Вања Грбић: Американци не иду на допинг контролу, ово је страшна одмазда против Русије!

Да, то је тај расизам који провејава улицама Маскве.
rasizam je mrznja , ovde nema mrznje nego cinjenice

dok je nacizam izbaciti sve sportiste jedne zemlje zato sto su sportisti te zemlje

to ni hitler nije radio , ovens u nemackoj dobi zlato
 
rasizam je mrznja , ovde nema mrznje nego cinjenice

dok je nacizam izbaciti sve sportiste jedne zemlje zato sto su sportisti te zemlje

to ni hitler nije radio , ovens u nemackoj dobi zlato

Не, него зато што се допингују.

А расизам је представљати америчку репрезентацију као мајмуне.
 
sta pricas ti ? Lepo ti napisem da su u DDR-u organizovano dopingovai sportiste,sta ti naravno negiras.Zatim ti postavim svedocenja preko 1000 sportista od kojih jedna izjavi da joj je nivo testosterona nakon tretmana za 24 puta podignut, i tvoj komentar je "Koliko su joj platili da to kaze ?".
Svi lazu i i izmisljaju samo Rusi ne


Pa lepo si ti to napisao, samo si zaboravio da nam kazes kad su se to sportisti iz DDR-a organizovano dopingovali?
Elem, tebi ocigledno nije poznato da su godinama nemacki sportisti na OI ucestvovali zajedno, nosili isti dres:

wettkampftrikot-olympia-dieter-schubert_textil_2014-07-0062_1.jpg


Evo pogadjam. Bice da su ti zli komunjisti poceli da se dopinguju tek od 1968. godine. Zar ne?
A odmah po ujedinjenju 1990. godine su prestali da se cepaju i postali dobri.... :think:
Pa znamo te price, daj nam nesto novo. Nije valjda da nista principijalno novo ne mozete da osmislite?
 
Poslednja izmena:
stara americka fora

*komunizam je zlo* * rusi su zlo*

a nigde ne pisu zbog cega . sta to komunisti zlo rade.

dok su ti isti ameri crnce smatrali robovima , do pre neku god

Не, него зато што се допингују.

А расизам је представљати америчку репрезентацију као мајмуне.
ti sad spomenu majmune, niko vise
 
stara americka fora

*komunizam je zlo* * rusi su zlo*

a nigde ne pisu zbog cega . sta to komunisti zlo rade.

dok su ti isti ameri crnce smatrali robovima , do pre neku god


ti sad spomenu majmune, niko vise

Нико не пише да су Руси зло, већ да се руски спортисти дрогирају.

Онда Правда ставља расистичке карикатуре на насловнице.
 
Нико не пише да су Руси зло, већ да се руски спортисти дрогирају.

Онда Правда ставља расистичке карикатуре на насловнице.
sta ima rasisticki ako serena ima 10 puta vece misice od sarapove

a sarapova optuzena za doping

mada je svakom normalnom jasno da vegan nema sanse da izgleda kao serena

bez ozbiljnih steroida itd
 
Pa lepo si ti to napisao, samo si zaboravio da nam kazes kad su se to sportisti iz DDR-a organizovano dopingovali?
Elem, tebi ocigledno nije poznato da su godinama nemacki sportisti na OI ucestvovali zajedno, nosili isti dres:

Pogledajte prilog 624263

Evo pogadjam. Bice da su ti zli komunjisti poceli da se dopinguju tek od 1968. godine. Zar ne?
A odmah po ujedinjenju 1990. godine su prestali da se cepaju i postali dobri.... :think:
Pa znamo te price, daj nam nesto novo. Nije valjda da nista principijalno novo ne mozete da osmislite?
nema potrebe da se pravis priglup kada to nisi.Treneri i ljudi iz saveza su sprotistima davali lekove,opisano ti je u video prilogu.Ako neko ko je uzimao doping izjavi "Da, trener i pojedinci iz kluba su svakog dana donosili plave tablete i govorili od ovoga ce vam biti bolje,.." , treba da sumnjam u izjave oko hiljadu sportista iz DDR-a koji su to izjavili i da veruejm tebi na "keve mi nisu ,lazu" :per:
ajde ,pohitaj, zapali kandilo Staljinu za dusu,nemoj da ovde gubis vreme
 
sta ima rasisticki ako serena ima 10 puta vece misice od sarapove

a sarapova optuzena za doping

mada je svakom normalnom jasno da vegan nema sanse da izgleda kao serena

bez ozbiljnih steroida itd
strasno je koliko vi malo znate.Sta mislis ,da li je bicina od preko 1000kg mase ,nabacila masu jeduci crveno meso i spricajuci se hormnskim inekcijama, ili je u pitanju kvalitena ishrana ?
https://www.greatveganathletes.com/category/vegan-bodybuilders/
 
strasno je koliko vi malo znate.Sta mislis ,da li je bicina od preko 1000kg mase ,nabacila masu jeduci crveno meso i spricajuci se hormnskim inekcijama, ili je u pitanju kvalitena ishrana ?
https://www.greatveganathletes.com/category/vegan-bodybuilders/
Ko god iole malo poznaje sport i nutricionizam koji ga prati uz odgovarajuce suplemente jasno mu je da "vegani" kako ih zovete mogu postici odredene uspehe, cak i znacajnije, ali su oni ipak limitirani.
 
sta ima rasisticki ako serena ima 10 puta vece misice od sarapove

a sarapova optuzena za doping

mada je svakom normalnom jasno da vegan nema sanse da izgleda kao serena

bez ozbiljnih steroida itd
Crnci su krupniji. Ako imate neke nalaze, prosledite ih olimpijskoj komisiji.

Ona, ali, kaže da se samo putin drogira.
 
Ko god iole malo poznaje sport i nutricionizam koji ga prati uz odgovarajuce suplemente jasno mu je da "vegani" kako ih zovet mogu postici odredene uspehe, cak i znacajnije, ali su oni ipak limitirani.
Genetika je ipak najvaznija.Reci da je svaki ostvareni sportista dopingovan sudeci po definiciji tela je licno za mene zesca glupost.Krenimo od Ivane Spanovic,da li se Ivana dopinguje ?
 
sta ima rasisticki ako serena ima 10 puta vece misice od sarapove

a sarapova optuzena za doping

mada je svakom normalnom jasno da vegan nema sanse da izgleda kao serena

bez ozbiljnih steroida itd
Sarapovu su kaznili zato sto nije na vreme prekinula da koristi ranije dozvoljeno sredstvo.

Doping je komplikovan problem. Sport je vec dugo izvor ozbiljnih prihoda za sportiste i klubove kojima pripadaju, a gde su velike pare tu je i sklonost da se vara.
Tesko je spreciti sportiste da uzimaju nedozvoljena sredstva, ako je nagrada ogromna. Kada su prvi put poceli da koriste EPO, nordijksi skijasi su umirali na stazi. :(

Zatim tu je i problem "dozvoljenih" sredstava, tj. sta je dozvoljeno, a sta nije. Mislim da profesionalne asocijacije, kao NBA ili NFL nemaju ista pravila kao Olimpijski komitet.

Zatim postoji i pitanje organizacije, Rusija i Kina imaju direktno ucestvovanje drzave u pripreme sportista, dok SAD ima kompbinaciju privatnog i drzavnog, zato je lakse optuziti Rusiju i Kinu za organizovani doping, a teze SAD, mada je moguce da SAD bolje testira sportiste koje salje na igre.
 
Poslednja izmena:
Genetika je ipak najvaznija.Reci da je svaki ostvareni sportista dopingovan sudeci po definiciji tela je licno za mene zesca glupost.Krenimo od Ivane Spanovic,da li se Ivana dopinguje ?
Ne bih da ulazim u to, posto mi nije poznato, samo sam komenterisao postavljeni post takmicari sa slike ne bi se mogli kvalifikovati za neko ozbiljnije takmicenje Olimpiju da ne spominjem.Njihovi takmicari javno propagiraju cak i upotrebu hormona sa naglaskom na steroide, opisujuci svoje kure. U borilackim sportovima stanje je identicno, ni ostali ne zaostaju.
 
u kojoj Evropi dragance ,Amstronga su licno Amerikanci razapeli
DRAGANCE, sorosevo nauceno proseravanje. gde se on to takmicio, po americi ili evropi? pocele su optuzbe po evropi, ali tek kad je zavrsio karijeru i zavrseno u americi. da si se bavio vrhunskim sportom, znao bi nesto, a nebi lupetao ko otvoren prozor
 
DRAGANCE, sorosevo nauceno proseravanje. gde se on to takmicio, po americi ili evropi? pocele su optuzbe po evropi, ali tek kad je zavrsio karijeru i zavrseno u americi. da si se bavio vrhunskim sportom, znao bi nesto, a nebi lupetao ko otvoren prozor
dragane po obicaju si bezobrazan.Kada je zavrsio karijeru mogli su samo da mu pljunu pod prozor,najveci takmac tada mu je bio Jan Urlich i njemu je dokazan Doping dok Amstrongu nije.Fuentes Skandal,za to naravno nisi cuo ali drzis lekcije
 
rasizam je mrznja , ovde nema mrznje nego cinjenice

dok je nacizam izbaciti sve sportiste jedne zemlje zato sto su sportisti te zemlje

to ni hitler nije radio , ovens u nemackoj dobi zlato

НЕмам ништа против ДОПИНГ-КОНТРОЛЕ - али, ИЛИ СВИ ТРЕБА ДА ИДУ НА КОНТРОЛУ - ИЛИ НИКО........... овако све постаје одвратна политикантска антируска хистерија
 
dragane po obicaju si bezobrazan.Kada je zavrsio karijeru mogli su samo da mu pljunu pod prozor,najveci takmac tada mu je bio Jan Urlich i njemu je dokazan Doping dok Amstrongu nije.Fuentes Skandal,za to naravno nisi cuo ali drzis lekcije
lepo je kad covek UMISLI da sve zna, ali to jos nije dokaz da i zna. NEMA BICIKLISTE ni VRHUNSKOG sportiste koji se na neki nacin ne dopinguje, ali se toliki novac obrce u vrhunskom sportu, da se vise puta zazmuri na oba oka. gde se veci novac obrce, tamo je i vise nepravilnosti. sad ti pogodi gde se NAJVECI novac obrce. ovo ti govorim iz iskustva, a ne rekla mi baba vanga ili procitao u novinama
 
lepo je kad covek UMISLI da sve zna, ali to jos nije dokaz da i zna. NEMA BICIKLISTE ni VRHUNSKOG sportiste koji se na neki nacin ne dopinguje, ali se toliki novac obrce u vrhunskom sportu, da se vise puta zazmuri na oba oka. gde se veci novac obrce, tamo je i vise nepravilnosti. sad ti pogodi gde se NAJVECI novac obrce. ovo ti govorim iz iskustva, a ne rekla mi baba vanga ili procitao u novinama
vidi ovoga,nema da se ponavljas tek da bi nesto rekao.Nisam ja tebi replicirao nego ti meni sa pricom da su Amerikanci morali da kazne Amstronga jer su ga u Evropi "provalili".To je naravno tri svetlosne godine daleko od istine.Ako zelis da normalno diskutujemo ,upristoji se.Ovo sada napisano je bez glave i repa, i nema veze sa mojim pisanjem
 
vidi ovoga,nema da se ponavljas tek da bi nesto rekao.Nisam ja tebi replicirao nego ti meni sa pricom da su Amerikanci morali da kazne Amstronga jer su ga u Evropi "provalili".To je naravno tri svetlosne godine daleko od istine.Ako zelis da normalno diskutujemo ,upristoji se.Ovo sada napisano je bez glave i repa, i nema veze sa mojim pisanjem
Na tom i na najnovijem primeru se vidi svo licemerje ne bih rekao zapada vec uzurpatora istine koji je propagiraju u svoju korist.
 

Back
Top