Vas potpis - svojerucni ili kako god

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Ako vam nije mrsko i ako ne krijete, podelite vas krasopis. Ovako se ja potpisujem. He he

IMG_20210922_210346565.jpg
 
Na sličan način se potpisujem i pravim imenom. Veliki luk koji me ograđuje od svega iz prošlosti je evidantan i isti kao u mom originalnom potpisu, jer imam isto/slično početno slovo imena. Zapravo, prema potpisu, ja sam baš tu gde jesam?
Hajde malo me analizirajte, to mnogo volim!

Pogledajte prilog 1020382
Interesantno je to što slovo I pišeš kao spiralu koja počinje skroz gore, vraća se na početak i onda nastavljaš sa drugim slovima. I nema veze što linija preseca ostala slova, ti pišeš u produžetku. IN pišeš u jednom koraku, zatim DI u drugom navratu i GO u trećem navratu. Ako se ne varam.
 
Interesantno je to što slovo I pišeš kao spiralu koja počinje skroz gore, vraća se na početak i onda nastavljaš sa drugim slovima. I nema veze što linija preseca ostala slova, ti pišeš u produžetku. IN pišeš u jednom koraku, zatim DI u drugom navratu i GO u trećem navratu. Ako se ne varam.
I?
Šta to govori?
Nebitno, samo mi je zanimljivo da neko pokuša o meni da mi priča...
I Nikola Tesla je voleo broj 3... ali sad se već bavim korupcijom mišljenja o sebi.
Šta, šta znači to?
 
Prihvatam tu opciju. Lupaj xD
ajde onda da krenem od tebe XD

Ako vam nije mrsko i ako ne krijete, podelite vas krasopis. Ovako se ja potpisujem. He he

Pogledajte prilog 1020374
Imaš dva različita lica i jedno je samo za ljude koji te znaju dobro a drugo za sve ostale..
hhhmm ček...
Bitno ti je da ostaviš najbolji utisak na ljude koje možeš.Ponakd bi da deluješ hladnije nego što jesi...ne zeziješ se lako?
(ništa od toga nije tačno?)
 

Back
Top