Quantcast

VAKCINE - nova otkrica

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
127.606
Pojas je dobar osim ako ga nepravilno koristis onda moze da te ugusi ili ubije na neki drugi nacin ali to poredjenje sa vakcinom nema veze jer vakcina ne moze da bude dobra
Može i uglavnom jeste. Eto i ti si dokaz - vakcinisan si, živ si, zdrav si, dobro, malo su ti neki stavovi problematični, ali to je već druga priča.
I do problema s vakcinama je uglavnom dolazilo zbog nepravilne upotrebe.

Poslednja izmena:

Peconi123

Domaćin
Poruka
3.759
Nije to moj smisao za humor nego kao hoces da kazes da smo debili i da mislimo da ameri hoce da pokore svet i onda kao iz toga slede neke teorije zavere pa se ti tome podsmevas, a sad su rusili napravili pa onda nemamo sta da kazemo
Ne, nije tako moze i vucic licno da napravi vakcinu necu je primiti

openbox

Domaćin
Poruka
3.048
Nešto razmišljam. Šta bi bilo da se svi mi koji smo za vakcinaciju namerno povučemo sa teme i pustimo antivaksere da prosipaju gluposti i laži.
Повуците се, молим Вас, и пренесите то својим илуминатским газдама,
план вам је проваљен још давно о депопулацији!
Čini mi se da se pitanje završava upitnikom, a ne tačkom.:mrgreen:
ако, избегне ли вакцинацију имаће времена и граматику да научи!
Dobro, i šta ćemo sad kad su Rusi spremili vakcinu, hoćemo li i na to kukati?
русија и америка су партнери барем још од пре другог светског рата.. па што су стали на пола немачке, што нису ратовали? русија би их добила 100% ту јер има копнену логистичку везу са матицом.. што су стали?
не мојте бити наивни.. сарађују још од памтивека! а праве остатак света будалама!

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
127.606
Nije to moj smisao za humor nego kao hoces da kazes da smo debili i da mislimo da ameri hoce da pokore svet i onda kao iz toga slede neke teorije zavere pa se ti tome podsmevas, a sad su rusili napravili pa onda nemamo sta da kazemo
Ne, nije tako moze i vucic licno da napravi vakcinu necu je primiti
Pa kad bi Vučić napravio vakcinu ne bih je ni ja primio, ali ruski lekari su nešto drugo. Mislim, poređenje ti je stvarno ... :dash:

NeshCMT

Elita
Poruka
18.655
Doktorka Ana Gligić smatra da bismo sa koronavirusom mogli da vodimo bitku i dve ili tri godine.

“Život mora da se vrati u normalu. Jer ako nastavimo da živimo sa ovim opterećenjem sledi katastrofa, i psihička i ekonomska. Ipak, moramo da budemo svesni da kovid-19 nikada neće nestati iz naše sredine”, kaže dr Gligić, virusolog i nekadašnja šefica laboratorije u Institutu “Torlak”.

Ovakve viruse, dodaje ona u razgovoru za “Politiku”, jedino nešto iz prirode može da natera da nestanu.

Zato ćemo morati da se prokužimo. To znači da će virus morati da protutnji kroz nas ili ćemo da dobijemo vakcinu. Ali ko zna kada će se vakcina pojaviti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.