ВАНРЕДНО СТАЊЕ- ПОТРЕБНО, ИЛИ НЕ?

Треба нам ванредно стање

  • Да

    glasova: 80 50,0%
  • Не

    glasova: 75 46,9%
  • Не знам

    glasova: 10 6,3%

  • Ukupno glasova
    160
.

А да прво даш неки коментар на оно што сам навео?

Мала помоћ:
Da bi pokazao koliko je ozbiljna situacija, predsednik Vučić se po prvi put u javnom obraćanju pojavio sa zaštitnom maskom.


.
Па, дао сам ти коментар; ја не знам да ли треба да носе маску сви; да ли треба да је носе здрави, или болесни, или нико, могу само да радим онако како ми препоруче особе за које мислим да имају неког ауторитета у тој области.
Јеси ти лекар, специјалиста вирусолог?
 
Њему је посао да се у то "разуме".
Можеш ли то да појмиш? :roll:
Нисам га видео у белом мантилу, до сад, није он ником стављао респиратор, нити радио реанимацију; његово је да покрене системе наредбама.
И он то ради.
Проблем је што је он људима неопростиво антипатичан, видим- и теби, и шта год да уради- неко ће му се накршити мајке...:lol:
Шта ви, људи, заправо хоћете?:confused:
Njegovo je da deli ordenje,a on se u sve meša ko margarin.Na brnabi je da što ti kažeš pokrene sistem.
 
ETlMXadXgAQBRTB
 
Па, дао сам ти коментар; ја не знам да ли треба да носе маску сви; да ли треба да је носе здрави, или болесни, или нико, могу само да радим онако како ми препоруче особе за које мислим да имају неког ауторитета у тој области.
Јеси ти лекар, специјалиста вирусолог?
.

Најтрагичније је што људи, иначе проницљиви и врло вешти у свакој дискусији,

када приђу СНС, деградирају.

Зато кажем да су они вирус, гори од коронавируса.

Коронавирус ће Србија сигурно преживети, а овај други... нисам сигуран.


.
 
Устав и закони су такви да шта год и ко год уради (ни)је по закону
Nije tačno.Da svako radi ono što treba a ne mesa se u tudje,sistem bi uz malo promene funkcionisao.Znači da zagorka tuži,da policija hapsi,da sudije sude korumpiranim političarima,bili bismo bar približno normalna zemlja.
 
Најтрагичније је што људи, иначе проницљиви и врло вешти у свакој дискусији,
када приђу СНС, деградирају.
Дај неки пример.
Ја се баш и не досећам неког таквог, а да је у СНС...
Са друге стране- није баш ни да је у другим странкама боље...
 
Аааа, значи- то је проблем?:lol:
А не интересујете одакле свим другима по Србији, само те његова занима?:roll:
I te me interesuju sećam se lepo kad je ona novinarka na RTS-u reklabda je kupila 10 maski a ovi što raznose penzosima "volonteri" iz DS-a isto imaju maske. Pa me sad zanima otkud sve te maske.
 
.

Каква расправа, када расправе није било ни у време када ничег није било.

СНС имај већину и све би било исто, али овог пута по пропису.

Право питање је зашто није урађено по пропису, а постојали су сви услови да се тако уради.


.
pa i jeste bilo po propisu,vlada je donela odluku a u vanrednim situacijama neces sazivati skupstinu kada ce tako i tako biti usvojeno.Da nece mozda opozicija da prilozi amandmane i zahteva raspravu ?
Srbija je apsurdistan ako neki ne shvataju da u vanrednoj situaciji koja se menja u roku nekoliko casova, gubice se vreme na sazivanje skupstine i raspravu .Bosko ili radi za Vucica kao korisni idiot ili je zaista idiot
 
Da samo imaj na umu da svaka pošast po sirotinji udara deset puta jače no po Englezima recimo kojima je BoJo obezbedio po dve i po hiljade funti mesečno čak i ako su nezaposleni.
E vidiš- zavisi ko šta štampa. Može i Vučić tebi da obezbesi dinara koko god poželiš. Kao nekad. Al u evrima on ne može tek tako da se gađa kao što bi Đilas voleo.
A ovo što će da staju radna mesta, pa to će svakako sve sem prehrane da se smanji za neko vreme. Svet prestaje da se okreće. Ostaće samo ovo dan-noć.
 
I te me interesuju sećam se lepo kad je ona novinarka na RTS-u reklabda je kupila 10 maski a ovi što raznose penzosima "volonteri" iz DS-a isto imaju maske. Pa me sad zanima otkud sve te maske.
Па, дај да решимо ту мистерију; ево, ја имам предлог.
Наиме, кад је почела ова фрка- било је по апотекама, болницама и у резервама неких милион маски, да није то нека од тих милион? :lol:
 
Дај неки пример.
Ја се баш и не досећам неког таквог, а да је у СНС...
Са друге стране- није баш ни да је у другим странкама боље...
.

Нисам рекао у СНС, већ приђе СНС,

па ево очигледан, да очигледнији не може да буде:

Питам те да прокоментаришеш две ситуације из јавног живота, једну са маском, другу без маске, где су Кинези вероватно сви били збланути да једино председник Србије нема маску,

а ти ме питаш да ли сам лекар???

Па нисам лекар, али имам очи и теби саветујем овако лаички да што пре почнеш да гледаш.


.
 
Ко каже,где је то речено да баш Политичар мора нам води Државу?
не мора.
Мора.
Тако су рекли они који контролишу политички процес у Србији; наши "пријатељи" из демократске коалиције, ови, бре.... развијени!...
 
Питам те да прокоментаришеш две ситуације из јавног живота, једну са маском, другу без маске, где су Кинези вероватно сви били збланути да једино председник Србије нема маску,
Нисам обучен да препознам збланутост код Кинеза.
Како изгледа збланут Кинез?:roll:
Мени ни амбасадорка ни они Кинези доктори нису изгледали зблануто, ја им једва и лица разликујем...:prstic:
Можда, кад је напољу- не треба да носи маску, а кад је у просторији- треба? :lol:
 

Back
Top