Vakcinacija protiv kovida - Srbija i svet

Da li ćete primiti vakcinu?


  • Ukupno glasova
    153
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poslednja izmena od moderatora:
Да не буде забуне, људи протестују против ОБАВЕЗНЕ вакцинације.
Треба нагласити, помислиће неко да су то само они дебили антиваксери.
ok, vazi, mi antivakseri smo debili

a sta ti imas: imas izbor za vakcinu, ali se uvode pasosi, i mi bez vakcine smo zigosani! a zasto ako sada vidimo da se kovid jednako siri bez obzira, bio neko vakcinisan ili ne?

i sad si ti pametan sto si za izbor, a ja sam glup?

koji izbor imas, ako se informacije kriju o broju osakacenih i umrlih posle vakcine?
 
This is what it looked like today in Australia, Milan, London, and France.


1627220203565.png

1627220226861.png


ok, mi antivakseri smo glupi, ali meni izgleda da su svi ovi na protestima ANTIVAKSERI, ili bar vecina, sreckom92: DA TI GRESIS
Да не буде забуне, људи протестују против ОБАВЕЗНЕ вакцинације.
Треба нагласити, помислиће неко да су то само они дебили антиваксери.
 
Poslednja izmena:

fejk njuz pozivaju na agresiju prema nama ''debilima'', pa izbombardujte nas, ne bi vam bilo prvi put da pozivate na zlocin​

CNN: Segregate Unvaccinated, Make Them Pay For Tests Every Day

Experts” suggest getting “very aggressive” with those who choose not to get vaccinated...
The latest VNN ravings come on the heels of a leaked internal email from CNN’s Washington bureau chief complaining that the “carrot” is no longer working in terms of convincing Americans to get vaccinated and that authorities need to start using the “stick.
ZLOCINCI!!! JEL STE POPISALI NEVAKCINISANE KUCE, OCE L' HILARI DA NAS GADJA DRONOVIMA KAO ASANZA STO JE 'TELA?
 
Poslednja izmena:
Kaze cnn da sargarepa vise ne deluje, pa da late stapa... i da ima da platimo mi antivakseri, da placamo test svaki dan

a sto se tice sektaskog od vrata do vrata, kada popisu nevakcinisane kuce, 'ladno bi mogli dronovima da nas nepokorne srede, tj one u demorats states, posto ovde to nema sansi gde sam ja
Da vas voze vas ne samo ovi koji bi da vas mlate nego i oni koji vas navukli da budete protiv
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top