Ваш први контакт на форуму

Richard III

Domaćin
Poruka
3.131
Ne znam tačno ko je bio prvi, ali devojka jedna koju sam kasnije i lično upoznao je bila medju prvim na pp. Bar mislim da je tako, ne mogu svega da se setim jer se od tad svašta izdešavalo. Kasnije smo sa pp prešli na telefone, sms-ove tadašnje i čuda. Pijančio sam i lutao dosta sa njom, i ne samo sa njom, išao svuda, svirke, certovi, kućne žurke, parkovi, sajmovi knjiga, selendre neke unutar Srbije, čak i fabrike, čuda (tipično za ono vreme). To je bilo na pdf tinejdžeri, tad sam je jako cenio, pa je (nakon faksa) otišla preko, nije to više ista osoba (ni duhovno ni u smislu doživljaja sveta iako fizički se nije previše izmenila).

Sećam se npr. kad sam pokušavao da je uvučem u svet veganske ishrane, iako tad nisam bio ful posvećeni vegan ali mi se stravično gadilo meso, ali pio sam povremeno mleko npr. kad nemam šta drugo. Sećam se da se Merilin Menson mnogo slušao tad, bio je jedan period baš pošto je poznavala neke metalce, a ja Metaliku ne podnosim ali podnosim Mensona pa se to puštalo uz džointe (i ostalo).

Kasnije se dosta uozbiljila, išla u NVO neke,i to mi se nije svidelo. Pa zapalila preko. Imam još te sms-ove (masu njih) na starom telefonu, neki fon dobijen od sestre za 'praktičnu upotrebu'. Bio mi je na kraju korisniji od originalnog i svuda sam ga nosio. Dosta naivnije vreme i dosta ubrzanija i plastičnija razmena misli, uz mnogo nekih tripova.

retka zver

Ističe se
Poruka
2.499
Izgleda da ja ovde imam najkraci staž, u maju ce biti tek godina kako sam ovde. Prva mi se obratila @Paula ,ljubazna i korektna.Zato sam i ostala :)
Za malo da napisem moj je kraci......staz.....:hahaha:

Clan odavno aktivan nekoliko dana zadnjih.....nekoliko dama su moji prvi kontakti ovde i par momaka...Macka Zagrebacka,Snezna Kraljica,DR No....nekoliko njiih u danu...izvinite svi vi koje ne pomenuh a pozeleli ste mi dobrodoslicu.

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.395
Moj prvi (nedavno sam to skapirao) na prvom mom postu iz 2014 je pokojni Blajbi.
Покојни? Нисам знао...жао ми је.
Највише ми је жао покојног Грофа Вронског... имао је специфичан начин изражавања. Волео сам да читам његове постове. 😟 Недостаје као саговорник.

Шмекер

Veoma poznat
Poruka
14.237
Mislim da se zvala Pink Pearl(šta god to ime značilo). Ona mi je često davala reputacije, pa smo se često i čuli kroz taj stari sistem reputacija. Bila je deo stare ekipe foruma, a bila je naravno i moj prvi prijatelj na forumu. Bila je i moderator.
Ona je obrisala svoj nalog i od tada ja ne znam ništa o njoj, a istini za volju nisam se ni raspitivao za nju. Možda i dalje piše pod nekim drugim imenom, ja to ne znam(Možda je otvorila nov nalog)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.