Vaš omiljeni mjuzikl

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
I sama najviše volim The Phantom of the Opera, ali sam sa velikim zadovoljstvom mnogo puta gledala i Singin' in the Rain koji je na više nivoa nezaobilazan, interesantan i važan, kao i The Sound of Music.
Nisam nijedan gledala u pozorišnom izvođenju, ali verujem da bih i tada ova tri najviše volela. Možda bih samo imala koji više da izdvojim za ovu temu.
Jesi li gledala neki performans za The Phantom of the Opera od strane bendova?

Indigo3

Poznat
Poruka
9.953
Jesi li gledala neki performans za The Phantom of the Opera od strane bendova?
Gledala sam sve filmove i razne izvedbe na YT, kao npr:
Ova kompozicija je toliko snažna da... sam želela da je bar na neki način osvežavam, da ne ispadne kao sa bilo kojom drugom pesmom koju zavolim da je ''preslušam'', pa da mi se smuči. I stvarno, nije mi se smučila nikako.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
Gledala sam sve filmove i razne izvedbe na YT, kao npr:
Ova kompozicija je toliko snažna da... sam želela da je bar na neki način osvežavam, da ne ispadne kao sa bilo kojom drugom pesmom koju zavolim da je ''preslušam'', pa da mi se smuči. I stvarno, nije mi se smučila nikako.
Gledao sam tu izvedbu, naravno :D
Nekako mi preblag glas imao Antonio za samog fantoma, ali je okej.
S obzirom da mi je omiljeni bend Nightwish, imaju i oni sopstvenu adaptaciju:

Indigo3

Poznat
Poruka
9.953
Gledao sam tu izvedbu, naravno :D
Nekako mi preblag glas imao Antonio za samog fantoma, ali je okej.
S obzirom da mi je omiljeni bend Nightwish, imaju i oni sopstvenu adaptaciju:

Da, ali glumac je glumac. U poređenju sa muškarcem u Nightwish verziji, kod Antonija je bilo drame koja nije samo u glasu. Antonio je odlično doneo lik Fantoma. To ipak nije samo pesma.

Indigo3

Poznat
Poruka
9.953
Jasno, jasno. Doduse, Eric i jeste nekako slabasan, sitan lik, drugaciji od drugih.
Ne, ne... nije stvar glasa. Mjuzikl ima priču, to se glumi, donosi iz duše. Zato sam rekla da je Antonio bio uspešniji.
Po glasovnim sposobnostima, nema sumnje.
Pevač je pevač.
Jes' da je i Antonio neki pevač, ali hej ti... Nightwish je baš jak vokalno.

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
Ne, ne... nije stvar glasa. Mjuzikl ima priču, to se glumi, donosi iz duše. Zato sam rekla da je Antonio bio uspešniji.
Po glasovnim sposobnostima, nema sumnje.
Pevač je pevač.
Jes' da je i Antonio neki pevač, ali hej ti... Nightwish je baš jak vokalno.
Ma, razumemo se. Dobri su i jedan u drugi u svojoj oblasti.
Mene jako uzbudi, najezim se od snaznog glasa operskog glasa Tarje i raspona kojim raspolaze Marco. Jos njihova energija na bini xD

Indigo3

Poznat
Poruka
9.953
E... bilo mi je bitno da napišem bilo kakvu poruku danas da bih zabeležila trenutak baš noćas pošto mi se pružila prilika:
1389.png
Evo ga i Vidovdan!
Mene jako uzbudi, najezim se od snaznog glasa operskog glasa Tarje i raspona kojim raspolaze Marco. Jos njihova energija na bini xD

Anyway, da...
Nekako je baš opasna kompozicija. Slušam uvek zaneseno... Jedna od najboljih kompozicija ikad po mom mišljenju.
Dobro, Habanera je Habanera, i tako neki klasici, ali, baš je očaravajuća, plus na to kratko vreme i začarava. :super:
Tu je ona ta koja treba da peva perfektno, a on... može, ali uopšte nije fora da i Fantom bude glasom neki jak štih.
Bar ja tako to shvatam.

VanderGraaf

Zainteresovan član
Poruka
307
Zivim u Kanadi jako dugo i video sam mnogo rock grupa uzivo na koncertima. Ali isto tako obozavam mjuzikle koje sam gledao uzivo u teatrima u Torontu. Mjuzikl je neopisiv i neverovatan dogadjaj za videti uzivo. Lion King sam video 4 puta, Phantom of the Opera sam video 4 puta. Titanic, Les Miserables i Cats sam video po 2 puta. Pored ovih koje sam video po vise puta, video sam i Cabaret, All that Jazz, Hair, Chicago, Vicked, Beauty and the Beast, Jersey Boys, Grease, Singing in the Rain, The Sound of Music mozda jos ima ali se ne secam iz glave..... Jos uvek aktivno pratim predstave koje sa Brodveja dolaze u Toronto ili su originalno u Torontu. Dokle god sam ziv, uvek cu ici da ih vidim, kada god da dodju iznova. I svaki put su uzbudjujuci i svezi kao prvi put kada sam ih video.
Omiljeni mjuzikl....tesko mi izdvojiti jedan. Ipak mislim da su mi Les Miserables, Lion King I Phantom u samom vrhu. Uvek pokusavam da kupim kartu za balkon, sto je malo teze sa obzirom da pretplatnici biraju prvi i da se karte brzo rasprodaju. Ipak, Phantom of the Opera sam jednom video sa prvog balkona uz samu pozornicu. Neverovatan i fenomenalan osecaj videti tako nesto. Moram da priznam da mjuzikle vise volim od koncerata, iako na koncerte idem jos dok su Pink Floyd sviralli zajedno.........

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.814
Zivim u Kanadi jako dugo i video sam mnogo rock grupa uzivo na koncertima. Ali isto tako obozavam mjuzikle koje sam gledao uzivo u teatrima u Torontu. Mjuzikl je neopisiv i neverovatan dogadjaj za videti uzivo. Lion King sam video 4 puta, Phantom of the Opera sam video 4 puta. Titanic, Les Miserables i Cats sam video po 2 puta. Pored ovih koje sam video po vise puta, video sam i Cabaret, All that Jazz, Hair, Chicago, Vicked, Beauty and the Beast, Jersey Boys, Grease, Singing in the Rain, The Sound of Music mozda jos ima ali se ne secam iz glave..... Jos uvek aktivno pratim predstave koje sa Brodveja dolaze u Toronto ili su originalno u Torontu. Dokle god sam ziv, uvek cu ici da ih vidim, kada god da dodju iznova. I svaki put su uzbudjujuci i svezi kao prvi put kada sam ih video.
Omiljeni mjuzikl....tesko mi izdvojiti jedan. Ipak mislim da su mi Les Miserables, Lion King I Phantom u samom vrhu. Uvek pokusavam da kupim kartu za balkon, sto je malo teze sa obzirom da pretplatnici biraju prvi i da se karte brzo rasprodaju. Ipak, Phantom of the Opera sam jednom video sa prvog balkona uz samu pozornicu. Neverovatan i fenomenalan osecaj videti tako nesto. Moram da priznam da mjuzikle vise volim od koncerata, iako na koncerte idem jos dok su Pink Floyd sviralli zajedno.........
Oho, jedan veteran. Ti bas zivis zivot. Prelepih iskustava si imao.

mali roker

Veoma poznat
Poruka
12.760
Moje pesme, moji snovi najdraži od svih.

Kosa, gledala sam filmsku verziju.
Pre nekih godinu dana slučajno naiđem na pozorišnu predstavu.
U jednom dahu sam je odgledala.

U pozorištu sam gledala Brilijantin.

Setih se i Meri Popins.

Zapadna strana priče, odlična muzika.

Fantoma iz opere nisam gledala ali pesmu volim.
Sviđa mi se i sa Tajrom i sa Antoniom.

Sećam se da sam plakala svaki put kad bih gledala Jedan dan života.

Ljubavna priča jedne devojke i bogataša koja počinje da peva i stiče slavu pevajući... Prodavačica ljubičica.

Volim da pogledam i filmove u kojima je glumio(pevao) Hoselito.

I naravno da ne zaboravim
Elvisa.
Meni najdraži film od Elvisa Dogodilo se na svetskoj izložbi.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.