Вакцинација у Србији - изазови, мере и догађања (1)

Анкета о вакцинацији?

• Примљен Синофарм.

glasova: 24 18,9%
  • Примљен Фајзер.

glasova: 27 21,3%
  • Примљен Спутњик.

glasova: 11 8,7%
  • Примљена Астра Зенека.

glasova: 11 8,7%
  • Нећу се вакцинисати.

glasova: 54 42,5%

• Ukupno glasova
    127
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

revolucionario

Veoma poznat
Poruka
11.617
Информација.

Чак и после трин недеље од друге дозе било које вакцине вероватножа заразе је 10%

Значи

Ако и када је 1 000 000 вакцинисано .. и даље њих 100 000 ће се разболети ако је изложено КОВИД-XY
još direktnija informacija
najbolji drug, 5 nedelja posle revakcinacije kineskom vakcinom, dobio koronu...evo četvrti dan temperatura 38...crp 38, a svi drugi elementi krvne slike dobri...niko ne zna šta da radi, da li da mu daju antibiotike ili ne...on precrkao od straha
vakcine ne pomažu, vakcine su zlo
ali svako za sebe neka odluči šta će da radi

Rayela

Legenda
Poruka
71.821
А која је поента свега ? Да немачка фирма у склопу Фајзера т.ј. Бионтек заврши Фиреров посао до краја, без грешке ? Да до нове године не претекне ни један Јеша ?
To dvoje naucnika ( bracni par) zapravo su Turci, sada naravno Nemci,
ali je on kao dete od 5 godina dosao u Nemacku sa svojim nepismenim roditeljima, jedva je upisao gimnaziju ( ovde se ide posle cetvrtog razreda u gimnaziju koja pa opet traje 9 godina) jer je uciteljica rekla da on nije bas za visoke skole. Njihov je komsija, Nemac, intervenisao jer
je dete s njim igralo sah od svoje pete godine i eto, imamo Nobelovce.

AleksaJ

Elita
Poruka
24.655
još direktnija informacija
najbolji drug, 5 nedelja posle revakcinacije kineskom vakcinom, dobio koronu...evo četvrti dan temperatura 38...crp 38, a svi drugi elementi krvne slike dobri...niko ne zna šta da radi, da li da mu daju antibiotike ili ne...on precrkao od straha
vakcine ne pomažu, vakcine su zlo
ali svako za sebe neka odluči šta će da radi

Увек је дискутабилно из појединачнога изводити опште и обрнуто.

Статистика јасно каже да 10% од вакцинисаних је подложно и даље заражавању и да је смртност таквих и даљше 2.5%

Вакцина само спрачава укупни морталитет и представља препеку пандемији.

Вакцина није лек.

Branko Lori

Stara legenda
Poruka
76.995
163248517_278744213776429_8417934440053645569_o.jpg

bas kao

Elita
Poruka
15.518
Ali ljudi studenti odbijaju vaxine...šta je sa ovim narodom aman..
pa ja sam ih verovatno sve uclanio u kuanonovce, tako da korona sekta moz' se slika sad... ostaju samo prigradski momci kao ti, neobrazovani, seljoberi itd

inteligencija, avangarda, buducnost bre srbije je rekla ne vakcinama, pa ti sad pati i kukaj, narici i cmizdri!

p.s. nego, kako si saznao, ako ti je srbin info omrazeni, ?

Вакцине више нико неће у Србији, ниједан студент у Крагујевцу се није пријавио!

Трагично је што су и режимски и такозвани независни медији ових дана у идентичној хајци против младих који неће вакцину, па смо тако дошли у ситуацију да се за напредни део Србије проглашавају бабе које гледају ријалити и Вучића јер су вакцинидане, а за ретроградне – академски грађани и слободоумни појединци.

У Крагујевцу се за вакцину против короне није пријавио ни један студент, а више од 70 одсто студената медицине у Београду такође одбија да се вакцинише.

pa ko ce se vakcinisati, ako buduci doktori nece, seljaci kao comirani?

Poslednja izmena:

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.623
To dvoje naucnika ( bracni par) zapravo su Turci, sada naravno Nemci,
ali je on kao dete od 5 godina dosao u Nemacku sa svojim nepismenim roditeljima, jedva je upisao gimnaziju ( ovde se ide posle cetvrtog razreda u gimnaziju koja pa opet traje 9 godina) jer je uciteljica rekla da on nije bas za visoke skole. Njihov je komsija, Nemac, intervenisao jer
je dete s njim igralo sah od svoje pete godine i eto, imamo Nobelovce.
Pa i Turci mrze Jevreje kao Nemci.
Pametnom dovoljno što bi rekli antivakseri.

bas kao

Elita
Poruka
15.518
ma, ja pricam da se cujem sa srbijom - isto mu se 'vata, dobio, ne dobio kineza, sledi upala pluca bakterijska, antibiotici - mora na rentgen da se vidi

nema ko mene da slusa, da vakcine ne vrede pisljiva boba, samo vitamini, minerali itd, ali mora bre da se zna sta i kako... ej daju ljudima probiotike, kao da ce to da im pomogne, smejurija, da ne pokvare crevnu floru dok gutaju jedne, pa druge antibiotike

ja bre u zivotu nisam imao upalu pluca, ni bronihits, ma nikave bre gluposti, a grip me drmao ponekad i to bas jako

p.s. odo da dokupim srebrnu vodu, true colloids, stiti pluca bolje od vitamina rastvorljivih u mastima, vredi svaku paru

Poslednja izmena:

bas kao

Elita
Poruka
15.518
p.s. odo da dokupim srebrnu vodu, true colloids, stiti pluca bolje od vitamina rastvorljivih u mastima, vredi svaku paru
Što više vakcinisanih to više i novozaraženih.
U poslednje vreme svi oni koje lično poznajem zaraženi su nakon primljene vakcine, a dvojica mojih kolega su nažalost i umrli.

O čemu se tu radi?
radi se o belosvetskoj hohstaplerskoj ZAVERI.
samo se vi fiksajte, pa posle pijte antibiotIKe, PA KO ZIV, KO MRTAV a ja cu da budem bas celik

MesoGold, MesoSilver, MesoPlatinum, and MesoCopper are registered trademarks of Purest Colloids, Inc. MesoIridium, MesoPalladium, MesoZinc and MesoSilica are trademarks of Purest Colloids, Inc.

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
62.623
Barem jednom dozom je vakcinisano skoro 1.325.000 ljudi, dok je obe doze dobilo njih 875.000.

Više od dve trećine vakcina pristiglo je iz daleke Kine - dva miliona doza "sinofarma", Rusi su nam u šest tranši isporučili nešto više od 340.000 “sputnjika”, dok smo sa Zapada dobili nešto manje od 320.000 “fajzera” koji su stizali na nedeljnom nivou, kao i 150.000 “astra-zeneka”.

- Između petog i desetog aprila bi trebalo da stigne još milion kineskih vakcina - najavio je predsednik Srbije Alekandar Vučić.

Iako vakcinacija u Srbiji dobro napreduje i iako je vakcinisano skoro 20 odsto stanovništva, i dalje postoje građani koji se pitaju “zašto mene još nisu zvali iako sam se redovno prijavio”.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/z...campaign=push_491a205ef19bd64&utm_medium=push

Poslednja izmena:

Kamael

Buduća legenda
Poruka
40.828
Screenshot_1.png

Milica Marinković je bila iznađena kada joj je granični policajac na ulasku u Srbiju iz Italije usmeno saopštio da će morati u desetodnevni karantin.

„Dajem pasoš, dajem potvrdu o vakcinaciji, dajem čak i izveštaj o antitelima iz laboratorije, a policajac me bledo gleda i kaže: ‘Mi to ne prihvatamo'“.

Milica je u Italiji boravila dva dana kako bi prisustvovala poslovnom sastanku.

Da bi ušla u Italiju, morala je da uradi PCR test i pokaže italijanskim graničarima pozivno pismo poslodavca.

https://www.danas.rs/bbc-news-serbi...u-pravila-na-granici-ako-ste-primili-vakcinu/

A vakcinisani eksperimentalnim vakcinama pomislili da ce biti kao na onoj slici dva tri kafica iz Izraela. Jos odbijaju da shvate sta se desava. Izgleda da ce tek ukapirati kada im zakucaju na vrata, a mozda ni tada.

rdeki

Elita
Poruka
17.948
radi se o belosvetskoj hohstaplerskoj ZAVERI.
samo se vi fiksajte, pa posle pijte antibiotIKe, PA KO ZIV, KO MRTAV a ja cu da budem bas celik

MesoGold, MesoSilver, MesoPlatinum, and MesoCopper are registered trademarks of Purest Colloids, Inc. MesoIridium, MesoPalladium, MesoZinc and MesoSilica are trademarks of Purest Colloids, Inc.
Pa sada, neko se truje gore navedenim otrovima, a neko je očigledno zatrovan i do srži zatupljen

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.