Vakcinacija protiv kovida - Srbija i svet (2)

Da li ćete primiti vakcinu?

• Ukupno glasova
    93

camay

Obećava
Poruka
77
Ne neću se vakcinisati..Prvo sve mi deluje budalasto i dosta neozbiljno.Da je izašla jedna vakcina pa rokaj al ja da biram hoću li zapadnu, rusku, kinesku...Boze sačuvaj.😳 Ne pada mi na pamet. Drugo celo vreme sam radila na vrlo prometnom mestu nikada se nisam testirala a za celo ovo vreme ludila imala sam gripu kao i pre korone s proleća i s jeseni...tako se i lečila. Da sam se testirala bila bi to korona 😂 Moji na poslu neki se bockali pa imali kovid..Boli se tri puta bili bolesniji nego ja..juče u busu čujem jedan priča da je otišao po četvrtu vakcinu...Reko samo rokaj...😂😂

Muad'Dib

Veoma poznat
Poruka
13.886
Ne neću se vakcinisati..Prvo sve mi deluje budalasto i dosta neozbiljno.Da je izašla jedna vakcina pa rokaj al ja da biram hoću li zapadnu, rusku, kinesku...Boze sačuvaj.😳 Ne pada mi na pamet. Drugo celo vreme sam radila na vrlo prometnom mestu nikada se nisam testirala a za celo ovo vreme ludila imala sam gripu kao i pre korone s proleća i s jeseni...tako se i lečila. Da sam se testirala bila bi to korona 😂 Moji na poslu neki se bockali pa imali kovid..Boli se tri puta bili bolesniji nego ja..juče u busu čujem jedan priča da je otišao po četvrtu vakcinu...Reko samo rokaj...😂😂
Ma ti si mnogo pametna, ne mogu te prevariti ti neki tamo lekari. Možda su oni ceo život učili škole ali ti imaš "zdrav razum" i sva ta imunologija ti "nekako sumnjiva" 😅

Poruka
5.973
Ma ti si mnogo pametna, ne mogu te prevariti ti neki tamo lekari. Možda su oni ceo život učili škole ali ti imaš "zdrav razum" i sva ta imunologija ti "nekako sumnjiva" 😅
Гледали смо докторку (која је чак и професор, обашка још и министар) која се научила школе и напотписивала силних стручних радова, а која је пред камером зачуђено питала зар постоји течни кисеоник.

Muad'Dib

Veoma poznat
Poruka
13.886
Гледали смо докторку (која је чак и професор, обашка још и министар) која се научила школе и напотписивала силних стручних радова, а која је пред камером зачуђено питала зар постоји течни кисеоник.
Upravo takve najčešće koristite kao dokaz da vaši stavovi imaju naučnu potporu 😉

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.150
Mnogo su strucni ovi doktori a umiru od svih bolestina od kojih bi nas da lece. Da li bi vi isli kod krezubog zubara da vam popravlja zube? Najbolji su kad kazu - to vam je genetski za bolest za koju do juce nismo ni znali da postoji a opste je poznato da 3000 godina treba da prodje da bi nesto promenilo dnk i postalo genetski. Ne znaju ni sta uzrokuje bolesti a hoce da ih kao lece. Pa jos kad zdravim ljudima odstranjuju organe jer znaju da ce zbog nekog gena da obole od raka, kao onoj ludaci Anzelini Zoli dojke. Trebali su da joj kazu da ce da oboli od raka mozga pa da joj mozak odstrane, sta ce joj.

camay

Obećava
Poruka
77
Izvini ko je učio školu objasni a ko kupio diplomu...😂 U velikoj si zabludi ja znam mnoge koji su završili fakultete pa crnče za minimalac a znam i one koji su kupili diplome pa leče ljude...Odrasti..😉

teletabis56

Aktivan član
Poruka
1.607

Možda su ceo život učili škole, samo što se ti što su učili - ne vide na TV ekranima.
Uglavnom ucenjeni nazovi-lekari, koji su pod nekom optužbom za greške u lečenju pacijenata.
I dotična koja je član kriznog štaba, a ne zna ni da postoji tečni kiseonik, što se uči u osnovnoj školi.

Dobitnici Nobelove nagrade i uvaženi stručnjaci - svi su rekli da je ovo farsa.
Jesu li oni "ceo život učili škole", ili su plaćenici farmakomafije i ucenjeni nestručnjaci jedini pravi?

Poruka
4.005
,,Једна образована особа је глупа или неинформисана, дакле, све образовне особе су глупе и неинформисане."

Mnogo su strucni ovi doktori a umiru od svih bolestina od kojih bi nas da lece. Da li bi vi isli kod krezubog zubara da vam popravlja zube? Najbolji su kad kazu - to vam je genetski za bolest za koju do juce nismo ni znali da postoji a opste je poznato da 3000 godina treba da prodje da bi nesto promenilo dnk i postalo genetski. Ne znaju ni sta uzrokuje bolesti a hoce da ih kao lece. Pa jos kad zdravim ljudima odstranjuju organe jer znaju da ce zbog nekog gena da obole od raka, kao onoj ludaci Anzelini Zoli dojke. Trebali su da joj kazu da ce da oboli od raka mozga pa da joj mozak odstrane, sta ce joj.
Па, ти си жив пример одстрањеног мозга. :dash:

Možda su ceo život učili škole, samo što se ti što su učili - ne vide na TV ekranima.
Uglavnom ucenjeni nazovi-lekari, koji su pod nekom optužbom za greške u lečenju pacijenata.
I dotična koja je član kriznog štaba, a ne zna ni da postoji tečni kiseonik, što se uči u osnovnoj školi.
Па, зашто је коректно генерализовати и читаву научну заједницу оцењивати на основу пар њих?

Dobitnici Nobelove nagrade i uvaženi stručnjaci - svi su rekli da je ovo farsa.
Да видимо те ,,све" који су рекли да је ово фарса.:mrgreen:

teletabis56

Aktivan član
Poruka
1.607
,,Једна образована особа је глупа или неинформисана, дакле, све образовне особе су глупе и неинформисане."
"Jedna neobrazovana osoba je glupa i neinformisana, dakle - sve neobrazovane osobe su glupe i neinformisane."
Ovo je stereotip koji se stalno pominje od strane vas, nazoviobrazovanih, pa zašto ne bi važilo po analogiji i za vašu stranu?

Па, зашто је коректно генерализовати и читаву научну заједницу оцењивати на основу пар њих?
Zato što su "par njih" jedini koje možeš videti na Tv ekranima, kao da iz nekog čudnog razloga, samo oni mogu da predstavljaju "naučnu zajednicu".
Igrom slučaja, većina nazovistručnjaka su lekari protiv kojih se vode postupci zbog nesavesnog ili nestručnog lečenja pacijenata, dakle - kompromitovani ljudi, idealni da pristanu na iznošenje laži, kojima će obezbediti obustavu sudskog procesa.

Да видимо те ,,све" који су рекли да је ово фарса.:mrgreen:

Da vidimo te "sve" koji su podržali farsu sa koronom.
Jedni te isti ljudi, jedna te ista lica.
KOnj i Tiodorović su bili glavni akteri kompromitujuće akcije vakcinisanja protiv svinjskog gripa i gle čuda - evo ih opet.
Ima li neko drugi da vodi ovakve predstave za narod?

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.150
"Jedna neobrazovana osoba je glupa i neinformisana, dakle - sve neobrazovane osobe su glupe i neinformisane."
Ovo je stereotip koji se stalno pominje od strane vas, nazoviobrazovanih, pa zašto ne bi važilo po analogiji i za vašu stranu?

Zato što su "par njih" jedini koje možeš videti na Tv ekranima, kao da iz nekog čudnog razloga, samo oni mogu da predstavljaju "naučnu zajednicu".
Igrom slučaja, većina nazovistručnjaka su lekari protiv kojih se vode postupci zbog nesavesnog ili nestručnog lečenja pacijenata, dakle - kompromitovani ljudi, idealni da pristanu na iznošenje laži, kojima će obezbediti obustavu sudskog procesa.

KOnj i Tiodorović su bili glavni akteri kompromitujuće akcije vakcinisanja protiv svinjskog gripa i gle čuda - evo ih opet.
Sta mu objasnjavas, taj ni osnovnu nije zavrsio.

Poruka
4.005
Прилично глупа тврдња и са једне и са друге стране, а будући да је стереотип, како сам кажеш, подразумева се да је реч о генерализацији и нетачној тврдњи, због чега и јесам упутио реплику.

Значи, сматраш да је коректно генерализовати и читаву научну заједницу оцењивати на основу пар њих, само зато што имаш искривљену перцепцију стварности унутар које су представници научне заједнице само они које можеш да видиш на телевизији?

Чиме доказујеш тврдњу да ,,већину стручњака чине лекари против којих се воде поступци"?

Дакле, одбијаш да одговориш на питање и вршиш замену тезе.

Poruka
4.005
Sta mu objasnjavas, taj ni osnovnu nije zavrsio.
Како би било да ти и ја у року од 2 минута обоје приложимо фотографије свих својих диплома? Типујем да даље од средње ниси мрднула, полуписмена си, критичко мишљење ти је непознаница, своје објаве оперишеш од логике и здравог разума, и ти си се нашла да коментаришеш нечији степен образовања? Боље се држи потфорума Политика и Теорије Завере.

Boni 84

Iskusan
Poruka
6.085
И Sputnik V су тврдили да им вакцина штити две године, само да се вакцинишемо.

Да си умро или добио нову болест, да ти је ослабило срце, опала коса или да шест месеци ниси имао чуло мириса, онда би схватио зашто су упозоравали да се људи вакцинишу.
Радуј се што не знаш и што си здрав.
Pa mogla si ovo makar napisati u 2 različita posta, čisto da ne bude toliko očigledno da ni sama ne veruješ u to što tu pisuckaš.
Da sam "umro", shvatio bih...:think:
Nego, kako znaš da će novi talas krenuti u septembru? Kugla, pasulj, šolja, ili sve zajedno?

RIA77

Poznat
Poruka
7.347
Pa mogla si ovo makar napisati u 2 različita posta, čisto da ne bude toliko očigledno da ni sama ne veruješ u to što tu pisuckaš.
Da sam "umro", shvatio bih...:think:
Nego, kako znaš da će novi talas krenuti u septembru? Kugla, pasulj, šolja, ili sve zajedno?
Прво ја сам мушко. Друго, износим своје мишљење и разговарамо.
Да има спутњика, сигурно бих се вакцинисао са њим, али то сам само ја.
Ти ако нећеш да се вакцинишеш, немој, шта да ти ја радим сад.
Нови талас је већ кренуо.
Било је 7-10 на респиратору.
Сада је преко 30.
Чекај док се људи врате са годишњег и деца крену у школу.

Boni 84

Iskusan
Poruka
6.085
Прво ја сам мушко. Друго, износим своје мишљење и разговарамо.
Да има спутњика, сигурно бих се вакцинисао са њим, али то сам само ја.
Ти ако нећеш да се вакцинишеш, немој, шта да ти ја радим сад.
Нови талас је већ кренуо.
Било је 7-10 на респиратору.
Сада је преко 30.
Eto neću, čisto da znaš, kad već razgovaramo. Ti se bodi sa čim god hoćeš, tvoja volja.
Do sad izdržah sve talase i pikove i to bez tog vašeg "vrhunskog" naoružanja kome slabi efikasnost kako se broj "naoružanih" povećava...

RIA77

Poznat
Poruka
7.347
Eto neću, čisto da znaš, kad već razgovaramo. Ti se bodi sa čim god hoćeš, tvoja volja.
Do sad izdržah sve talase i pikove i to bez tog vašeg "vrhunskog" naoružanja kome slabi efikasnost kako se broj "naoružanih" povećava...
Ја нисам правио вакцине, само да те подсетим.
Поента је да не пренесемо вирус на оне који би имали последице.

Adriana Lima

Queen
Poruka
15.150
Како би било да ти и ја у року од 2 минута обоје приложимо фотографије свих својих диплома? Типујем да даље од средње ниси мрднула, полуписмена си, критичко мишљење ти је непознаница, своје објаве оперишеш од логике и здравог разума, и ти си се нашла да коментаришеш нечији степен образовања? Боље се држи потфорума Политика и Теорије Завере.
Ima ovde ljudi koji me poznaju, i mene i moje diplome ...vrlo sam kvalifikovana da procenim ljude tako da ne verujem da sam u tvom slucaju omanula... dziberisanje za kikiriki to je tvoj nivo.

Poruka
4.005
Ima ovde ljudi koji me poznaju, i mene i moje diplome ...vrlo sam kvalifikovana da procenim ljude tako da ne verujem da sam u tvom slucaju omanula... dziberisanje za kikiriki to je tvoj nivo.
Видим из прве руке какав си експерт за процењивање људи - ословљаваш женском заменицом корисника који се, свега пар објава изнад, сам декларише као мушко. :fdlan:

Дипломирана комуникологиња, без сумње.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.