Ваш први контакт на форуму

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
58.236
Mislim da se zvala Pink Pearl(šta god to ime značilo). Ona mi je često davala reputacije, pa smo se često i čuli kroz taj stari sistem reputacija. Bila je deo stare ekipe foruma, a bila je naravno i moj prvi prijatelj na forumu. Bila je i moderator.
Ona je obrisala svoj nalog i od tada ja ne znam ništa o njoj, a istini za volju nisam se ni raspitivao za nju. Možda i dalje piše pod nekim drugim imenom, ja to ne znam(Možda je otvorila nov nalog)
@Jestira
ovo joj je valjda prvi nalog a taj pink pearl joj bio klon a čini mi se da joj klon bio moderator :D

Paula

black cat
Poruka
8.412
Dovede me notifikacija u svaštaru :)
Ranije, kada sam bila Elizabeta 2003/4 dolazila sam na Religiju da bih pročitala šta ljudi misle o tim temama, dakle potpuno forumaški, nisu me zanimali ljudi već mišljenja o pitanjima postojanja Boga, filozofskim pitanjima i slično. I tada me je na PP kontaktirao mislim da se zvao Maleni. Dopisivali smo se dosta tada.... Ali sam nakon što sam pročitala sve što me zanimalo i videla limite svih tih diskusija prestala i dolaziti. Znači, Maleni.

Drugi put pre god i po dana, počela sam se negde istovremeno dopisivati sa @Baudrillard , koji je već pomenut više puta hehe i sa @Trust no one ... u prve dve nedelje boravka na forumu. Pozvali su me obojica u Moljac na Književnosti, pa sam tamo dolazila najviše prvih meseci. Inače, nevezano od teme, zaista sam upoznala ovde fine ljude i obogatila svoj život.
Poruka je automatski spojena:

Izgleda da ja ovde imam najkraci staž, u maju ce biti tek godina kako sam ovde. Prva mi se obratila @Paula ,ljubazna i korektna.Zato sam i ostala :)
Drago mi je :)

jolemisa

Elita
Poruka
19.687
Nikada ne bih mogao da se setim,jer i dan danas,znam samo neki Nick,a ljudi to menjaju,pa mi treba vremana da shvatim ko je u stvari.Ne da me ne interesuje,vec nekako,ne mogu da objasnim,slabo pratim Nick-ove.Ovi sto ne menjaju cesto,ili nikako kao ja,njih sam zapamtio.Tako da tesko mogu da se setim skim sam prvo kontaktirao.

Покојни? Нисам знао...жао ми је.
Највише ми је жао покојног Грофа Вронског... имао је специфичан начин изражавања. Волео сам да читам његове постове. 😟 Недостаје као саговорник.
Grof je bio Car.

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.821
Ja se zaista ne secam ko me je prvi kontaktirao... Previse vremena je proslo, a i na pocetku mog bitisanja na Krstarici sam bas ubijao vreme, i zezao se, kad vidim neke ostrascene nebitno u cemu ja kontriram. Secam se samo da me je neko kontaktirao na pp, da je primetio da sam na jednoj temi levicar, ne drugoj desnicar, na trecoj rojalista :D. Ne mogu ni da se setim ko je to bio, iskreno....

Обилић

Iskusan
Poruka
6.216
Наведите особу са којом сте имали прву интеракцију(контакт,дописивање,...)на форуму Крстарице.
...

Никад и ни са ким !

Кад сам био млађи, 2005-6 умео сам и љубавну везу да остварим
преко неких тада популарних радио четова.

Али је бига, жене су жене,
никада оне ствари не капирају као релаксацију,
него би у крајњој линији да се удаду ...

Једино што сам на Крсти контактирао модере,
али то се не рачуна,
мислим то, жалбе, свађе, доказивања ...

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.352
jel to znači da novih nema svi smo iz 2004,5,6 - te 🤣
Наравно да има,ово ми је први(и једини) налог који сам направио пре нешто више од два месеца.
Никад и ни са ким !

Кад сам био млађи, 2005-6 умео сам и љубавну везу да остварим
преко неких тада популарних радио четова.

Али је бига, жене су жене,
никада оне ствари не капирају као релаксацију,
него би у крајњој линији да се удаду ...

Једино што сам на Крсти контактирао модере,
али то се не рачуна,
мислим то, жалбе, свађе, доказивања ...
Морали сте имати први контакт са неким.
Izgleda da ja ovde imam najkraci staž, u maju ce biti tek godina kako sam ovde. Prva mi se obratila @Paula ,ljubazna i korektna.Zato sam i ostala :)
Ја сам овде још краће,ако Вам је за утеху.

Обилић

Iskusan
Poruka
6.216
...
Морали сте имати први контакт са неким.
...

Како мислиш, морао ?
У ком смислу морао ?

Кад год сам отварао нов налог, услов је био да сачекам три поруке да ми прођу да бих био видљив,
али ми се нико није обраћао ...

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
58.236
mislim da sam na Od 0 do 1000 napisao prve postove :lol: pametno
al si legenda :tick:
Screenshot_20220401_181423.jpg

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.084
Ja ako ne udavim onog baudrilarda niko nece:malav:
Ma to si bre… secas se rekao si “dodji na ljis da pricamo malo o ljubavi a vise o seksu” 😁

Како мислиш, морао ?
У ком смислу морао ?

Кад год сам отварао нов налог, услов је био да сачекам три поруке да ми прођу да бих био видљив,
али ми се нико није обраћао ...
Da si zena, obicno se zenama javljaju :D

*pustinjakinja

Buduća legenda
Poruka
25.813
Ne sećam se ko mi se pvi obratio, bilo je baš davno, ali se sećam da sam počela na pdf romantika i da su me svi lepo prihvatili i pomogli da se snađem ne samo sa forumom već i sa tehničkim delovima. Pojma nisam imala ni o računaru ni o forumu :)
Kad uhvatim sebe da sam uzdržana ili nepoverljiva prema novom članu dođe mi da si lupim šamar. Da su tako bili prema meni onomad, kakva sam tad bila pobegla bih posle par dana... Nisam ni danas puno bolja, al' hajd' ...da ne sitničarim :mrgreen:

Обилић

Iskusan
Poruka
6.216
...
Da si zena, obicno se zenama javljaju :D

Да, постоје дежурни "проверавачи", што ме то нервира, немаш појма !
Чим виде неку женку одмах иду да виде дал' је спремна за парење ...

Зато никад нисам пуштао жену саму ни до клозета !

-Jelena-

Elita
Moderator
Poruka
17.084
Да, постоје дежурни "проверавачи", што ме то нервира, немаш појма !
Чим виде неку женку одмах иду да виде дал' је спремна за парење ...

Зато никад нисам пуштао жену саму ни до клозета !
Nije do muskaraca do zene je. Ona sto hoce naci ce i u klozetu dok ti cekas ispred, ona sto nece nece nigde.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.