Valja li grafička Gtx 1050 ti?

Zglobni Skoč

Zainteresovan član
Poruka
176
E pa što se "najzahtevnijih" tiče, to će ići malo teže.Neki minimum je 16GB rama, poželjnije je 32, a i taj I5 zavisi koja je generacija.Ta grafička je takođe prilično zastarela u odnosu na ove novije i preskupe.Primer kod mene, grafička GTX 1060 sa 6GB memorije, 32 GB rama, I7 8700, i ssd Samsung Nvme 970 Pro tera zasad sve što je izašlo do pre oko dve godine, ove neke novije nisam ni probao.Metro ovaj zadnji što je izašao tera bez problema, Cyberpunk je takođe radio lepo, posle toga nisam ni instalirao ništa novije...Nemam ni vremena više za takve zanimacije...

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
85.670
u principu ne kapiram zasto postoji potreba da se igra najzahtevnije, najnovije
ima toliko dobtih igrica starih 3..4..i vise godina sa odlicnom grafikom.

meni u ovom trenutku od igrica stoji instalirano
heroji VII
GTA 5
SW Battlefront 2
Attila
forza horizon 4

meni dosta..ni to ne igram..ne pamtim kad sam ukljucio neku.

zx16

Veoma poznat
Poruka
11.473
Никада нисам на рачунар или телефон инсталирао ни једну игру!
Последњи пут сам се играо на рачунару у време комодора 64, а то беше средином 80-тих!

spavach

Aktivan član
Poruka
1.757
ja ne znam dal da placem il ga stavim na ignore..nove najzahtjevnije na 1050ti..onlyfans je novija igra i definitivno moze da gura fps i jos nesto..

e sad ako mu kazem da moze igrati cs 1.6 i csgo al se nece bas naigrati po pitanju kilova on ce opet da kuka..moze skinuti i CoD, malo starije predje i izbrise..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.