Papa Smurf
Elita
- Poruka
- 17.384
VANZEMALJCI U SRBIJI
Meštani Rtnja tvrde da su svedoci cestih poseta NLO i cudnih užarenih kugli na nebu što kvare televizore
Rtanj je jedina planina u Srbiji koja ima oblik piramide, ali je još cuvenija po tome što je ucestalo posecuju vanzemaljci. Pre nekoliko dana kao posledica poslednje vizite NLO crklo je nekoliko televizora u selu Rtanj, koje se ugnezdilo na 800 metara nadmorske visine.
Žena 59-godišnjeg kafedžije Dragoslava Milenovica zvanog Šou videla je iza njegovih leda snop cudne svetlosti i crce televizor. Hajde samo da je njihov, nego polipsaše i komšijski.
Milenovic je stari drug svemiraca i kaže da je prve ljudsko-vanzemaljske susrete imao pre 30-ak godina, ali je tada cutao da ne kažu „vidi kakva budala“.
- Prvo ide usijana kugla koja je toliko jarka i blještava da je teško gledati golim okom, a smenjuju se plavicasta, crvenkasta i ljubicasta svetlost – objašnjava Milenovic koji je ubeden da su ga vanzemaljci pri prvom susretu dobro izucili, a možda mu nešto i ugradili u glavu, pa otad ih on najcešce vida. Zato valjda jedini uspeva da fotografiše letece tanjire koji se na njegovim fotografijama pokažu kao cudna igra svetlosti.
- Pojavljuju se svuda, neki ih vide, neki ne. Eto, nedavno se pojavila užarena kugla u Kucevu, a pre 15-ak godina jedan student je izgoreo iz cista mira na svojoj terasi u Nišu. Ubeden sam da su naše žene imale ljubavne veze s vanzemaljcima jer oni mogu da se materijalizuju i mnogi ljudi poticu od njih – ide korak dalje Milenovic i tvrdi da su i pali andeli pali zbog preljube s lepim ženama.
Procitao na nekom blogu Link
Sta mislite o ovim pricama... Da li su ovi ljudi stvarno nesto videli, ili je to ipak u njihovim glavama... Da li su oni mozda odabrani da im se vanzemaljci ukazu, znajuci da u njih mogu imati puno poverenje...

Da li se plasite da iz cista mira ne izgorite na terasi, ili mozda nemate terasu... Jos gore ako vas zena vara sa vanzemaljcem...


С' ведрије стране можда ће ово коначно објаснити оног лудок коментатора што сад ради на Галаксији!