Quantcast

Varate se ako mislite da je Turska velika vojna sila već samo zna da koristi tajming

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.977
Autorska tema
Niste pogrešili što želite ovo da pročitate.
Turska zna da Tramp neće u rat pre izbora jer želi da dobije i Nobelovu nagradu za mir.Putnin isto neće u rat jer time može da naškodi Trampu na izborima gde bi ga demokrate napadale da je svet prepustio Rusima.
Bajden je jedno u pravu kada kaže da je Tramp kriv za mogući građanski rat jer u SAD je mirno samo kada ameri vode neki osvajački rat po svetu.Zato ako Bajden dođe na mesto predsednika eto novog rata za par meseci.SAD ide napred samo ako radi vojna industrija ovako pod Trampom svo oružje im trune a para sve manje.
Sve to Erdogan lepo koristi ovaj tajming i želi da porazi Jermeniju.Turci ne bi bili turci da nisu lukavi i sposobni da svoj radikalizam i osvajačke nagone usmere u svoju korist.
Ko će se upecati na Turski radikalizam zavisi isključivo od ispravne procene njihovih tajnih špijunskih službi SAD i Rusije.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.936
Dobra analiza.
Ali, ako Putin bude razgovarao sa Erdoganom ...
Erdogan svakako više ne pristaje da bude udarna
pesnica prema Rusiji. Bar ja tako mislim,
iako želi da uništi jermene.

S druge strane, ima staro proročanstvo
da će Turska napasti Rusiju "sledja".
I. da će, posle kratkog rata
Aja Sofija ponovo biti crkva
Kolega, pa vi ste napisali zelje svakog normalnog Evropljanina nevezano za versko opredeljenje sem muslimana.

Henlay

Ističe se
Poruka
2.186
Dobra analiza.
Ali, ako Putin bude razgovarao sa Erdoganom ...
Erdogan svakako više ne pristaje da bude udarna
pesnica prema Rusiji. Bar ja tako mislim,
iako želi da uništi jermene.

S druge strane, ima staro proročanstvo
da će Turska napasti Rusiju "sledja".
I. da će, posle kratkog rata
Aja Sofija ponovo biti crkva
Ne znam, ovo je rat broj 8 koji izbija u sovjetskom komšiluku.

Kao da će već večeras biti Otporaška obojena demonstracija na trgu vaše boje (crvenom trgu)

nesko101

Veoma poznat
Poruka
10.977
nisu Jermeni Srbi...njih je tri miliona, ali svih tri miliona je protivTuradije, svih fela....i to je dovoljno za pobjedu....
Reprezentativac Jermenije odbacio transfer – želi u rat
Varazdan Harojan, član selekcije Jermenije, prekinuo je karijeru kako bi se stavio na raspolaganje svojoj zemlji u ratu sa Azerbejdžanom.

kentaur Nesh

Poznat
Poruka
7.353
Reprezentativac Jermenije odbacio transfer – želi u rat
Varazdan Harojan, član selekcije Jermenije, prekinuo je karijeru kako bi se stavio na raspolaganje svojoj zemlji u ratu sa Azerbejdžanom.
eto, o tome pricam, svi misle isto po pitanju Nagorno Karabaha....a pogledaj Srbe, i srpske podjele oko Kosova i ne samo Kosova..kakva smo djubrad, imamo i vise nego smo zasluzili....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.