Vanredno stanje - mere

Da vidimo koje su posledice uvođenja ove mere na naše društvo.
Sutra treba da izađe odluka Službenog glasnika gde cemo moći da se informišemo.
Ko ima ročište sutra biće održano na uobičajeni način, ali od utorka će biti promena. Verujem da će se samo održavati pritvorski predmeti.
Kazu da apelacioni sud ne radi do 27,salteri u svim javnim ustanovama.
 
Meni je jako problematično dozvoljavanje da kladionice i kafići rade do 20 časova......
Baš se ide niz dlaku širokim narodnim masama.
Mislim da je priča prenaduvana, paziš se koliko je i uobičajeno. Nama otkazuju ročišta, samo se rade pritvorski predmeti.....
 
Da vidimo koje su posledice uvođenja ove mere na naše društvo.
Sutra treba da izađe odluka Službenog glasnika gde cemo moći da se informišemo.
Ko ima ročište sutra biće održano na uobičajeni način, ali od utorka će biti promena. Verujem da će se samo održavati pritvorski predmeti.


Odluku o vanrednom stanju donosi Narodna Skupština Republike Srbije, izuzev ako se ne može sastati.
 
Kada ukinu vanredno stanje hoce li poceti da rade pisarnice u sudu za sve?meni treba samo uverenje koje inace salju postom do supa kurirom,jeli glupo da idem da ih podsecam ili da prepustim stihiji pa kada stigne stigne?
 
Zato sto je za pravnike Ustav najvisi pravni akt i sveto pismo.Za tebe to izgleda nije. Neko moze da zavrsi megadens i ove privatne,moze cak i drzavne,ali ako ne zna da je USTAV najvisi pravni akt to nikako ne moze biti pravnik. Ovde je sve nesto pseudo izgleda. Sve neki kvazi pravnici i kvazi ekonomisti.
 

Back
Top