Vas omiljeni film/zanr filma

Eyes Wide Shut,Poison Ivy, Cruel Intentions, Suicide Squad,Joker,Howl,Diabolic,Pulp fiction, Frida Kahlo, Sex and Lucia,House od Sand and Fog,Red Sparrow, ima ih jos..
a od horora The Conjuring,Hereditary,Drag me to Hell,Evil Dead,The possesion of Hannah Grace..
Od “romanticnih” jedino The Notebook
Dosta filmova sam gledala tako da mi je lista malo duza,zato nisam na pocetku napisala omiljene
 
The Aviator, The Pianist, Get Out, Whiplash, i naravno ovi najpopularniji Forrest Gump, Sosenk, Zelena Milja, itd..
Sindlerova lista bas i ne, na tu temu mi je vec spomenuti Pijanista bolji.. Kompleksnija drama..

Vidis Kuma nisam gledao odavno, poslednji put kad se davao na b92, mozda bih ga mogao obnoviti..

Imamo temu o najboljim filmovima iz protekle decenije, koliko god su serije napravile bum snimljeno je i dosta dobrih filmova, evo i ovde cu ih nabrojati Roma, La La Land, Manchester by The Sea, The Lighthouse, Tri Bilborda ispred Ebinga, itd...

The Shape of Water sam juce gledao, nije najbolji film ali sam pod utiskom, drustveno angazovana drama sa elementima komedije i bajke, ili obrnuto, kako vam draze...
 
Krimiće uglavnom, povremeno i dobru komediju ali ništa tipa Sendlera i Stilera. Volim filmove sa Ed Harisom, Vudijem Harelsonom, Džinom Hekmenom i slično.

Recimo volim Stranger than fiction i to mi je jedini od Vila Farela koji volim
 
Eyes Wide Shut,Poison Ivy, Cruel Intentions, Suicide Squad,Joker,Howl,Diabolic,Pulp fiction, Frida Kahlo, Sex and Lucia,House od Sand and Fog,Red Sparrow, ima ih jos..
a od horora The Conjuring,Hereditary,Drag me to Hell,Evil Dead,The possesion of Hannah Grace..
Od “romanticnih” jedino The Notebook
Dosta filmova sam gledala tako da mi je lista malo duza,zato nisam na pocetku napisala omiljene

Moraš da počneš da gledaš dobre filmove. Džabe ideš nekud ako ti je smer pogrešan.
 

Back
Top