Valja li grafička Gtx 1050 ti?

lords of the realm 2 mi je bila jedna od najomiljenijih strategija svojevrmeno..ali sto zezas coveka..nju sam igrao na pentuijumu 133MHz sa voodo 2 karticom u punom kvalitetu
ma šalim se malo, to je 2d igra beše. imam je i sad na steamu oko 2e :mrgreen:

ja sam je igrao baš dugo na više različitih kartica počev od s3virge dx ako se dobro sećam, vojske od 600 seljaka da plaše heheh
sa drugarima pravili kućne mreže par kablova i jedan switch i lordsi do zore :hahaha:, a kada se umorimo duke nukem 3d :ok:
 
lords of the realm 2 mi je bila jedna od najomiljenijih strategija svojevrmeno..ali sto zezas coveka..nju sam igrao na pentuijumu 133MHz sa voodo 2 karticom u punom kvalitetu
Prva igra na voodoo2 koju sam igrao je neka u serijalu Wing Commander. 1998. je to bila. Tad sam kupio i p2 na 333 i prvi ram od 100mhz kad se pojavio,
neverovatnih 128 megabajta :P
No voodoo2 sam mislio da je graficka pa sam sve kupio osim graficke o kako sam se iznenadio, i onda kad sam skapirao, odem u prvu radnju
i kupim Virge :P
 
lords of the realm 2 mi je bila jedna od najomiljenijih strategija svojevrmeno..ali sto zezas coveka..nju sam igrao na pentuijumu 133MHz sa voodo 2 karticom u punom kvalitetu
biol AMD na 350, S3 Virge i WOODO 3 ukupno 4mb graficke memorije, uzo od druga 600 DM... :rotf:
ma šalim se malo, to je 2d igra beše. imam je i sad na steamu oko 2e :mrgreen:

ja sam je igrao baš dugo na više različitih kartica počev od s3virge dx ako se dobro sećam, vojske od 600 seljaka da plaše heheh
sa drugarima pravili kućne mreže par kablova i jedan switch i lordsi do zore :hahaha:, a kada se umorimo duke nukem 3d :ok:
mi Heroje a u pauzama Unreal
ja sam uz duke nukea voleo i redneck rampage..koje je to loodilo od igre bilo..bolja od dukea 100x
ono za healt ti treba da pijes alkohol, ali ako preteras pocnes da povracas i da se teturas i ne mozes da upravljas :rotf:
pored Djuke i Turok, Blood i Quake
 
mi Heroje a u pauzama Unreal
lepo , mi smo tada već igali warcraft neki može da bude i frozen throne, i quake 2 sa sve skinovima. :mrgreen:

ovo je bilo isto dobro zezanje
Carmageddon_box.jpg
 

Back
Top