ВАШ ПРИЈЕДЛОГ ЗА БОЉИ СТАНДАРД И ЈАЧАЊЕ ПРИВРЕДЕ?

TranceLuv

Primećen član
Poruka
687
Уколико сте добро упућени у садашње стање привреде у земљи и уколико сте увидјели у чему су проблеми којим бисте мјерама, акцијама промјенили садашње стање на боље...

Како побољшати стандард, ријешити се дуговања, ојачати домаћу производњу.... Каквим поступцима? :think:
 
par desetina političara na terazijama za primer




images



evo kako naša kosooka braća to rešavaju

19851_criminals_sentenced.jpg


pazi kod njih to uspeva
što to ne bi i kod nas primenili
verujem da se mnoge gluposti u vladi ne bi desavale vec bi kao mravi radili
 
Уколико сте добро упућени у садашње стање привреде у земљи и уколико сте увидјели у чему су проблеми којим бисте мјерама, акцијама промјенили садашње стање на боље...

Како побољшати стандард, ријешити се дуговања, ојачати домаћу производњу.... Каквим поступцима? :think:

1. smjenit lopuže. - bez toga nema oporavka.
2. ...
 
Па, госн Динкићу, добродошли на Крстарицу!
Да понудимо решења? Зашто? За хвала и тапшање по рамену?
Чуј..."понудите решења"...добра фора....


Него видим сви могу да дају негативне критике и пљују по политичарима...

А ни на видику не видим да је неко предложио конкретно рјешење...
 
ja mislim da je glavna edukacija....narod treba edukovati kako da krene sa privatnim poslom,seljaka treba edukovati i uputiti,evo pre neki dan sam bio u jednom skladistu,puno skladiste kartonskih kutija cvijeca iz holandije,ljudi uvoze, zasto se kod nas nebi moglo to proizvesti,svajcarci drze krave na svakom cosku,po gradovima selima,sta sprecava jednog srbina da se bavi proizvodnjom mljeka,da ima privatnu farmu,da se bavi vocarstvom,da pokrene neku mini proizvodnju itd uvjek je bilo bolje znati nego imati
 
Него видим сви могу да дају негативне критике и пљују по политичарима...

А ни на видику не видим да је неко предложио конкретно рјешење...

А због чега би неко на јавном форуму износио идеје о конкретним мерама које треба да се предузму у циљу побољшања стандарда и јачања привреде, када је то једна од основних премиса сваке политичке партије која жели данас да дође на власт у Србији?
Кад се дође на власт, онда ће се примењивати конкретне мере. Овако, бацање бисера...
Уосталом, предлагана су овде конкретна решења у многим областима само лакше је отворити тему поново него прелистати неке старе...
 
ja mislim da je glavna edukacija....narod treba edukovati kako da krene sa privatnim poslom,seljaka treba edukovati i uputiti,evo pre neki dan sam bio u jednom skladistu,puno skladiste kartonskih kutija cvijeca iz holandije,ljudi uvoze, zasto se kod nas nebi moglo to proizvesti,svajcarci drze krave na svakom cosku,po gradovima selima,sta sprecava jednog srbina da se bavi proizvodnjom mljeka,da ima privatnu farmu,da se bavi vocarstvom,da pokrene neku mini proizvodnju itd uvjek je bilo bolje znati nego imati

Браво. Тако и ја мислим... покренути домаћу производњу.
 
А због чега би неко на јавном форуму износио идеје о конкретним мерама које треба да се предузму у циљу побољшања стандарда и јачања привреде, када је то једна од основних премиса сваке политичке партије која жели данас да дође на власт у Србији?
Кад се дође на власт, онда ће се примењивати конкретне мере. Овако, бацање бисера...
Уосталом, предлагана су овде конкретна решења у многим областима само лакше је отворити тему поново него прелистати неке старе...

рекох... кад може да се пљује... може и да се предложи...

опусти се ,ако имаш шта написати конкретно, напиши.
 
А због чега би неко на јавном форуму износио идеје о конкретним мерама које треба да се предузму у циљу побољшања стандарда и јачања привреде, када је то једна од основних премиса сваке политичке партије која жели данас да дође на власт у Србији?
Кад се дође на власт, онда ће се примењивати конкретне мере. Овако, бацање бисера...
Уосталом, предлагана су овде конкретна решења у многим областима само лакше је отворити тему поново него прелистати неке старе...

Da se i ja slozim sa Beogradjaninom :mrgreen: na forumu ima korisnika koji iznose prakticna resenja, samo postavljaca mrzi da cita.
 
рекох... кад може да се пљује... може и да се предложи...

опусти се ,ако имаш шта написати конкретно, напиши.

Конкретне мере ми пишу у потпису, конкретније не може...није по закону.
 
Privatizovati bez odlaganja javna preduzeca,bar do vrednosti od 49%.
Srednje,vise i visoko obrazovanje da finansiraju porodice djaka i studenata.
Reformisati penzioni i zdravstveni sistem.
U najsiromasnijim delovima Srbije ukinuti dazbine privredi(Kineski model) najmanje za 10 godina itd.
Koga ne mrzi da preko mog profila nadje odgovarajuce poruke, koje mu se dopadaju,moze ih ovde citirati.
 
Па, госн Динкићу, добродошли на Крстарицу!
Да понудимо решења? Зашто? За хвала и тапшање по рамену?
Чуј..."понудите решења"...добра фора....

По мени и ТАПШАЊЕ ПО РАМЕНУ је почетни ударац
у добром фајту....
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Jedini način da Srbija izađe iz krize je u sledeće 4 tačke :

1. Uhapsiti tadića, dinkića njihove tajkune i sve ekstremne pripadnike demokratsko-nacističkih stranaka.
2. Sazvati narodni zbor ili ako nekom to lepše zvuči okupiti narod Srbije u Centru Beograda na Terazijama.
3. Sve uhapšene iz tačke jedna pustiti među okupljene na Terazijama.
4. Po završenom narodnom veselju javno komunalno preduzeće da počisti smeće sa ulica. Nešto sam veoma ubeđen da će tu negde naći brkove od svog direktora, sad već bivšeg ili ćelav skalp od njegovog zamenika.
 
Poslednja izmena:
Уколико сте добро упућени у садашње стање привреде у земљи и уколико сте увидјели у чему су проблеми којим бисте мјерама, акцијама промјенили садашње стање на боље...

Како побољшати стандард, ријешити се дуговања, ојачати домаћу производњу.... Каквим поступцима? :think:

To je nemoguce izvesti dok je got ova garnitura politicara na vlasti. Zaboravi neke ozbiljne strane investicije jer se strani investitori se sve vise plase da ulazu u Srbiju, zemlja bez slobodnih medija i koruptirana do srzi nikome nije privlacna. Svaka inicijativa ili investicija u Srbiji je vec u unapred osudjena na propast jer ce je zuti sabotirati. Kad bi kojom srecom svi zuti na vlasti preko noci pocrkali, doziveli bi privredni rast od najmanje 20% sto je pesimisticka procena koliko novca se pokrade od strane nas politicke zute (a i ona druga samo manje) "elite" na raznorazne nacine. A to je dovoljno da pokrenemo ekonomiju.
 

Back
Top