NLO-i - Posetioci iz svemira

у принципу бла бла, сиротан купио продао, бла бла, смао неки мутни видео неке светле тачке (може да се одради и са компјутером - ал искрено) ...
НА ЖАЛОСТ 50 И ВИШЕ ГОДИНА СЛУШАМО УФО УФО УФО АЛИ НИ ЈЕДНОГ СТВАРНОГ ДОКАЗА ЗА 50 ГОДИНА.. ЗНАЧИ НЕМА ИХ!!
И СВИ ТИ УФО КАНАЛИ СУ ТРАЋЕЊЕ ВРЕМЕНА
 
А да ли си ти то директно чуо од тих брачних партнера или пријатеља или се само тако прича да људи који раде на томе причају да алијени постоје? Питам ово јер рецимо преко једног америчког форума сам ступио у контакт са типом који тврди да му је неки рођак радио у Области 51 и да му је рекао да тамо нема ванземаљаца, само војна база.

A i tvoj izvor informacije je pravi. Forum :lol:
 
у принципу бла бла, сиротан купио продао, бла бла, смао неки мутни видео неке светле тачке (може да се одради и са компјутером - ал искрено) ...
НА ЖАЛОСТ 50 И ВИШЕ ГОДИНА СЛУШАМО УФО УФО УФО АЛИ НИ ЈЕДНОГ СТВАРНОГ ДОКАЗА ЗА 50 ГОДИНА.. ЗНАЧИ НЕМА ИХ!!
И СВИ ТИ УФО КАНАЛИ СУ ТРАЋЕЊЕ ВРЕМЕНА
Невероватно да се и ја једном с тобом сложим око нечега.
 
у принципу бла бла, сиротан купио продао, бла бла, смао неки мутни видео неке светле тачке (може да се одради и са компјутером - ал искрено) ...
НА ЖАЛОСТ 50 И ВИШЕ ГОДИНА СЛУШАМО УФО УФО УФО АЛИ НИ ЈЕДНОГ СТВАРНОГ ДОКАЗА ЗА 50 ГОДИНА.. ЗНАЧИ НЕМА ИХ!!
И СВИ ТИ УФО КАНАЛИ СУ ТРАЋЕЊЕ ВРЕМЕНА
Pa niko ti nece otvoreno rec da su to ljudi koji glume vanzemaljce
Ovako je ljepse misli kako te ne muci tvoja vrsta
 
Dokaza ima itekako, ima ih cak i previse, ali jastvarno ne znam sta ljudi ocekuju, da ce sad neko da im donese na kucni prag neki fragment palog NLO-a i rezultate laboratorijskih ispitivanja tih fragmenata ili da im mozda posalje deo tela nekog mrtvog vanzemaljca koji se cuva u nekoj skriveoj bazi par stotina metara pod zemljom.
Dokaza ima na pretek kao i gomile dokumenata, fizickih dokaza, rezultata laboratorijskih analiza, svedocanstava bezbroj ljudi, itd, sad kome nista od toga nije dovoljno pa jbga nek onda gleda Vesti, Zadrugu i Parove.
 
prvo ja ne gledam parove i zadruge ali stvarno ja mogu licno da nappravim analize laboratorijske dokumente ili da fabrikujem dokumentarce ili fizicke dokaze i da ti dokazem sta god hoces!! nista od toga ne dokazuje one vanzemaljce koji postoje samo u holivudskim filmovima. danas ppstoje cak 6k kamere a mi o dalje imamo mutne slike svemirskih tanjira???
 
Poslednja izmena:
Ja bi pre rekao da postoje ``vanzemljaci`` nego ``vanzemaljci``...
Ocigledno je da su napredniji od nas i mogli bi da nas porobe kada god to hoce,ali ipak to ne zele.
Ili mozda ih nesto drugo zanima,mozda nisu materijalno vezani za stvari kao ljudi,mozda im je potrebno nesto drugo sto ljudi imaju... :think:
 
prvo ja ne gledam parove i zadruge ali stvarno ja mogu licno da nappravim analize laboratorijske dokumente ili da fabrikujem dokumentarce ili fizicke dokaze i da ti dokazem sta god hoces!! nista od toga ne dokazuje one vanzemaljce koji postoje samo u holivudskim filmovima. danas ppstoje cak 6k kamere a mi o dalje imamo mutne slike svemirskih tanjira???

Ima mnogo snimaka NLO-a ali mnogi ljudi kazu e ovo im deluje suvise dobro da bi bilo istinito, mora da je neka montaza , takodje NLO-i se pojavljuju iznenada i uglavnom na jako kratko pa eventualno tu i tamo neko uspe da ih snimi telefonom a neko cak ni to jer je previse zabezeknut i uzbudjen zbog onoga sto vidi pa ni ne izvadi telefon, takodje kod NLO-a snimci najcesce nisu bas jasni jer kod NLO-a najcesce vidimo samo svetlecu kuglu a redje (ali ima slucajeva) jasan oblik same letilice a to je zbog vrste pogona koji koriste te letilice , tog antigravitacionog pogona koji oko letilice stvara neku vrstu polja, letilica je zapravo u cauri i ni ne pomera se zapravo i zato moze da ide tim neverovatnim brzinama da izvodi te neverovatne manevre, da se krece kroz atmosferu, vodu, vakum jer zahvaljujuci tom pogonu i tom polju koje se stvara oko letilice na nju ne uticu zakonu fizike kao sto su G sila, sila otpora, itd.

U svakom slucaju cim postoje tone i tone dokumenata, dokumentovanih slucajeva, maltene svaka drzava ima svoje "Plave knjige" , postoji ogroman broj veoma ozbiljnih i kredibilnih svedoka, pa i u samoj nasoj civilizaciji i kroz istoriju postoji gomila stvari i misterija za koje mejnstrim nauka nema objasnjenje i koje se ne mogu lako objasniti ono sigurno da nesto postoji i da tu ima necega, ono gde ima dima ima i vatre (e sad drugo je to sto neki ljudi se nisu bavili takvim stvarima i posvetili malo vremena tome ili su zrtve nekih dogmi i predrasuda pa odbijaju da poveruju jer se to ne uklapa u sliku njihovog "realnog" i "savrsenog" sveta).
 
Ja bi pre rekao da postoje ``vanzemljaci`` nego ``vanzemaljci``...
Ocigledno je da su napredniji od nas i mogli bi da nas porobe kada god to hoce,ali ipak to ne zele.
Ili mozda ih nesto drugo zanima,mozda nisu materijalno vezani za stvari kao ljudi,mozda im je potrebno nesto drugo sto ljudi imaju... :think:

Pa zasto bi to uradili, takodje mozda su nas vec porobili a da toga nismo ni svesni jer kad pogledamo nasu civilizaciju ona uopste ali uopste nije uredjena po meri coveka.
Takodje prema brojnim dokumenatima i kredibilnim svedocanstvima nasu planetu ne posecuje samo jedna vanzemaljska vrsta vec vise njih i kroz istoriju vise vanzemaljskih vrsta je ostavljalo pecat na nasu civilizaciju, sad neki od njih su dobronamerni prema nama i zele da nas poguraju u pravom smeru, neki od njih nisu, neki su neutralni i samo posmatraju sta se dogadja, itd.
Sad mozda neki od njih bi i hteli da nas direktno porobe, potamane ili vec sta da nam urade ali im to oni drugi ne dozvoljavaju, odprilike kao sto bi Amerikanci hteli da uniste i rasparcaju Srbiju, Ukrajinu, Siriju, Venecuelu , itd ali Rusi im ne daju, inace prema nekim teorijama vrlo je moguce da iza najvecih svetskih sila kao sto su SAD, Rusija i Kina stoje razlicite vanzemaljske vrste ili frakcije, pa kao sto recimo cesto male drzave (gde spadamo i mi) sluze kao poligon za prepucavanje velikih sila preko cijih ledja oni mere ciji je veci tako su mozda i te vodece svetske sile poligon za prepucavanje nekih jos vecih i mocnijih sila od njih (logicno vanzemaljskog porekla) , ono po principu i nad popom ima pop sto u krajnjoj liniji i ne zvuci toliko neverovatno.
 
Ima mnogo snimaka NLO-a ali mnogi ljudi kazu e ovo im deluje suvise dobro da bi bilo istinito
NE, nije suvishe dobro, vec suvishe mutno!! Zapravo nema ni jedna ostra slika nekog tanjira ili vanzemaljca!
Pa jel to moguce danas, gde recimo imas barem 1000 gradova sa aerodromima na svetu i sa svakog recimo polece 100 letova na dan. Svaki avion ima ca. 200 putnika, svaki ima smartfon sa odlicnim kamerama. Pa to recimo hocemo da vidimo sta se desava u toku jedne godine ili 365 dana...Dakle to je:

1000x100x200x365=8 300 000 000 ljudi sa kamericama u vazduhu. Jel moguce da ni jedan nije snimio nista oshtro??
odgovor je NIJE!

gledao sam nekog debila na Balkan info koji tvrdi da su vanzemaljci oko neke planine u Srbiji?!! U toku emisije je ponovio barem "1000" puta: "To je istina ja ne lazem" - znaci obmanjuje narod!!
vrlo je moguce da iza najvecih svetskih sila kao sto su SAD, Rusija i Kina stoje razlicite vanzemaljske vrste ili frakcije
da je tako odali bi im neke tehnologije - a nisu. Sva tehnologija koja na zemlji postoji je dobijena od ovozemaljskih naucnika radom radom i radom!!!

100tine prica sam procitao na netu ali to su samo lepe price pred spavalje (kao i tvoja uostalom) - ni jedna ali ni jedna ne nudi nikakav dokaz! (isto i kao teorija evolucije.. kaze treba da verujete u nju!!.. ah da setih se Moltera i Skali "I want to believe" pise na posteru, jelda?)

doduse ima 2 "mala" problema sa Mesecom!
1) nekako ga svi obilaze.. sada vec hoce na Mars a na Mesec koji je mnogo blizi ni bazicu da stave sa 5 ljudi???
2) svi krateri su iste dubine, bili malog ili velikog precnika - to jednostavno smrdi da ima nesto ispod!??
(probah ovo da guglam, jutjubam par dana ali nista - znaci nesto kriju)
 
Poslednja izmena:
Takodje prema brojnim dokumenatima i kredibilnim svedocanstvima nasu planetu ne posecuje samo jedna vanzemaljska vrsta vec vise njih i kroz istoriju vise vanzemaljskih vrsta je ostavljalo pecat na nasu civilizaciju, sad neki od njih su dobronamerni prema nama i zele da nas poguraju u pravom smeru, neki od njih nisu, neki su neutralni i samo posmatraju sta se dogadja, itd.
Није ми познато нити да постоје бројна документа нити кредибилна сведочанства. Али знам за случајеве где су људи измишљали да су као видели документа, али заборавили да их сниме или још горе - да су их отели ванземаљци.
 
Ima dosta snimaka NLO-a koji su i vise nego jasni , takodje ne krece se NLO pravolinijski ili kao avion pa da mozes natenane da ga snimas kamerom.

Inace to da je sva tehnologija iskljucivo radom nasih naucnika tvrdi ko, a i ko si ti da to mozes da znas, to sto ti tvrdis nesto na osnovu svojih uverenja apsolutno nista nisi bolji od tog coveka sto tvrdi da se oko Rtnja pojavljuju vanzemaljci, cak nasuprot.
Inace mnogo cak i naucnici ne mogu da objasne nagli tehnoloski napredak u poslednjih 50-60 godina , inace da neku tehnologiju su i dobili od vanzemaljaca ali skromnu, da ne kazem na kasicicu, u skladu sa nasim mogucnostima ili razumevanjem jer sigurno ni vanzemaljci nikom nece dati neku tehnologiju koju mi ne mozemo ni da razumemo a kamoli da koristimo i koji bi sigurno iskoristili u destruktivne svrhe.
 
Није ми познато нити да постоје бројна документа нити кредибилна сведочанства. Али знам за случајеве где су људи измишљали да су као видели документа, али заборавили да их сниме или још горе - да су их отели ванземаљци.

Postoje gde god oces gomile arhiva i tone i tone dokumenata, neka su cak i dostupna javnosti, neka ne, mislim sta i ti ocekujes da ce ti neko ta dokumenta poslati postom ?
Takodje postoji more ljudi i svedoka za koje je 100% utvrdjeno da govore istinu i za cije tvrdnje postoje cak i fizicki dokazi.

Takodje brojni slucajevi kao recimo slucaj u brazilskom gradu Varzinji, slucaj u Rendelsamu, slucaj u Zimbabveu, slucaj iranskog pilota Dzafarija, slucaj australijskog pilota Freda Valentica, otmice Beti i Barni Hil za koji postoji i fizicki dokaz, slucaj Trevisa Voltona, Linde Napolitano i mnogi drugi slucajevi nema nikakve sumnje da su se zaista desili, oni koji tvrde da je to nemoguce i da su ubedjeni da je to sve laz ili sta vec su mogu slobodno da kazem na nivou ravnozemljasa.

Tako da NLO fenomen je veoma stvaran i to pitanje da li su NLO stvarni ili ne je vec odavno deplasirano i prevazidjeno, naravno da su stvarni, sad ima samo smisla traziti neke smernice, dokaze i diskutovati ko su oni zapravo, odakle dolaze, koliko dugo vec dolaze, koji su zapravo njihovi ciljevi, da li nesto zele od nas........itd.
 
За Хилове и Тревиса Волтона сам баш читао да су случајеви преваре. Пробаћу да ископам негде.
А то што је НЛО феномен стваран не значи да су у питању летећи тањири. Правих доказа да јесу нема нигде. Нпр. Роузвел је класичан пример.
https://en.wikipedia.org/wiki/Travis_Walton_UFO_incident#Skeptical_reception
https://rationalwiki.org/wiki/Travis_Walton
Када је реч о Волтону највероватније је у питању превара у којој је више радника учествовали јер су каснили с неким послом па су могли да буду кажњени. Такође, Волтон је пре тога био "нло верник".

Сад ћу да отворим посебну тему он "нло клетви" на коју сам налетео јер је генијална.
 
Poslednja izmena:
Sad mozda neki od njih bi i hteli da nas direktno porobe, potamane ili vec sta da nam urade ali im to oni drugi ne dozvoljavaju, odprilike kao sto bi Amerikanci hteli da uniste i rasparcaju Srbiju, Ukrajinu, Siriju, Venecuelu , itd ali Rusi im ne daju, inace prema nekim teorijama vrlo je moguce da iza najvecih svetskih sila kao sto su SAD, Rusija i Kina stoje razlicite vanzemaljske vrste ili frakcije, pa kao sto recimo cesto male drzave (gde spadamo i mi) sluze kao poligon za prepucavanje velikih sila preko cijih ledja oni mere ciji je veci tako su mozda i te vodece svetske sile poligon za prepucavanje nekih jos vecih i mocnijih sila od njih (logicno vanzemaljskog porekla) , ono po principu i nad popom ima pop sto u krajnjoj liniji i ne zvuci toliko neverovatno.
Sve to napravise isto tako,bez tacke... :)
Cim ti verujes da Rusi brane Srbiju nije ni cudo sto verujes u vanzemaljce i ljude gustere.

2) svi krateri su iste dubine, bili malog ili velikog precnika - to jednostavno smrdi da ima nesto ispod!??
(probah ovo da guglam, jutjubam par dana ali nista - znaci nesto kriju)
To je notorna glupost i podmetacina,pogledaj malo bolje ili neke izvore koji nisu u rangu balkaninfo...
 
Pa Rusija je nas tradicionalni saveznik i zemlja sa kojom smo duhovno i neraskidivo povezani, sad necu ni da idealizujem Ruse previse ali je prosto cinjenica da oni za razliku od Zapada imaju interes da mi opstanemo kao narod i kao drzava, opstanak Srba i Srbije je i njima u interesu.
 
За Хилове и Тревиса Волтона сам баш читао да су случајеви преваре. Пробаћу да ископам негде.
А то што је НЛО феномен стваран не значи да су у питању летећи тањири. Правих доказа да јесу нема нигде. Нпр. Роузвел је класичан пример.
https://en.wikipedia.org/wiki/Travis_Walton_UFO_incident#Skeptical_reception
https://rationalwiki.org/wiki/Travis_Walton
Када је реч о Волтону највероватније је у питању превара у којој је више радника учествовали јер су каснили с неким послом па су могли да буду кажњени. Такође, Волтон је пре тога био "нло верник".

Сад ћу да отворим посебну тему он "нло клетви" на коју сам налетео јер је генијална.

Mislim da su i to gluposti i zelja da se posto poto negira nesto i omalovaze ti ljudi, za slucaj Beti i Barnija Hila postoji cak i fizicki dokaz, na delu njene haljina je bila nadjena nepoznata hemijska supstanca koju hemicari nikad nisu videli pre i ne znaju odakle potice i kako se dobija.

Sto se tice Trevisa Voltona mislim kakve veze ima to sto je verovao da je NLO fenomen stvaran, mislim jel to pravilo da otmica ili bliski susret mora da se desi samo skepticima ili da ne moze da se desi nekom i ko veruje u takve stvari (ono sto bi se reklo moze li hipohondar nekad i stvarno da se razboli ili da se ne oseca dobro) , inace medicinska ispitivanja kao i gomila detektora lazi su potvrdila da Trevis Volton govori istinu iako je i on sam priznao da je u svojoj knjizi dodao par detalja i svojih zakljucaka jer vecinu vremena dok je bio otet se ne seca jer kako tvrdi nije bio u svesnom stanju, seca se kako su ga odveli na brod, seca se tih bica koja je video i neke prostorije i sledece cega se seca je da se pojavio u blizinu gde su ga nasli nakon 4,5 dana u dosta losem psiho-fizickom stanju.

Inace Rozvel je isto jak slucaj ali po meni ne toliko ubedljiv kao recimo slucaj u Varzinji, Rendelsamu, Montani iznad nuklearne baze, itd , takodje u Rozvelu nasli su onaj cudan materijal , takodje i te zvanicne objave gde su prvo rekli da su srusio leteci tanjir, pa su posle sve negirali, pa su onda nakon toga poceli da izmisljaju razne verzije te bio je to meteroloski balon, te bio je avion, te ovo, te ono , mislim cim su toliko puta menjali pricu i iskaz jasno je ko dan da nesto ozbiljno kriju, sad to pre 70 godina je to mozda i moglo da prodje (jer malo ko je dovodio u pitanje verodostojnost medija i zvanicnih izvestaja) danas vec malo teze.
 
Ti ocekujes da ce jedna ozbiljna vojna masinerija kakva je Americka da izadje u javnost i kaze-da,to sto ste videli i culi je nasa nova letilica,ili eksperimentalna raketa nebitno.Nego ce bas da to i cini,baca prasinu u oci glupim ljudima koji veruju u sve sto im se plasira...
Ne postoji ni jedna jedina fotografija koja je autenticna,svako svedocnastvo je oborivo vrlo lako,i ne postoji ni jedan dokaz o vanemaljcima.
Ne znaci da ih nema,ja licno mislim da i nismo sami u svemiru,sigurno negde u prostranstvima postoji mesto koje je takodje pogodno za zivot (neku formu zivota).Ali da oni tek tako letuckaju po Zemlji ili su gusteri koji se pretvaraju u ljude i setaju svetom Bog zna zasto ne da ne verujem nego me slatko nasmeje uvek takva tvrdnja...
 

Back
Top