Quantcast

VAKCINE - nova otkrica

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.907
Ne znaš da li je tražena saglasnost roditelja pa nemoj da tvrdiš ništa. Ono što je sigurno je da ti fetusi nisu abortirani zbog istraživanja, dakle nikakvog žrtvovanja nije bilo. Pročitaj tekst koji sam ti dao, da ne lupaš nadalje. Kada bi u vakcinama bilo ljudskog tkiva odmah nakon vakcinacije bi deca masovno dobijala jake alergijske reakcije.

Danas svako može da napravi "studiju" i da plati nekom časopisu Š kategorije da je objavi. Pre nekoliko godina su par asistenata sa Bg univerziteta napisali tekstić o Paji Šilji i Mikiju i objavili ga u nekom Rumunskom "naučnom" časopisu da bi dokazali kako se kod nas dobijaju doktorati. Takvi časopisi objavljuju studije poput ove tvoje o DNK. Treba malo znanja da bi se to razumelo i prepoznalo.

cickos

Obećava
Poruka
89
Ne znaš da li je tražena saglasnost roditelja pa nemoj da tvrdiš ništa. Ono što je sigurno je da ti fetusi nisu abortirani zbog istraživanja, dakle nikakvog žrtvovanja nije bilo. Pročitaj tekst koji sam ti dao, da ne lupaš nadalje. Kada bi u vakcinama bilo ljudskog tkiva odmah nakon vakcinacije bi deca masovno dobijala jake alergijske reakcije.

Danas svako može da napravi "studiju" i da plati nekom časopisu Š kategorije da je objavi. Pre nekoliko godina su par asistenata sa Bg univerziteta napisali tekstić o Paji Šilji i Mikiju i objavili ga u nekom Rumunskom "naučnom" časopisu da bi dokazali kako se kod nas dobijaju doktorati. Takvi časopisi objavljuju studije poput ove tvoje o DNK. Treba malo znanja da bi se to razumelo i prepoznalo.
Tvoj ego je toliko velik da nikada neces mjenjati svoje misljenje . . . Toliko trajno unistene i osakacene djece, svjedocenja unesrecenih roditelja, pogubne zdravstvene statistike, strucnih misljanja . . .

http://webtribune.rs/poznati-imunolog-otkrio-sve-o-vakcini-ne-bih-vakcinisao-ni-kuce-a-kamoli-dete-evo-zasto/?fbclid=IwAR0R3B3fjB4LWZfqfK0WAW_uxu0Cm8NJ3rIn0xYpy7DUK8AIsI6rk385rII

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.907
Moj ego je velik? Pa ja sve vreme pokušavam da sa nekim od vas ostvarim dublju diskusiju, dok se vi grčevito borite da to izbegnete. Vi jednostavno ne želite da čujete istinu to vas ne zanima, ovo je za vas religijski rat.

Srećko, poput ostalih "eksperata" koji galame po novinama nema niti jednu ozbiljnu naučnu studiju o štetnosti vakcina, a bolesne dece je uvek bilo i uvek će ih biti - njihovi roditelji imaju pravo na svaku pomoć, ali nemaju pravo da određuju krivce. Postoji na desetine hiljada naučnih studija koje to rade daleko pouzdanije.

Adriana Lima

Queen
Poruka
14.962
Medicina nam je toliko napredovala da uskoro ni zdravo dete a ne zdravog coveka necemo moci da izguglamo. Ubedjuju roditelje da su im vakcinisana deca koja imaju astmu, ekceme, dijabetes i ko zna kakve bolestine zdrava. Kazu da su to posebna deca, maltene treba da slavite sto vam dete ima autizam ili je gej (na svakom pakovanju vakcine pise da ih ne testiraju na kancerogeni i mutageni potencijal kao ni na mogucnost da dovedu do steriliteta). Na silu vakcinisu zato sto je to jedini nacin da sakriju da su samo nevakcinisana deca zdrava deca. U svakom zlu ima neko dobro - planeta je prenaseljena a oni koji zbog licnog komfora ubijaju svoju nerodjenu decu vakcinisace ih i ako se rode zbog istog tog komfora.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.907
Nestorović je nekada bio dobar stručnjak ali je onda shvatio gde su pare pa je prešao u tim prodavaca magle. Nije to teško kada ti je moralnost fleksibilna.

U klipu prvo namerno meša živu sa jedinjenjem koje sadrži atom žive a onda se poziva na neku (ne znam koju) studiju na pacovima iako postoji gomila izuzetno velikih i kvalitetnih studija na ljudima.

Poslednja izmena:

Пилипенда

Aktivan član
Poruka
1.793
Nestorović je nekada bio dobar stručnjak ali je onda shvatio gde su pare pa je prešao u tim prodavaca magle. Nije to teško kada ti je moralnost fleksibilna.
Naravno, plata u Tiršovoj je smešna prema parama koje dobija da reklamira homeopatska g0vna.
Ако су паре у хомеопатским гoвнимa, онда је Кон потпуни кретен, прешао је из хомеопатских у вакцинашка гoвнa, по теби – с коња на магарца. И сад ја треба да вјерујем таквој будали? :think:

Пилипенда

Aktivan član
Poruka
1.793
Pročitao sam ceo taj teskt i naslov je pogrešan, uopšte to nije rekao.
Неко овдје, очито, не зна читати. Да ли би био толико љубазан да нама који смо такође прочитали текст објасниш шта је заправо рекао у два уломка након поднаслова „Спас из фиоке”.

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
8.128
Неко овдје, очито, не зна читати. Да ли би био толико љубазан да нама који смо такође прочитали текст објасниш шта је заправо рекао у два уломка након поднаслова „Спас из фиоке”.

Sam naslov je malo glupav.
Prehlada je virusno oboljenje i ne leci se...
Ustvari kad se leci traje 7 dana a kada se leci nedelju.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.907
Prvo taj pasus kreće sa "generalno sam veliki protivnik alternative", onda za taj tzv lek ne kaže "izlečio me" nego "delovao je", što je mnogo bliže "olakšao mi simptome" nego "izlečio me". Treće, ceo naredni pasus je o tome da ne preporučuje homeopatiju jer ne prolazi naučno testiranje.

Dakle da li je naslov opravdan? Nije. Plus sto se treba gledati i kontekst, ovde lekar jednostavno poštuje sagovornika, časopis o bilju, naravno da ce biti maksimalno korektan i neće pričati o tome da je alternativa neefikasna nego nastupa pomirljivo. Vi naravno ne gledate dalje od naslova i sve pročitano tumačite potpuno pristrasno.

Пилипенда

Aktivan član
Poruka
1.793
Prvo taj pasus kreće sa "generalno sam veliki protivnik alternative", onda za taj tzv lek ne kaže "izlečio me" nego "delovao je", što je mnogo bliže "olakšao mi simptome" nego "izlečio me". Treće, ceo naredni pasus je o tome da ne preporučuje homeopatiju jer ne prolazi naučno testiranje.
Dakle da li je naslov opravdan? Nije. Plus sto se treba gledati i kontekst, ovde lekar jednostavno poštuje sagovornika, časopis o bilju, naravno da ce biti maksimalno korektan i neće pričati o tome da je alternativa neefikasna nego nastupa pomirljivo. Vi naravno ne gledate dalje od naslova i sve pročitano tumačite potpuno pristrasno.
Опа, поћерашмо лисицу – ишћерашмо међеда!
А да тај исти, пристојни и увиђавни доктор, не поштује и продавце који би да нам продају пар шлепера вакцина (као што поштује саговорника из часописа о биљу) па и тада једноставно поштује саговорника, у овом случају продавца вакцина, и наравно да ће и тада бити максимално коректан и неће причати о томе да су вакцине неефикасне, него ће наступити помирљиво? Па кад се не деси помор који је најавила „наука” и сва сила тако купљених вакцина претекне и истекне им рок, опет ће, увиђавно, максимално коректно и помирљиво прећутати да су силне паре бачене узалуд (сем оних од „уградње”, наравно, то се искористило).
То је докторчина, увиђавни стручњак и помирљива морална громада, а не тамо неки Несторовић...

hakim bej

Elita
Poruka
16.616
Ja bih prvo prisilno vakcinisao poslanike koji su izglasali zakon o obaveznoj vakcinaciji,
odmah zatim njihove porodice do trećeg kolena,
sve predsednike opština i mesnih zajednica, direktore i članove upravnih odbora javnih preduzeća,
i svih sedamsto hiljada članova Srpske Nenormalne Stranke.

Neka prvo pokažu svojim primerom da je ono što izglasavaju i podržavaju lepo, korisno i dobro.

Ako to ne učine nemaju nikakvo pravo da prinudno vakcinišu zdrave ljude i zdravu decu.

Пилипенда

Aktivan član
Poruka
1.793
Ti upoređuješ ćaskanje sa novinarem i kontrolu "šlepera" vakcina?
Svi do jednog imate žestoke probleme u glavi.
Прихатам да је поређење које сам дао претјерано. Наиме, ћаскање са новинарима ипак није произвело никакве штетне посљедице.

Кад већ куцам, да додам још нешто подстакнут оспоравањем др Несторовића који, по ријечима неког безименог заступника вакцина са Крстарице, намјерно мијеша живу и једињења живе.
Позивам све које та тема занима да пажљиво прочитају уводни дио текста и поглавље о тиомерсалу (то је та чувена жива у вакцинама) са линка
https://www.examinus.org/vakcine-i-vakcinacija/o-sastavu-vakcina-otrovi-da-ili-ne
који рекламира исти тај безимени заступника вакцина са Крстарице.
Буду ли читали с разумијевањем и размишљали о прочитаном, све ће им бити јасно.