Vanredno stanje - mere

Marijana832

Primećen član
Poruka
560
Da vidimo koje su posledice uvođenja ove mere na naše društvo.
Sutra treba da izađe odluka Službenog glasnika gde cemo moći da se informišemo.
Ko ima ročište sutra biće održano na uobičajeni način, ali od utorka će biti promena. Verujem da će se samo održavati pritvorski predmeti.
 
U Rusiji koja se graniči sa Kinom 50 obolelih i ne pomisljaju na vandredno stanje, u Srbiji tek 20 zadržanih na bolničkom lečenju, bez i jednog smrtnog slučaja i uvodi se vandredno stanje? Da li je ovo ludilo? Malo redovne statistike iz Italije koju možete videti na fotografiji. Godine 2018. u Italiji je umrlo oko 500.000 ljudi.. Dnevno oko 1400. To je italijanski prosek. Statistika je opasno oružje manipulacije.
 
U Rusiji koja se graniči sa Kinom 50 obolelih i ne pomisljaju na vandredno stanje, u Srbiji tek 20 zadržanih na bolničkom lečenju, bez i jednog smrtnog slučaja i uvodi se vandredno stanje? Da li je ovo ludilo? Malo redovne statistike iz Italije koju možete videti na fotografiji. Godine 2018. u Italiji je umrlo oko 500.000 ljudi.. Dnevno oko 1400. To je italijanski prosek. Statistika je opasno oružje manipulacije.
Nego sta nego ludilo....nisam zabelezio nekoliko takvih kao ti kako " pristojno " odjebavaju normalne ljude po prodavnicama iduci preko reda sa korpama punim namirnica i naravno guzpapira, da ne manjkaju.
I dalje ste olos...
 
Da li mi se dopada vanredno stanje ? Ne. Da li verujem da jeste potrebno - da verujem. Uz napomenu : u ovom trenutku potpuno sam apolitična. Ne zanima me ko je uveo vanredno stanje. Dovoljno je da znam zbog čega. Hoće li biti posledica vanrednog stanja. Da. Da li su te posledice važnije od zauzdavanja epidemije ove bolesti kod nas ? Ne.
Tako razmišljam. Svojom a ne tuđom glavom.
 
Jesi li nekada cuo kada se uvodi vanredno stanje i ko ga uvodi?
Jesi li mozda cuo da pandemiju [proglasava Svetska zdravstvena organizacija?
Naravno da nisi i da ne razumes nista.
Ne, vi ste ti koji ništa ne razumeju. Od obične gripe svake godine u Srbiji umre 40 ljudi, a u celom svetu 650 000.
Stanje virusa Korone( bolest koja je stara 50 godina) i odnos bolesnih i žrtava je 175 000 bolesnih u celom svetu, 6 700 umrlih.

SZO je isto kao Vlada Republike Srbije samo marionetska služba vladara iz senke.Što im se kaže to i saopštavaju i jedni i drugi.
Cela priča oko virusa Korone je da se napravi atmosfera nesigurnosti, da bi mogli masovno da ubede ljude da prihvate mirkoimplant(čip) pod kožu, koji će moći povećati svetsku i ličnu bezbednost. To je jedna od opcija.

Ljudi uglabnom ne poseduju kritičko razmišljanje, slepo u ovčijem stanju uma prihvataju sve što im neko servira. Toliko mrtvih, ni jedne sahrane ...itd.

Mislite da gospođica premijerka Ana Brnabić (član Bildelberg grupe) nije dobila instrukcije? Il zaista slepo verujete da Vlada republike Srbije, kao i predsednik Republike samostalno donose odluke? Ne razumete se u geopolitiku, stoga kako očekivati od vas da razumite situaciju.

Lep i ugodan dan želim.
 
Ne, vi ste ti koji ništa ne razumeju. Od obične gripe svake godine u Srbiji umre 40 ljudi, a u celom svetu 650 000.
Stanje virusa Korone( bolest koja je stara 50 godina) i odnos bolesnih i žrtava je 175 000 bolesnih u celom svetu, 6 700 umrlih.

SZO je isto kao Vlada Republike Srbije samo marionetska služba vladara iz senke.Što im se kaže to i saopštavaju i jedni i drugi.
Cela priča oko virusa Korone je da se napravi atmosfera nesigurnosti, da bi mogli masovno da ubede ljude da prihvate mirkoimplant(čip) pod kožu, koji će moći povećati svetsku i ličnu bezbednost. To je jedna od opcija.

Ljudi uglabnom ne poseduju kritičko razmišljanje, slepo u ovčijem stanju uma prihvataju sve što im neko servira. Toliko mrtvih, ni jedne sahrane ...itd.

Mislite da gospođica premijerka Ana Brnabić (član Bildelberg grupe) nije dobila instrukcije? Il zaista slepo verujete da Vlada republike Srbije, kao i predsednik Republike samostalno donose odluke? Ne razumete se u geoplitiku, stoga kako očekivati od vas da razumite situaciju.

Lep i ugodan dan želim.
Godina i par meseci, ili koliko već od pojave covida 19, nisu isto. Govorimo o brzini širenja bolesti.
Prijatan dan i tebi.
 
Ovo je pandemija. Nije statistika. Pandemija. Bolest koja zahvata ceo svet. Bolest. A ne političko prepucavanje. Trebaju nam mrtvi slučajevi da bi se uvelo vanredno stanje ?
Pa ljudi umiru svaki dan, dnevno od posledica "sezonskog gripa" u svetu umre oko 1000ljudi. Mene zanima sto nije objavio koliko ljudi u Srbiji umre od gladi, hladnoce jer su im zavrnuli grejanje zbog duga i tako neceg slicnog...
 
Ne, vi ste ti koji ništa ne razumeju. Od obične gripe svake godine u Srbiji umre 40 ljudi, a u celom svetu 650 000.
Stanje virusa Korone( bolest koja je stara 50 godina) i odnos bolesnih i žrtava je 175 000 bolesnih u celom svetu, 6 700 umrlih.

SZO je isto kao Vlada Republike Srbije samo marionetska služba vladara iz senke.Što im se kaže to i saopštavaju i jedni i drugi.
Cela priča oko virusa Korone je da se napravi atmosfera nesigurnosti, da bi mogli masovno da ubede ljude da prihvate mirkoimplant(čip) pod kožu, koji će moći povećati svetsku i ličnu bezbednost. To je jedna od opcija.

Ljudi uglabnom ne poseduju kritičko razmišljanje, slepo u ovčijem stanju uma prihvataju sve što im neko servira. Toliko mrtvih, ni jedne sahrane ...itd.

Mislite da gospođica premijerka Ana Brnabić (član Bildelberg grupe) nije dobila instrukcije? Il zaista slepo verujete da Vlada republike Srbije, kao i predsednik Republike samostalno donose odluke? Ne razumete se u geopolitiku, stoga kako očekivati od vas da razumite situaciju.

Lep i ugodan dan želim.
Mislim divan si i pametan, i sve je tacno sto si napisao, ali je tacno i da nisi doziveo da te bombarduje, napada i osudjuje dvadeset svetskih vlada i da ti ubijaju decu i otimaju zemlju, jer neces da dozvolis da vladaju. Ko bese vlada u tim "slobodnim" drzavama?
 
Neindoktriniranim slobodnim drzavama na koje ne utice svetska " tajna vlada iz senke", pa donose mere i grese neindoktrinirano. Ne verujem da nisi cuo koliko ljudi je umrklo u Italiji i da su granice zatvorene u celoj evropi, jedni prema drugima?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim divan si i pametan, i sve je tacno sto si napisao, ali je tacno i da nisi doziveo da te bombarduje, napada i osudjuje dvadeset svetskih vlada i da ti ubijaju decu i otimaju zemlju, jer neces da dozvolis da vladaju. Ko bese vlada u tim "slobodnim" drzavama?
Malo si se preračunao prijatelju.Nisam tako mlad kao šta misliš, i iz kulture ne iznosim svoje ožiljke javno. Al, da ne spamujemo temu zadržimo se na ovome.

Diktator će iskoristiti situaciju da skupi poliičke poene, utvrditi političku poziciju.Narad će još jednom u praksi pokazati da ne poznaje ustav, građanska prava i slobode. Test projekat je uspeo, da ih čipujemo jer nam ionako sve već veruju. Kina je uvek bila totalitarna država, ima bezbroj primera. Nije ni čudno što je od njih krenula "kontrola stanovnistva" ,a kasnije se isti model primenio u svim državama sveta. Glavna stvar je EROZIJA PRAVA I SLOBODA GRAĐANA.
 
Neindoktriniranim slobodnim drzavama na koje ne utice svetska " tajna vlada iz senke", pa donose mere i grese neindoktrinirano. Ne verujem da nisi cuo koliko ljudi je umrklo u Italiji i da su granice zatvorene u celoj evropi, jedni prema drugima? Znaci lupetas iz okreta, samo das nesto napises i inputiras " nama glupim srbima" seljo...
Zašto me vređaš? Makar sam ovde očekivao da se poštuje ljudsko dostojanstvo.Treba svakog razapeti, opsovati ko ne razmišlja kao ti?!
Nisu mi zanimljivi za diskusiju ljudi koji se služe uličnim rečnikom i koji subjektivno etikiraju ljude .
 
Koliko moze da traje vantedno stanje u ovakvim slucajevima?
Od poznanika sam saznao da bilo gde da odes u inostranstvo moras isto u karantin,mislim na EU.sada da li je tacno ili ne ili me brat zeza kaze da u nemackoj od srede uvode zabranu za rad kafica I da su sinoc ugasili ulicna svetla da bi se ljudi ranije razisli,taj brat mi ima falinku u glavi pa nisam siguran ,brat koji mi zivi u rusiji kaze da za sada normalno rade ali da odredjena ogranicenja postoje.
 
Postalo je neopravdano odrzavanje politickih sistema zasnovanih na pljacki i otimanju od civilizovanih naroda. Varvari imaju problem.
Zasto je problem nastao u Kini? Zato sto su proizvodnju zasnovali na korporacijama varvarskog mentaliteta tipa "Uzmi, unisti i bezi".
 
Poslednja izmena:

Back
Top