Bio je ranije kurs u Manakovoj kuci koji je organizovan pri Fakultetu primenjenih umetnosti. Pretpostavljam da i dalje postoji. Cena je sasvim pristojna, traje 3 meseca, ako se dobro secam. Sve ovo ce ti znaciti ako zivis u Bg...inace ti ne mogu pomoci. Pozdrav!