Valentina Reković: Jedna od pet miliona

комшија

Stara legenda
Poruka
90.831
https://www.danas.rs/ljudi/valentina-rekovic-jedna-od-pet-miliona/

Valentina Reković: Jedna od pet miliona

„Da li od takvih očekujemo da će da menjaju sistem“, upitala je Valentina Reković u utorak na Platou ispred Filozofskog, misleći na opoziciju.

1580382925000.png


Odmah je i odgovorila na sopstveno pitanje – „Ne. Zbog toga će ‘1 od 5 miliona’ izaći na izbore. Sprečićemo prevarante i trojance da opet izdaju narod i pojedu nam još četiri godine održavajući Vučića na vlasti“, izgovorila je u dahu Reković.

Virtuelne tastature „onlajn“ komentatora koje su bile „na gotovs“ već nedelju dana zasule su srdžbom društvene mreže. Paljba još traje.

A zašto?

Ako uopšte ima onih koji prate opozicionu scenu a da to ne znaju, udruženje „1 od 5 miliona“, studenti, organizatori protesta, do pre devet dana zaklinjali su se na bojkot.

Pre dve subote, na pedeset osmom protestu, Reković je odaslala jasnu poruku: „Oni obećavaju hologramske nastavnike i daju nam zakasnele poklone za Novu godinu – izborni cenzus od tri posto. Aleksandre Vučiću, nama ne trebaju tvoji zakasneli novogodišnji pokloni i odbacujemo ih. Možeš da nam daš i 0,1 posto i 15 posto nije nam važno. Od tebe nam ne treba ništa“, govorila je Reković, što je značilo, ako je naše tumačenje ispravno, da se izlazak na izbore ne uzima u razmatranje. Kad ono…

– Prodali su bojkot, izdali su bojkot i ovo je jedini način da bojkot vratimo u parlament. NJihov bojkot nije dao nikakve rezultate. Mi nemamo nameru da šetamo opet za dvadeset godina niti da šetamo 20 godina, nego smo rešili da uzmemo stvar u svoje ruke – istakla je Reković u utorak obrazlažući odluku da se na izbore izađe.

Reković se prvi put pred očima javnosti pojavljuje u februaru prošle godine, kada učestvuje u organizaciji šetnje studenata Fakulteta političkih nauka, koji su sa Voždovca dopešačili u centar grada na protest.

Vidljiva će postati u julu mesecu, kada su aktivisti „1 od 5 miliona“ održali performans ispred Predsedništva na Andrićevom vencu, povodom sedmogodišnjice vlasti Srpske napredne stranke.

Potom je došla blokada rektorata, čekanje Vučića ispred RTS-a prilikom njegovog gostovanja u „Upitniku“, u međuvremenu subotnji protesti…

Valentina Reković završila je gimnaziju „Pivo Karamatijević“ u Novoj Varoši. Politikološki smer na Fakultetu političkih nauka upisala je 2016. godine.


Врло је битно да ови млади људи предвођени студенткињом четврте године политичких наука, нашом Србијанком из Нове Вароши Валентином Рековић на изборима у јуну пређу цензус и постану посланици. То је битно да би се њихова реч даље чула
 
Poslednja izmena od moderatora:
https://www.danas.rs/ljudi/valentina-rekovic-jedna-od-pet-miliona/

Valentina Reković: Jedna od pet miliona

„Da li od takvih očekujemo da će da menjaju sistem“, upitala je Valentina Reković u utorak na Platou ispred Filozofskog, misleći na opoziciju.

Pogledajte prilog 643125


Odmah je i odgovorila na sopstveno pitanje – „Ne. Zbog toga će ‘1 od 5 miliona’ izaći na izbore. Sprečićemo prevarante i trojance da opet izdaju narod i pojedu nam još četiri godine održavajući Vučića na vlasti“, izgovorila je u dahu Reković.

Virtuelne tastature „onlajn“ komentatora koje su bile „na gotovs“ već nedelju dana zasule su srdžbom društvene mreže. Paljba još traje.

A zašto?

Ako uopšte ima onih koji prate opozicionu scenu a da to ne znaju, udruženje „1 od 5 miliona“, studenti, organizatori protesta, do pre devet dana zaklinjali su se na bojkot.

Pre dve subote, na pedeset osmom protestu, Reković je odaslala jasnu poruku: „Oni obećavaju hologramske nastavnike i daju nam zakasnele poklone za Novu godinu – izborni cenzus od tri posto. Aleksandre Vučiću, nama ne trebaju tvoji zakasneli novogodišnji pokloni i odbacujemo ih. Možeš da nam daš i 0,1 posto i 15 posto nije nam važno. Od tebe nam ne treba ništa“, govorila je Reković, što je značilo, ako je naše tumačenje ispravno, da se izlazak na izbore ne uzima u razmatranje. Kad ono…

– Prodali su bojkot, izdali su bojkot i ovo je jedini način da bojkot vratimo u parlament. NJihov bojkot nije dao nikakve rezultate. Mi nemamo nameru da šetamo opet za dvadeset godina niti da šetamo 20 godina, nego smo rešili da uzmemo stvar u svoje ruke – istakla je Reković u utorak obrazlažući odluku da se na izbore izađe.

Reković se prvi put pred očima javnosti pojavljuje u februaru prošle godine, kada učestvuje u organizaciji šetnje studenata Fakulteta političkih nauka, koji su sa Voždovca dopešačili u centar grada na protest.

Vidljiva će postati u julu mesecu, kada su aktivisti „1 od 5 miliona“ održali performans ispred Predsedništva na Andrićevom vencu, povodom sedmogodišnjice vlasti Srpske napredne stranke.

Potom je došla blokada rektorata, čekanje Vučića ispred RTS-a prilikom njegovog gostovanja u „Upitniku“, u međuvremenu subotnji protesti…

Valentina Reković završila je gimnaziju „Pivo Karamatijević“ u Novoj Varoši. Politikološki smer na Fakultetu političkih nauka upisala je 2016. godine.





Валентина Рековић - Несумњиво Највећа Нада Нове Србијанске Левице!
:vatromet:


konacno dolari legli na Konto................a bilo nesto zaglavilo.
 
Nova kriminalna faca u BG, Ne cudi sa banditskog prevarantskog FF.
Да, права криминалка види се из авиона!

1580383816800.png


Ваистину, ни Дијана Хркаловић јој није равна! Но мора се признати да такво прецизно запажање може да дође само од једног тзв. "српског националисте" - зато браво "царе" !
 
konacno dolari legli na Konto................a bilo nesto zaglavilo.
Криминалка је опрала друга Ђида само тако, ниси чуо? Остало је пара, а када нестане улеће друг твог Вољеног *******ог Сорош Јуниор као и почасни чланови СНС-а Тони Блер и Герхард Шредер!
 
Cekaj komso, objasni ti meni starom sendvicaru, jel je sada ova Valentina "nasa", prodala se za par sendvica, ili je bespostedni borac protiv Alekove tiranije. Ti znas da si lud ko mungos i da covek cesto ne moze da poveze za sta se ti zalazes i koga smatras opozicionarom a koga laznom opozicijom.

Uglavnom bukvalno do juce napusavas svakog ko bi prekrsioi bojkot. Ovde ostavljas ove aplaudirajuce smajlije za devojku koja kaze da ce izaci na izbore. Da li postoji sansa da objasnis situaciju.
 
Па ваљда знаш друже "стари"! За сендвиче са јастогом и џак травуљине са ваше плантаже!

Ne znam "prijatelju", zato te i pitam. Ako sam lepo razumeo, ova hoce da izadje na izbore. A ti bukvalno bacas fatve, kletve i pokreces internet dzihad protiv svakog ko pomisli da prekrsi bojkot. A ovde aplaudiras Valentini. Dakle nista mi nije jasno, a kada mi nesto nije jasno ja pitam.
 
Ne znam "prijatelju", zato te i pitam. Ako sam lepo razumeo, ova hoce da izadje na izbore. A ti bukvalno bacas fatve, kletve i pokreces internet dzihad protiv svakog ko pomisli da prekrsi bojkot. A ovde aplaudiras Valentini. Dakle nista mi nije jasno, a kada mi nesto nije jasno ja pitam.
Бојкот више није *ин* али ти то не знаш јер си родом из Туцања, а ботујеш из Прчња!

ПС И поздрави нам све у Гнојницама!
 
Бојкот више није *ин* али ти то не знаш јер си родом из Туцања, а ботујеш из Прчња!

ПС И поздрави нам све у Гнојницама!

Kako bre nije in. Nema me jedan dan na krstarici i ti od bojkot-dzihadiste postanes krstas za izlazak na izbore. Do juce objasnjavas ako ti tvoja keva i tetka ne izadjete na izbore Alek gubi legitimitet i propada, a rezim se rusi kao kula od karata. A danas ovo. I to u jednom danu tektonske promene u tvojoj lobanji. Ko ce da vas pohvata.

Uglavnom, danas svako ko se zalaze za bojkot izbora iz opozicije je klasicni izdajnik na platnom spisku AV, jel tako?
 
Да, права криминалка види се из авиона!

Demokratska proleterska banda. To vojska treba da ode tamo na FF i sve pobije ko zeceve. A onda i roditelje im kad dodju da placu.
Ta glupaca kao ni Zorana nikad nista nije radila,tek se rodila, veze nema sa zivotom i ona bi da vitla demokratijom sa ulice.
Tako su to kriminalci proleteri odgojili. To je sve kriminalna banda.

To Mojsliovic treba pod puskom pokupit i u menzu da rendaju krompir i ciste, da nauce da rade i stvaraju. A ne da sviraju krcu o demokratiji, ustaska banda.
 

Back
Top