Vakcinacija dece

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro, u prvi mah nisam bas razumeo logiku, ali sada mi je sve jasno. :worth:

Moramo se boriti protiv zlih okupatorskih vakcina, a podrzavati domace slobodoljubive...:worth:

Могу се користити само вакцине произведене у градовима из Бајагине песме "Руски воз".

Значи Харков, Гомељ и Лењинград.

- - - - - - - - - -

Па забрањује ли Путин те зле вакцине, у склопу своје борбе да очисти свет од зла?

А пре сам мислио да ликови као ви треба да нађу неку девојку, па макар и дечка, да развију део себе који нису добили кроз родитељску љубав. Ал сад мислим да је добро што сте дркоши и што нећете излећи јаја.

Наравно, само много јевтиније...Да ти дочарам, сада те јеббу, али ти наплаћују дупло скупље...:)

Ma sigurno je jeftinije, plate tamo u Torlaku, citava kamarila birokrata da im omoguci rad, sve je to jedna sitnica...

- - - - - - - - - -

Стерилишу...такви идиоти не смеју да се размножавају...

Jbga, kod tebe zakasnili.:sad2:

А пре сам мислио да ликови као ви треба да нађу неку девојку, па макар и дечка, да развију део себе који нису добили кроз родитељску љубав. Ал сад мислим да је добро што сте дркоши и што нећете излећи јаја.

Jesi li kupio onaj Zeolit, lik kao ti mi deluje kao da kupuje to? :think:

- - - - - - - - - -

Атеисти су најружнија секта икада, и најболеснија наравно.

Ma ti im kazi...

Опет интелектуално занемарљиве колеге дижу побуну против сотонске вакцинације?

Лепо, лепо.

Морамо их разумети, колега.

1. Берлински Зид је пао.

2. СССР се распао.

3. Макарска је разорена.

4. ЈНА је уништила група словеначких добровољаца. 12 месеци грљења са Хасимом на Романији је било ни за шта.

5. РСК је уништена.

6. РС је аутономна регија муслиманске Босне.

7. Косово је независно.

8. Продата је цементара за 1 евро.

9. Убијена је Југобанка.

10. Ђинђић је спалио петокраку.

11. Тачерка је пребила синдикалце.

12. Црна Гора се отцепила.

13. Мило је победио Српску Листу.

14. Пропао је референдум у Шкотској.

15. Пропао је референдум у Каталонији.

16. Пропао је покушај Русије да заузме Европу (заустављени у Доњецку).

17. Пао је Тадић али

18. Србија наставља пут ка ЕУ.

19. Шешељ има 1% подршке.

20. Двери имају чак 2%.

21. Плате у Москви су пале на 280 евра.

Читав живот пун пораза. Један цео животни век, у којем се нижу само порази.

Вакцине су ту једина нада.

Jesi li kupio onaj Zeolit, lik kao ti mi deluje kao da kupuje to? :think:

- - - - - - - - - -

Ma ti im kazi...

Нисам купио зеолит, не пијем своју мокраћу, не верујем у људе гуштере, атеисти су НВО секта, научна парадигма им је догма, а сви чланови су тешки социопатски случајеви.

Вакцине су ту једина нада.

Није баш нека нада, али шта се може, колеге просјаци не могу да буду избирачи.

- - - - - - - - - -

Ooooooo.... Stigla forumska intelEgencija! :hahaha:

Дес пијанац? Како огурки и тоалет папир, удара ли империјализам на темеље белоруске цивилизације?

Ај каћете оно са кемтрејлсима, та вам је добра, јбга ја већ помено људе гуштере.

Ви'ш овог човека?

POqBcEN.jpg

Његово црно испод нокта > ти.

А још је и Јеврејин.

Ако Србија толико стреми ЕУ и прихвата стандарде ЕУ да би једног дана била чланица исте, зашто нам се не дозволи да, као у већини чланица ЕУ, вакцинација буде ствар избора, а не присиле како је данас у Србији. Мени смета то лицемерство. Кад треба бити у интересу српског народа неки закон, онда вала не може.

Antibiotici i vakcine su daleko najznačajnije naučno dostignuće u istoriji civilizacije, zaboravite na Teslu, Ajnštajna, Njutna, Galileja, Maksvela, Faradeja i njihova otkrića i pronalaske, da kojim slučajem antibiotici i vakcine nikada nisu pronađeni, pola nas ovde na forumu uopšte ne bi imalo priliku da švrlja i žvrlja komentare pomoću tastature jer ne bismo svi bili živi.
Највеће научно достигнуће у историји медицине је увођење канализације, тако су искорењене све заразне болести које су изазиване и ширене мешањем питких и отпадних вода.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back