Quantcast

VAKCINE - nova otkrica

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.837
Opet ista prica, dete bilo zdravo i dogodio se SIDS dva dana nakon vakcina, dakle mora da je zbog vakcina. Ne, ne mora. Svaki SIDS se dogodi bez najave, da li je beba jela kasicu od šargarepe, pila sok od jabuke ili je primila vakcinu, ne može se tvrditi da se zna uzrok bez dokaza.

Kod takvih situacija je epidemiologija ključ, a ona kaže da nema statističke veze SIDS i vakcina. Neka ova jadna žena istera stvar do kraja pa da vidimo uzrok kada bude jakih dokaza, mada su ti roditelji laka meta za prevarante koji će "specijalnim metodama" ispitati kosu na "teške metale" ili će utvrditi "energetski disbalans" kao dokaz da je vakcina kriva. Pravi dokazi, od pravih eksperata, javi kada ih bude.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.837
Nema sta da neko "priznaje", nije to sud nego nauka. Nikako da vam to uđe u tvrde glave, ako neko izađe sa jasnim naučnim dokazima tu je kraj i nema diskusije. U današnje vreme je moguće izneti ih sa bilo kog mesta na planeti, upload na net i gotovo.

Problem je što vaša strana nema te dokaze već ima samo laži i budalaštine, pa plače kad ih niko ne prihvata. To nije problem nauke već isključivo vaš, jer je vaša nauka otprilike na nivou ravnozemljaške nauke.

-Jelena-

Iskusan
Poruka
5.907
Nema sta da neko "priznaje", nije to sud nego nauka. Nikako da vam to uđe u tvrde glave, ako neko izađe sa jasnim naučnim dokazima tu je kraj i nema diskusije. U današnje vreme je moguće izneti ih sa bilo kog mesta na planeti, upload na net i gotovo.

Problem je što vaša strana nema te dokaze već ima samo laži i budalaštine, pa plače kad ih niko ne prihvata. To nije problem nauke već isključivo vaš, jer je vaša nauka otprilike na nivou ravnozemljaške nauke.
Koje si ti gov(n)o od coveka.
Svima ostalima koji citaju izvinjavam se na recniku :rumenka:

georgejune

Zaslužan član
Poruka
147.953

nauka je laz i kyrac od ovce,u rukama novca i obmane

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.195
Samo za okorele antivaskere,deo pisma koje su dobili SVI inostrani radnici u Rusiji...

Страни држављани треба да се вакцинишу на свом радном месту-градилишту у Руској Федерацији од малих богиња – морбиле – Корь (на руском) (вакцинација ће се организовати на месту рада на градилишту) уколико се не донесе доказ о вакцинацији или прележаној болести.
Постоје две могућности:
1. Потврда о вакцинацији, извод из личног медицинског картона од свог доктора
2. Лабораторијска анализа из крви.
Документ мора бити преведен на руски језик код овлашћеног преводиоца за руски језик!
Документација се доставлја мединицском раднику-фелдшер на градилишту.

Од 01.01.2020.г. радници који нису доставили потврде о вакцинацији или су прележали а који нису вакцинисани, могу добити отказ од Роспотребнадзора.

Adriana Lima

Queen
Poruka
14.923
Samo za okorele antivaskere,deo pisma koje su dobili SVI inostrani radnici u Rusiji...

Страни држављани треба да се вакцинишу на свом радном месту-градилишту у Руској Федерацији од малих богиња – морбиле – Корь (на руском) (вакцинација ће се организовати на месту рада на градилишту) уколико се не донесе доказ о вакцинацији или прележаној болести.
Постоје две могућности:
1. Потврда о вакцинацији, извод из личног медицинског картона од свог доктора
2. Лабораторијска анализа из крви.
Документ мора бити преведен на руски језик код овлашћеног преводиоца за руски језик!
Документација се доставлја мединицском раднику-фелдшер на градилишту.

Од 01.01.2020.г. радници који нису доставили потврде о вакцинацији или су прележали а који нису вакцинисани, могу добити отказ од Роспотребнадзора.
Opet lazes. U Rusiji vakcine nisu obanezne ni za decu a ne za odrasle. Samo vakserski mozak u ovakve ocigledne gluposti moze da poveruje.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.837

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.195
Ajde ne mlatite. Matorce ni u ovoj truloj Srbiji ne pelcuju mmr-om a ne u Rusiji gde su vakcine neobavezne. Za budale su svuda obavezne.
Ti zaista nisi u vinklu...
Kod nas red ljudi (Rusi) koji imaju i po 60+ godina.
I SVIMA koji nisu vakcinisani ce da podele otkaze od 1 januara.
Inace u Rusiji ce biti zabranjeno deci glupih roditelja da idu u skolu sa ostalom decom.Imace kucno obrazovanje,zao mi dece,sta ce njih glup roditelj da nauci...

Adriana Lima

Queen
Poruka
14.923
Vaccination Advice For Russia
There are no compulsory vaccinations required for Russia unless coming directly from a Yellow Fever infected area. From our experience, the majority of travellers do not have any additional vaccinations beyond updating Tetanus and Polio if required.
However, your doctor is likely to err on the side of caution and recommend that you have the vaccinations listed below. That decision is, of course, up to you and it could be that there are aspects of your medical history which only your doctor knows and have been taken into account when giving you advise.

https://www.thetranssiberiantravelcompany.com/destinations-list/russia-visas-vaccinations/

U Rusiji vakcine su neobavezne. Cak i za strane drzavljane koji dolaze iz zemalja u kojima je epidemija neke bolesti mogu samo da budu preporucene a nikako obavezne - doktor moze da preporuci vakcinu ali je odluka samo vasa.

Samo botovi i budale mogu da idu okolo i lupetaju da neko hoce u Rusiji da ih natera da prime vakcinu. Milioni izbeglica koji dolaze iz podrucja gde svakojake bolestine vladaju ne smeju se vakcinisati protivno njihovoj volji po zakonima EU koji cak i u Srbiji za migrante vaze. Znaci domace stanovnistvo se u Srbiji prisilno pelcuje a migrante stite zakoni civilizovanih zemalja.

Trust no one

Poznat
Moderator
Poruka
7.195
U Rusiji vakcine su neobavezne. Cak i za strane drzavljane koji dolaze iz zemalja u kojima je epidemija neke bolesti mogu samo da budu preporucene a nikako obavezne - doktor moze da preporuci vakcinu ali je odluka samo vasa.

Samo botovi i budale mogu da idu okolo i lupetaju da neko hoce u Rusiji da ih natera da prime vakcinu. Milioni izbeglica koji dolaze iz podrucja gde svakojake bolestine vladaju ne smeju se vakcinisati protivno njihovoj volji po zakonima EU koji cak i u Srbiji za migrante vaze. Znaci domace stanovnistvo se u Srbiji prisilno pelcuje a migrante stite zakoni civilizovanih zemalja.
Da ti samo kazem jednu stvar-gloopa si.Mnogo.
Pa ja 11 god radim u RF,jel' moguce da ces TI MENI da pricas kakvo je stanje ovde?????
Poslao sam ti deo pisma koje sam LICNO dobio od kadrovskog.
Ti vadis neka sr@nja iz ko zna kog izvora...

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.837
Ne uzimaj me u usta stoko, ili barem nemoj da lažeš o meni. Ko fuksa se ućutiš svaki put kad ti pobijem laž, ne smeš direktno da mi se obratiš a onda nemoj ni da me izokola pominješ.

Moje dete je izlečeno modernom medicinom a onda i potpuno vakcinisano, drago mi je da će barem svet biti pošteđen tvoje defektne DNK.

Adriana Lima

Queen
Poruka
14.923
"ZABRINUTI OTAC BEZ DECE" - Dr Stevanović (vođa neformalne grupe "Zabrinutih roditelja", podnosilaca krivičnih prijava protiv boraca za neobaveznu vakcinaciju u Srbiji) se u jednoj emisiji, pred milionskim auditorijumom lažno predstavio kao "savesni" otac troje VAKCINISANE dece.
Nakon toga nam se javilo puno šokiranih Zrenjaninaca tvrdivši da je pedijatar izrekao bestidnu laž, ne trepnuvši, jer nema, niti je ikada imao ni jedno dete, biološko, usvojeno, niti u hraniteljstvu. To je posvedočila i njegova rođaka.
Ima li u Srbiji časnih novinara da istraže kako je osoba bez trunke moralnog kredibileteta i upitne psihološke stabilnosti dobila toliki publicitet u javnosti u vezi sa podnošenjem krivičnih prijava protiv ZAKONSKIH roditelja čija su deca obolela od posledica vakcinacije?! Ko stoji iza ovog lažnog "oca troje vakcinisane dece" i njegove prljave kampanje koju vodi protiv boraca za slobodu izbora?!