Vagner se oglasio povodom regrutacije Srba za rat u Ukrajini

U Srbiji je bio ENOT Corp, i vodili su srpsku decu u kampove na vojnu obuku, u Bosni, u Srbiji i u Rusiji.

Jako dobri drugarcici Strelkova

Medjutim njima je FSB u medjuvremenu polomio kicmu unistio ih je kompletnu organizaciju

Oni koji nisu pohapseni, ne znam gde su, al to bi moralo da se zna, narocito iz perspektive Drzavne Bezbednosti Srbije to mora da se zna ko prelazi granicu od tih poganih njuski
 
U Srbiji je bio ENOT Corp, i vodili su srpsku decu u kampove na vojnu obuku, u Bosni, u Srbiji i u Rusiji.

Jako dobri drugarcici Strelkova

Medjutim njima je FSB u medjuvremenu polomio kicmu unistio ih je kompletnu organizaciju

Oni koji nisu pohapseni, ne znam gde su, al to bi moralo da se zna, narocito iz perspektive Drzavne Bezbednosti Srbije to mora da se zna ko prelazi granicu od tih poganih njuski
Ти треба тему да отвориш а не овај усијани клинац... Све иоле Србско су црвени расформирали,.. на крају ће да се сажму нА гроб мртвог Тита и његових јуришника на Србе и остале нормалне у Србији
 
Srpski placenici tj psi rata su jos 2014 isli na Krim da se bore za pare, ali nisu sakrivali svoja lica,
Ови нису видели рат. Сликали се и паљба назад. Какви курчеви четници, 21 век. Дс ли си нормалан Кулганове?
 
Drugome želeti smrt može samo homosexualac istraumirani
što ga majka volela nije pa se okrenuo čikama umesto tetama.
Šta je sad? Nećeš na front? Šta sam pogrešno rekao? Bogme na prvoj liniji fronta se gine i vjerovatnoća da bi te Ukrajinci ubili je velika. Jer sam siguran da se ti tamo ne bi sakrivao u rovu, došao si iz Srbije, moraš pokazati ludu hrabrost da nas tamo ne brukaš. Ja samo realno pričam. A svakako ćeš jednog dana umrijeti. Gusle te čekaju :)
 
Nema EU za vas. Na pogresnoj strani🤦
Svakim danom sve dalje od EU perspektive.🤦
Rejtuj progres
0469712B-F6F3-4475-ACB7-FD493BF2D8B5.jpeg
 
Šta je sad? Nećeš na front? Šta sam pogrešno rekao? Bogme na prvoj liniji fronta se gine i vjerovatnoća da bi te Ukrajinci ubili je velika. Jer sam siguran da se ti tamo ne bi sakrivao u rovu, došao si iz Srbije, moraš pokazati ludu hrabrost da nas tamo ne brukaš. Ja samo realno pričam. A svakako ćeš jednog dana umrijeti. Gusle te čekaju :)

размишљам да одем у неку НАТО земљу, на привремени рад, по после, ако стигнем...
несе љутиш?
 
Naravno da ne, već mi je drago. Pametan izbor ;) Ali onda ne huškaj druge da idu u rat na ruskoj strani a ne želiš svojim postupkom da daš lični primjer.

skim si me to pomešao?
ovo je već lagarija, što govoriš, nije lepo...

a ako NEKO huška na rat to je tvoje ZAPADNO RIMSKO CARSTVO
koje jadnim ukrima šalje naoružanje da ih što više izgine
i teraju na SULUDE ofanzive, na UTVRDJENE RUSE
ukri jadni idu u valovima, jer ih NESLOVEN zelenski
i NACISTI iz galicije teraju na to
a Rusi ih tamane ko zečeve.

Šalju ih u samoubistvo, to je težak zločin!
samo da bi se opravdalo oružje i novac koji dobijaju
a ratuju TUDJUM životima ko da je video igra!
prvi vi EU/NATO lobisti gurate ukre u rat da izginu.
 

Slične teme


Back
Top