Quantcast

VAŠ KRAJ

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
to je jedan od ruznijih delova,pa se i ne moze porediti sa novim ali dobro.....:think:

Pa ubedljivo najruzniji deo NBGD-a je potez od bloka 64 do 61.
Ona druga strana ka Savi bi mozda i bila ok da je malo sredjenija i da je taj savski kej sredjeniji..

Definitivno najlepsi deo NBGD-a je prema Zemunu i oko starog Merkatora i hotela Jugoslavija kao i oko Arene a ok su i oni blokovi 34,37.... prema Genexu

blogica

Obećava
Poruka
90
Pa ubedljivo najruzniji deo NBGD-a je potez od bloka 64 do 61.
Ona druga strana ka Savi bi mozda i bila ok da je malo sredjenija i da je taj savski kej sredjeniji..

Definitivno najlepsi deo NBGD-a je prema Zemunu i oko starog Merkatora i hotela Jugoslavija kao i oko Arene a ok su i oni blokovi 34,37.... prema Genexu

to je jedan od ruznijih delova,pa se i ne moze porediti sa novim ali dobro.....:think:

samouka

Ističe se
Poruka
2.685
Ja više nemam svoj kraj
Mučena između dve nostalgije
tridesetitri godine vračarske magije
i Kraja sveta Vidikovca
sa kojeg se najlepše gledaju zvezde
u dvoje
Između dve nostalgije
sa preteškom torbom
i još težim teretom
sada već samo
Odlazaka
Počinjem da pripadam autobusima
i njihovim pokislim
ili presunčanim stanicama
A bio je jedan Parkić
sa tužnim pretužnim drvetom
i pet najboljih drugara
Sada je zamenjen terasom
na Vrhu sveta
koja mi je poklonila Orion
za utehu
hrabri Orion
kojeg je ujela
zaljubljena škorpija

Jasna19

Početnik
Poruka
27
Ja radim na Vračaru, bolje reći u "pograničnoj zoni" sa Savskim Vencem. Lep je Vračar, lepe su one stare zgrade sa restauriranim fasadama, pogotovo u Njegoševoj i Krunskoj... Medjutim, ne bih živela na Vračaru, prevelika je gužva - lepše mi je na Mirijevu. Iskreno.

:cool:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.