Valjam li?

Ocena rada moderatora...

  • 1

    glasova: 4 13,3%
  • 2

    glasova: 0 0,0%
  • 3

    glasova: 0 0,0%
  • 4

    glasova: 0 0,0%
  • 5

    glasova: 1 3,3%
  • 6

    glasova: 1 3,3%
  • 7

    glasova: 0 0,0%
  • 8

    glasova: 6 20,0%
  • 9

    glasova: 6 20,0%
  • 10

    glasova: 12 40,0%

  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Prošlo je mesec dana od kada sam dobio status moderatora. Zanima me vaša ocena i komentar dosadašnjeg rada i saradnje.
Hvala na iskrenosti.
Anketa će trajati 7 dana.
 
hrnjica mujo:
uvazavash li i moje mishljenje

Ма Мујаго нама је Твоје мишљење најважније... на њега највише обраћамо пажњу... можеш да га вичеш и са неког минарета да Те боље чујемо... :confused:


@ JOMINI

Знаш и сам да сам ја принципијелно против "контроле" и "контролора", али заиста морам признати да ваљано радиш, да си честит, поштен и добронамеран, ниси злурад и пакостан што ја по мом схватању најважније, дакле и онај коме си нешто избрисао мало проттествује - али се не љути... 8-)
 
Jomini mogu samo da ti kazem: Svaka cast!
Realan si, posten i neutralan, a imas i volje, stpljenja i zivaca da ovde uvedes red.
Mozda malo previse tolerantan prema komsijama koje dolaze da provociraju i vredjaju, ali ok, nije ni sve do tebe sto se tice njihovog banovanja, znam malo oko moderiranja ;-)

Moja ocena 9...nema desetke, cisto da se ne uobrazis :D

Al od mene dobijas desetku ako "predjes" u indijanca tj. u poglavicu naravno :) ;-)
p.s. Sto volim te indijance kao narod, to je cudo jedno :p
 
mnogo si tolerantan...mislim, i ja sam, to je za pohvalu u RL, al' nije ovo hipi-komuna nego forum...
dokle god tolerises Muju i lika koji boldovano pise Srbija Srbima...yebiga, brate...
 
Maksimalno se trudis da budes realan i nepristrasan sto je jako bitno. Mislim da si veoma korektan ali ti samo zameram na prevelikoj toleranciji raznih " upadaca " sa strane, posebno balija koji su ovde iskljucivo iz sovinistickih pobuda. Ostali pripadnici drugih naroda koji su dobronamerni a posebno oni koji zive u ovoj zemlji nisu bili problem koliko vidim do sada. Mislim da je ovde red potreban i ti odgovaras tom pozivu.
 
Jomini ljudi su sve rekli, ja necu da dodajem. Covek si na mestu, ozbiljan i dobronameran. Sto neki drugi nisu, to je njihov problem. Ocena je totalno nebitna, mislim da u okolnistima u kojima si preuzeo forum radis najbolje sto mozes. Svako se pomalo ljuti zbog ovoga ili onoga ali kad se realno sagleda, mnogo je bolje nego sto je bilo.

Imas moju potpunu podrsku. Nastavi tako.
 
Meni se ne sviđa tvoj rad,pojedine poruke
si mi brisao(možda ćeš i ovu) a nisam
ništa vređao nikog,moje mišljenje je za tebe
glupiranje(tako si ga ti okarakterisao)...
Pozdrav...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top