Quantcast

VAKCINE - nova otkrica

openbox

Aktivan član
Poruka
1.421
Postoji teorija da se pomocu mikrotalasa izazivaju bolesti tako ce nam progurati vakcinaciju kao odgovor na nove bolesti..

citajte ljudi dok mi nisu zatvorili temu

- - - - - - - - - -

ovo je jedan od onih koji shvaca kako truju

BLAJBI

Stara legenda
Poruka
99.425
Postoji teorija da se pomocu mikrotalasa izazivaju bolesti tako ce nam progurati vakcinaciju kao odgovor na nove bolesti..

- - - - - - - - - -

Planeta je prenaseljena ljudima.

Neki smatraju da treba smanjiti broj stanovnika na "zlatnu milijardu" i rade na tome.

Dejan_011

Aktivan član
Poruka
1.335

- - - - - - - - - -

E hebiga, zemo, sa' si skren'o pažnju LJUDI U CRNOM na sebe!

A mog'o si lepo, bez OVAKVE afirmacije, da lepo uživaš i u dividendama od pasulja.

- - - - - - - - - -

Neki smatraju da treba smanjiti broj stanovnika na "zlatnu milijardu" i rade na tome.
Super, biće manje gužve u saobraćaju.

Steppenhund

Zainteresovan član
Poruka
311

- - - - - - - - - -

a evo i primarnog oruzja protiv vakcina (objasnjen u linku) jeste trolovanje, etiketiranje na antivaksere, teorije zavera!!

овај викенд ће да буде ручак с месо :)
------
него да се уозбиљим.. онај Barrie Trower објашњава како помоћу радио таласа изазивају болести па после им широко поље да раде са рајом шта хоће!
jtžm, kad počnem da čitam šta pišu ovi mozgovi, teorija evolucije mi postaje kristalno jasna. Samo mi nije jasno kako su određeni primerci kromanjonaca uspeli da prežive do 21. veka, registruju se na forum i šire vaskoliku mudrost

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.840
jtžm, kad počnem da čitam šta pišu ovi mozgovi, teorija evolucije mi postaje kristalno jasna. Samo mi nije jasno kako su određeni primerci kromanjonaca uspeli da prežive do 21. veka, registruju se na forum i šire vaskoliku mudrost
Samo trenutno stanje, brzo se to ispravi. Vidiš da su krenuli da bojkotuju medicinu, leče se ispijanjem petroleja, hrane vegovnjarskom hranom, gledaju u Sunce i beže u planine zbog zlog vajfaja. Većina tih evolutivnih izroda koji prosipaju mudrosti ovde nema potomstvo, prirodna selekcija brzo koriguje takve stranputice.

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.840
Tema je jako ozbiljna.

Prenaseljenost planete je kriticna.

Temperatura raste, polovi se tope, sume se pale....

Neto treba HITNO URADITI da bi neko preziveo....
Nije tačno, populacija raste sve sporije i ne očekuje se da pređe 11 milijardi. Uz modernu poljoprivredu uopšte nije problem nahraniti toliko ljudi, ima dovoljno mesta i resursa za sve.

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
108.462
Tema je jako ozbiljna.

Prenaseljenost planete je kriticna.

Temperatura raste, polovi se tope, sume se pale....

Neto treba HITNO URADITI da bi neko preziveo....
Ne znam kako je kod tebe, ali ovo leto u Srbiji sigurno nije toplije od prethodnih nekoliko, naprotiv. Samo par dana je do sada bilo preko 30, a o onih 40 sto smo imali ranije ni govora.

- - - - - - - - - -

Surfuju ovi drugi mnogo vise od 200 minuta. Moram da priznam da zapravo zavidim ljudima koji imaju toliko slobodnog vremena. Vreme je ono sto recimo meni najvise fali.

Zoran Jov

Veoma poznat
Poruka
14.991
Nego, evo dođe i avgust, sa vremenom kao u novembru, na početku, a sad počelo leto. a doktorka Jovana Stojković i dalje gostuje po emisijama, priča svoju priču, niti joj je oduzeta licenca, niti je dobila otkaz, niti je otišla u zatvor... niti će biti išta od ovoga. A krivična prijava neke grupe ludaka protiv nekoliko javnih ličnosti je, kao i sve krivične prijave, završila negde u fioci, kao "ad acta"... odnosno odbačena... Likujem nad ovim. Ojha. I rugam se svim luzerima koji se razumeju u pravo kao Marica u krivi. Kad će to biti podignuta optužnica protiv dotične? Kad? Koje godine? Sada se svi krivični i prekršajnio procesi vode po ubrzanom postupku. Na žalost, znam iz iskustva. Za ove forumske luzere izgleda važe neki nevidljivi zakoni. Muaha ha ha ha ha ha ha.

BLAJBI

Stara legenda
Poruka
99.425
Nije tačno, populacija raste sve sporije i ne očekuje se da pređe 11 milijardi. Uz modernu poljoprivredu uopšte nije problem nahraniti toliko ljudi, ima dovoljno mesta i resursa za sve.
Ne radi se samo o ishrani, radi se o unistavanju ambijenta u kome zivimo: secenju suma, zagadjenju mora i okeana, ispustanju otrovnih gasiva u atmosferu i td...

Nauka kaze da je kriticni broj za ljudsku vrstu na Zemlji JEDNA MILIJARDA.

A ima nas 11 mukujardi, pa ti vidi koliki je visak!

Muad'Dib

Poznat
Poruka
9.840
Ne radi se samo o ishrani, radi se o unistavanju ambijenta u kome zivimo: secenju suma, zagadjenju mora i okeana, ispustanju otrovnih gasiva u atmosferu i td...

Nauka kaze da je kriticni broj za ljudsku vrstu na Zemlji JEDNA MILIJARDA.

A ima nas 11 mukujardi, pa ti vidi koliki je visak!
Koja to nauka kaže? Nijedna.

Nema nas 11 milijardi, ali je to neki plafon koji nas očekuje. I to nije ništa strašno za planetu, tačnije budućnost ne zavisi o broja ljudi nego od njihovog ponašanja.