Вакцинација у Србији - изазови, мере и догађања (1)

Анкета о вакцинацији?

  • Примљен Синофарм.

    glasova: 24 18,9%
  • Примљен Фајзер.

    glasova: 27 21,3%
  • Примљен Спутњик.

    glasova: 11 8,7%
  • Примљена Астра Зенека.

    glasova: 11 8,7%
  • Нећу се вакцинисати.

    glasova: 54 42,5%

  • Ukupno glasova
    127
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I da je proglase obaveznom braniću svoj telesni integritet svim sredstvima.:mafijas:
А можеш и овако. :lol:
ruka.jpg
 
Сутра почиње вакцинација добровољно пријављених грађана
Вакцинација првих 1.000 грађана који су се добровољно пријавили преко портала еУправе, а који имају преко 75 година, почеће сутра.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=01&dd=13&nav_category=12&nav_id=1795022

Oвим темпом, ових 150.000 биће вакцинисано до јуна, то је још спорије, него оних 9 хиљада за 7 дана.
 
Сутра почиње вакцинација добровољно пријављених грађана
Вакцинација првих 1.000 грађана који су се добровољно пријавили преко портала еУправе, а који имају преко 75 година, почеће сутра.
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=01&dd=13&nav_category=12&nav_id=1795022

Oвим темпом, ових 150.000 биће вакцинисано до јуна, то је још спорије, него оних 9 хиљада за 7 дана.
Cini mi se da su prvo rekli da ta prijava sluzi da vide koliko bi ljudi htelo da se vakcinise kad ono ipak prava prijava.
 
Види има ли нешто ситним, једва видљивим словима (или бијелим словима на бијелој подлози). ;)
Da ne verujes ali zapravo je sve transparentno napisano kako je to samo interesovanje a par klikova kasnije shvatis da bukvalno zakazujes sebi termin.
 
To je oko 2,5% ... ako me dobro služi matematika u ovim godinama.
Да, то је око 2,7% пунолетних грађана, али такође то је и скоро 4%, ако је потребно 70% пунолетних да се вакцинише.
Evo sad sam usao da pogledam pise ovim pokazujete interesovanje a ne saglasnost za vakcinaciju...
То је више неформална сагласност, јер нико није обавезан да дође. Aли ваљда је логично да ће сви који се пријаве и да дођу. Антиваксерима је циљ да се што мање људи јави, тако да они вероватно неће саботирати тај упитник.

Сагласан сам да овлашћено лице Института за јавно здравље Србије "Др Милан Јовановић Батут" обради наведене податке у вези са вакцинисањем против COVID-19 и предложи термин и место вакцинације.
 
To je oko 2,5% ... ako me dobro služi matematika u ovim godinama.


Обрати пажњу на ону другу математику ....Конова једначина.
Купљено толико, вакцинисано, бачено са плаћеним уништавањем у иноземству.
Кајмак ту...тужба у ладицу.
...и наравно орден!
 
Да, то је око 2,7% пунолетних грађана.

То је више неформална сагласност, јер нико није обавезан да дође. Aли ваљда је логично да ће сви који се пријаве и да дођу. Антиваксерима је циљ да се што мање људи јави, тако да они вероватно неће саботирати тај упитник.

Сагласан сам да овлашћено лице Института за јавно здравље Србије "Др Милан Јовановић Батут" обради наведене податке у вези са вакцинисањем против COVID-19 и предложи термин и место вакцинације.

Kada bi to sto pricas bilo tacno valjda bi bilo logicnije da ga sabotiraju samo sto nemaju nikakav nacin da tako nesto urade, ne prijave se i to je to. Opet ti pretpostavljas, briga mene da li ces se ti vakcinisati sto se mene tice uzmi od svake vakcine po 2 doze slobodno. Nije logicno jer kad stavis tako nesto onda bi to trebalo da znaci da iskazujes svoje misljenje zbog statistike a ne zbog stvarne prijave.
 
Da ne verujes ali zapravo je sve transparentno napisano kako je to samo interesovanje a par klikova kasnije shvatis da bukvalno zakazujes sebi termin.
Има да направе и пакете ко мтс, па ће и само свраћање на сајт бити добровољни пристанак на двогодишњи уговор, сваких 6 мјесеци по два боцкања (вакцина и ревакцина) + шприц по избору за само 1 динар, уз сијасет комбинација произвођача вакцина. Долазе и на кућну адресу, рачун за вакцине стиже накнадно, уз извршиоце... :cool:
 
Kada bi to sto pricas bilo tacno valjda bi bilo logicnije da ga sabotiraju samo sto nemaju nikakav nacin da tako nesto urade, ne prijave se i to je to. Opet ti pretpostavljas, briga mene da li ces se ti vakcinisati sto se mene tice uzmi od svake vakcine po 2 doze slobodno. Nije logicno jer kad stavis tako nesto onda bi to trebalo da znaci da iskazujes svoje misljenje zbog statistike a ne zbog stvarne prijave.
Видиш да је упитник и исказивање интересовања и пријава. Зашто би два пута радили пријаву, односно анкету.
Свако ко је писмен може да прочита и ако му се не свиђа анкета/пријава може да одустане, али чак и ако пошаљеш податке, опет можеш да одустанеш или да вршиш измене или да избришеш своју пријаву.
 
Има да направе и пакете ко мтс, па ће и само свраћање на сајт бити добровољни пристанак на двогодишњи уговор, сваких 6 мјесеци по два боцкања (вакцина и ревакцина) + шприц по избору за само 1 динар, уз сијасет комбинација произвођача вакцина. Долазе и на кућну адресу, рачун за вакцине стиже накнадно, уз извршиоце... :cool:
Рачун за вакцине плаћају сви и ваксери и антиваксери и полу-ваксери и полу-антиваксери и гркофили који чекају лето ... сви.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top