Vanredni izbori!

Ukoliko bi se sad raspisali vanredni parlamentarni izbori za koga bi ste glasali????

  • DS

  • LDP

  • G17 plus

  • DSS

  • SRS

  • SPS

  • SPO

  • Neku drugu

  • Neznam

  • Necu glasati


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ja jesam, ako ne možemo da dobijemo demokratiju na drugi način, dobićemo "razbijanjem prozora". Neću da živim u zemlji u kojoj moj narod nema nikakva prava, da živi pod okupatorima, da živi u neslobodarskoj Evropi.

Kao što Amfilohije reče: "Ako treba da živimo - da živimo u slobodi, ako treba da umremo - da umremo za slobodu". Dosta je Srbija trpila okupatorstvo pod Hitlerom, sad treba i pod ustašama i fašistima.

A Tadić, za koga sam smatrala da je Srpski čovek, ispao je "zapadni čovek", i pošto nije ispunio obećanje da će Srbija biti primljena u EU posle izbora, treba da da ostavku.

Ne zanima me EU, ne zanima me ništa, hoću da živim u svojoj SLOBODNOJ SRBIJI!
 
Ма каква ЕУ то је само прича за наивне, избора треба бити јер садашњи састав у парламенту више не осликава право стање у друштву, а појединци се тога сада највише плаше!!!
КОСОВО ЈЕ СРБИЈА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Legitimno izabrani predsednik ove zemlje.

Misliš onaj što nas je obmanuo. Rekao je, citiram: "I Kosovo i EU".
Pošto nije održao obećanje, treba pod hitno da podnese ostavku.

On je SLUGA ZAPADA. Gde je bio juče ? Kakav je to predsednik koji u najtežem momentu nije sa svojim narodom ? To nije predsednik, on je lojalan zapadu, ali ne i svom narodu.
 
Misliš onaj što nas je obmanuo. Rekao je, citiram: "I Kosovo i EU".
Pošto nije održao obećanje, treba pod hitno da podnese ostavku.

On je SLUGA ZAPADA. Gde je bio juče ? Kakav je to predsednik koji u najtežem momentu nije sa svojim narodom ? To nije predsednik, on je lojalan zapadu, ali ne i svom narodu.

Tadic je napravio odlicnu odluku da se ne pojavi na mitingu posle koga je unistavan Beograd i ubijani njegovi gradjani jer je znao kakav ce se haos desiti kada dodju SRS i DSS, ono od sinoc je bila simulacija sta bi bilo kad bi bili "SRS + DSS na vlasti", dok vi shvatite da Srbiju ostavljaju oni koji su se najvise derali i imali smesne kontrakcije pred kamerama na mitingu od juce bojim se da ce biti kasno.
 
Tadic je napravio odlicnu odluku da se ne pojavi na mitingu posle koga je unistavan Beograd i ubijani njegovi gradjani jer je znao kakav ce se haos desiti kada dodju SRS i DSS, ono od sinoc je bila simulacija sta bi bilo kad bi bili "SRS + DSS na vlasti", dok vi shvatite da Srbiju ostavljaju oni koji su se najvise derali i imali smesne kontrakcije pred kamerama na mitingu od juce bojim se da ce biti kasno.

Tako je!
 
Misliš onaj što nas je obmanuo. Rekao je, citiram: "I Kosovo i EU".
Pošto nije održao obećanje, treba pod hitno da podnese ostavku.On je SLUGA ZAPADA. Gde je bio juče ? Kakav je to predsednik koji u najtežem momentu nije sa svojim narodom ? To nije predsednik, on je lojalan zapadu, ali ne i svom narodu.

Kako to misliš da nije održao obećanje? Potpisao je nezavisnost Kosova? Odustao od EU? O čemu govoriš, radikalu jedan?
 
Tadic je napravio odlicnu odluku da se ne pojavi na mitingu posle koga je unistavan Beograd i ubijani njegovi gradjani jer je znao kakav ce se haos desiti kada dodju SRS i DSS, ono od sinoc je bila simulacija sta bi bilo kad bi bili "SRS + DSS na vlasti", dok vi shvatite da Srbiju ostavljaju oni koji su se najvise derali i imali smesne kontrakcije pred kamerama na mitingu od juce bojim se da ce biti kasno.

to je bolest i dokazuje samo da su stranacki (citaj licni) interesi taklo dragi ovim nasim demokratama da mi je neki put zao sto ovde jos ne vladaju Turci pa da ih ponabijaju na kolac
 

Back
Top