VAN GOG 28.11.2009

Eto,za stara dobra vremena :D

Prethodno studijsko cedo ovog benda mi se popelo na mozak,nikako nisam uspevao da izbegnem taj world music zvuk. Zato se sad sa ovim novim sjajno snalazim,ne znam ni kako se album zove a,srecom,cuo sam samo jednu pesmu (i previse za moj ukus).

Zato se ja lepo drzim Tragova proslosti i Glorije... uz secanja na neka lepsa muzicka vremena ;)
 
Eto,za stara dobra vremena :D

Prethodno studijsko cedo ovog benda mi se popelo na mozak,nikako nisam uspevao da izbegnem taj world music zvuk. Zato se sad sa ovim novim sjajno snalazim,ne znam ni kako se album zove a,srecom,cuo sam samo jednu pesmu (i previse za moj ukus).

Zato se ja lepo drzim Tragova proslosti i Glorije... uz secanja na neka lepsa muzicka vremena ;)

Bravo za izbor pesama..!:klap:
A ovaj album,
jedino sto sam cula i non stop cujem sa malog ekrana TV prijemnika,
je TIK TAK TIK TAK, i onda ja grabim daljinski,
i jos samo cujem "govori mi sat"...
I tada sam vec prebacila na neki drugi program...
Ali posledice ostaju i ispoljavaju se kroz... :bljak:
 
vidimo se tamo!
bambi.gif
 
Ma naravno da idem na koncert svog omiljenog benda.Bice neverovatno.Najezim se na pomisao o svojoj toj energiji koju ce da podele sa nama.Sigurne pesme za sada su Kolo-Ludo Luda,Neko Te Ima,Opasan Ples,Mama,Meni Nije Ni Do Cega,Tragovi Proslosti,Kidas Moj Svet i Nek Te Telo Nosi.Za ostale se pesme jos uvek nista ne zna.
 
Zavisi od društva... Ako baš odluče da idu, ići ću. Voleo sam njihove stare stvari. Ove nove stvari su vamte-tamte. Bio sam na onom u Areni pre koju godinu. Previše šljašteće za moj ukus. Nešto mi se ne gleda nešto slično još jednom. Ali svirka ko svirka nije bila loša.
 
Profenserili su se...Isuviše...A đule smara sa nekim ''hrišćanstvom''...I postaju polako ''državni bend''...Što možda i nije loše,jer su ranije taj status imali neki Čolići,Joksimovići...:)
 
Moja omiljena njihova pesma još od srednjoškolskih dana (Zemlja čuda). Ali volim i njihov najraniji opus, dok Đule još nije pevao. Tvoj smeh, Jagode i maline, Samo san, itd... Ovih dana te stvari retko sviraju.
 

Back
Top