Vaš izbor..

Darth Vader

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.366
Dobar daan.
Ja sam samo došao da otvorim jednu temu.
Staviću dva video klipa,koji u suštini nisu ni važni.Želim da ih pogledate.Na njima se nalaze dva muškarca.Treba da se odlučite koji vam se više sviđa.
I da naravno napišete to kao i zašto vam se sviđa ovaj a zašto vam se ne sviđa onaj.
I to bi bilo sve.
Pa da počnemo..
 
@Mimi95 možeš u kafanu tamo u ono jalovište.Možeš kod mene u onaj moj bunker.Nemoj da mi se muvaš ovde i da mi uznemiravaš žene sa cerekanjem.
Trebaa daa.. vidiš da sam postavio temu.


Ja se izvinjavamna ometanju...mm daaa..
 
Dobar daan.
Ja sam samo došao da otvorim jednu temu.
Staviću dva video klipa,koji u suštini nisu ni važni.Želim da ih pogledate.Na njima se nalaze dva muškarca.Treba da se odlučite koji vam se više sviđa.
I da naravno napišete to kao i zašto vam se sviđa ovaj a zašto vam se ne sviđa onaj.
I to bi bilo sve.
Pa da počnemo..
Iskreno , nijedan. Nesigurni su i dosadni. Samo moje mišljenje.
Ovaj priča tečno.
 
Ovaj prvi je teška pederćina i mentol ženske noge ima ženske geste i nosi ženske pantalone nezna da vozi bre ne znam šta bi ja sa tim prvim oboje se deca za mene ali drugi je ipak malo normalniji barem izgleda i ponaša se ko muško a ne kao neka tetkica i ima bradu muško mora da bude dlakavo
 
Ovaj prvi je teška pederćina i mentol ženske noge ima ženske geste i nosi ženske pantalone nezna da vozi bre ne znam šta bi ja sa tim prvim oboje se deca za mene ali drugi je ipak malo normalniji barem izgleda i ponaša se ko muško a ne kao neka tetkica i ima bradu muško mora da bude dlakavo
.............i da smrdi na znoj.........sto rece jedna.
 

Back
Top