Quantcast

ВАНРЕДНО УКЉУЧЕЊЕ! Председник Вучић одлучио да саопшти све! Србија ће бити на ногама у 21 час!

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.274
Poslednja izmena od moderatora:

хан Ацо

Poznat
Poruka
7.448

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.274

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.846
Ljudi, zavidimo vam kako brižnog preCednika imate...
I imate zsto da nam zavidite.nama nikada nije dosadno.Svaki dan nam zivce posipaju zivom sodom,renom i ljutom papricicom.A vi ? Kod vas vlada pravo
mrtvilo.Dobro jedete,dobro j....e i na odmor,na more idete.E,ako je to neki zivot,vala ne bi se menjali sa vama,pa ni u snu.!!!

Poruka
7.615
I imate zsto da nam zavidite.nama nikada nije dosadno.Svaki dan nam zivce posipaju zivom sodom,renom i ljutom papricicom.A vi ? Kod vas vlada pravo
mrtvilo.Dobro jedete,dobro j....e i na odmor,na more idete.E,ako je to neki zivot,vala ne bi se menjali sa vama,pa ni u snu.!!!
Mi imamo budala i to još puta 3, ali nisu nekako brižni kao ovaj vaš.

Naši bi se tukli i klali, a ovaj vaš kao neke ovčica naivan.

Vire mu očnjaci samo ispod jagnjeće kože...

Mr.Infinity

Poznat
Banovan
Poruka
8.815
...

ВАНРЕДНО УКЉУЧЕЊЕ! Председник Вучић одлучио да саопшти све! Србија ће бити на ногама у 21 час!
http://www.pravda.rs/2019/9/1/vanre...aopsti-sve-srbija-ce-biti-na-nogama-u-21-cas/

Lik je teški psiho, znači SVAKI VIKEND (kao i svaki dan...) voli da se ukaze ljudima na TV-u...

...
Vi ste psiho! Ovim činom Vučić samo pokazuje svoju odgovornost kao predsednik države. Baš me zanima šta ima da nam kaže.

gost 339460

Iskusan
Poruka
5.846

Grom_sa_neba!

Poznat
Poruka
9.274
boli me q-rac za balavog majmuna
možda objavi svoju ostavku :hahaha:

VODITELJKA ĆE DA SE ONESVESTI, A ON ĆE DA JE OŽIVI....I TAKO JOŠ JEDNOM POKAŽE SVOJE REŽIRANE ISCELITELJSKE MOĆI...NA ŠTA ĆE DA ZABALAVE KREZAVE BABE ŠIROM SRBIJE...

...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.