ВАНРЕДНО СТАЊЕ- ПОТРЕБНО, ИЛИ НЕ?

Треба нам ванредно стање

  • Да

    glasova: 80 50,0%
  • Не

    glasova: 75 46,9%
  • Не знам

    glasova: 10 6,3%

  • Ukupno glasova
    160
Hehe, bibliotekarov čačakjugend...
begaj.gif
....
 
Kakav sam sada poziv imao - imao sam propusten poziv od vas...reko da juce sam vas zvao za dozvolu niste se javljali danas ne radimo nazalost mogu vam uraditi tek sledece nedelje. Crkveno lice, covek na mestu.

"Ma ugusice se ova vlast u ognju.... sice Hrist na zemlju...ima sve ovo da se raspadne...nesposobni...." Kakav flame :D

Jeste culi SNS ovci GOTOVI STE OD HRISTA!!!!
 
Kakav sam sada poziv imao - imao sam propusten poziv od vas...reko da juce sam vas zvao za dozvolu niste se javljali danas ne radimo nazalost mogu vam uraditi tek sledece nedelje. Crkveno lice, covek na mestu.

"Ma ugusice se ova vlast u ognju.... sice Hrist na zemlju...ima sve ovo da se raspadne...nesposobni...." Kakav flame :D

Jeste culi SNS ovci GOTOVI STE OD HRISTA!!!!
:eek::sad2::dash::dash::dash::cool::cool::cool::lol::lol::lol::hahaha::hahaha::hahaha::plez::plez::plez::bravo::bravo::bravo:
 
Дојавиш у МЗ и они то обаве; не видим у чему је толики проблем?

Podneo je covek preko eUprave a program im je los, nepotpun. I zvao sam ga taj dan i nije bio dostupan ceo dan..danas se ne radi... jbg pola pola je krivica Ministarstva i njega al jbg razumem ga... Dobar je covek, pravi vernik, posle me zvao da se izvini kaze necu da se srdim na danasnji dan itd...
 
Е, људи, већ пар дана Крста изгледа опусти прије поноћи... а управо сам сад погледао на сат... Све претходне дане сам могао навити сат по наглом масовном лајању кад су у 11 изводили псе. Вечерас их нисам ни чуо, сад сам гледао, има понеко, много мање него претходних дана... Ови моји рекоше да нису чули ни пљесак у 8... Изгледа да се народ ућутао, а то је и неписмени Милош и те како добро знао шта значи...
 
Е, људи, већ пар дана Крста изгледа опусти прије поноћи... а управо сам сад погледао на сат... Све претходне дане сам могао навити сат по наглом масовном лајању кад су у 11 изводили псе. Вечерас их нисам ни чуо, сад сам гледао, има понеко, много мање него претходних дана... Ови моји рекоше да нису чули ни пљесак у 8... Изгледа да се народ ућутао, а то је и неписмени Милош и те како добро знао шта значи...

Smorio se narod kakav crni pljesak u 8...
 
Podneo je covek preko eUprave a program im je los, nepotpun. I zvao sam ga taj dan i nije bio dostupan ceo dan..danas se ne radi... jbg pola pola je krivica Ministarstva i njega al jbg razumem ga... Dobar je covek, pravi vernik, posle me zvao da se izvini kaze necu da se srdim na danasnji dan itd...
Ма, дај, бре, па ови из СНС једва чекају нек такву ситуацију, не могу да верујем да је то тако "нерешиво"...
Имам овде, по комшилуку неких стараца, гомилу; то је утркивање- ко ће шта да им донесе...
 
Е, људи, већ пар дана Крста изгледа опусти прије поноћи... а управо сам сад погледао на сат... Све претходне дане сам могао навити сат по наглом масовном лајању кад су у 11 изводили псе. Вечерас их нисам ни чуо, сад сам гледао, има понеко, много мање него претходних дана... Ови моји рекоше да нису чули ни пљесак у 8... Изгледа да се народ ућутао, а то је и неписмени Милош и те како добро знао шта значи...
Izbedačili su se zbog situacije u koju ih je aleksandar vučić doveo svojom nesposobnošću.

Mi smo blagovremeno upozorili da je SRS zlo.
 
Ма, дај, бре, па ови из СНС једва чекају нек такву ситуацију, не могу да верујем да је то тако "нерешиво"...
Имам овде, по комшилуку неких стараца, гомилу; то је утркивање- ко ће шта да им донесе...
Mene bi iskreno bilo sramota takve ljude maltretirati i hapsiti koji vec imaju takve probleme i muke u zivotu...
 
1587332771400.png




Вукадиновић изнео чињенице: Вучићеве мере не дају резултате, у региону стање боље

У Скупштини Србије на конференцији за медије независни, опозициони народни посланик, Ђорђе Вукадиновић, је јасно указао зашто су мере Александра Вучића, Владе Србије и Кризног штаба, тотално погрешне, када је у питању решавање последица пандемије, која је задесила не само нашу земљу, Србију, већ и цео свет.

21:55 19.04.2020.


А да ли је у својој анализи Вукадиновић био у праву, погледајте у видео прилогу изнад, па сами о свему донесите свој суд.

 

Back
Top