koji je imao bugove i to ne neke sitne.
Čak i Ericsson je imao tripove T28 koji sam imao.

Evo jedne zanimljivosti u vezi mog SL42 koji u suštinu mogu da flesujem da bude SL45i lol

Versions
The Siemens SL45 came in three versions:

Siemens SL45 - original edition, with a 32 MB memory card, sync station and stereo headphones in the package

Siemens SL42 - a cheaper version introduced later, with a 16 MB memory card and no sync station or headphones

Siemens SL45i - a version with a new firmware with Java support, and a slightly stronger battery

These three phones are electronically identical, and the SL45i's firmware can be installed in the SL42 and SL45, thus enhancing them with a Java virtual machine.

ružislav

Domaćin
Poruka
3.424
A serija su bili jeftini
C i M kao sredina
S i SL top ponuda...
Generalno izrada im je bila na nivou , problem je bio software koji je imao bugove i to ne neke sitne.
Čak i Ericsson je imao tripove T28 koji sam imao.

Evo jedne zanimljivosti u vezi mog SL42 koji u suštinu mogu da flesujem da bude SL45i lol

Versions
The Siemens SL45 came in three versions:

Siemens SL45 - original edition, with a 32 MB memory card, sync station and stereo headphones in the package

Siemens SL42 - a cheaper version introduced later, with a 16 MB memory card and no sync station or headphones

Siemens SL45i - a version with a new firmware with Java support, and a slightly stronger battery

These three phones are electronically identical, and the SL45i's firmware can be installed in the SL42 and SL45, thus enhancing them with a Java virtual machine.

znači takvo im je bilo rangiranje to nisam znao

ružislav

Domaćin
Poruka
3.424

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.