Quantcast

Vaga

B

Biondina

Gost
Vodolija, Blizanac (spadaju u grupi vazdusnih znakova sa Vagom) :D
Ali inace je ok sa Ovnom, Strelcem pogotovo, ma Vaga je najkompromisniji znak u zodijaku i jako je drustvena pa lako sklapa prijateljstva. Isto je i u ljubavi...

LunaTic_GiRl

Početnik
Poruka
44
Biondina:
Vodolija, Blizanac (spadaju u grupi vazdusnih znakova sa Vagom) :D
Ali inace je ok sa Ovnom, Strelcem pogotovo, ma Vaga je najkompromisniji znak u zodijaku i jako je drustvena pa lako sklapa prijateljstva. Isto je i u ljubavi...

Ja sam jedna vaga, i NIKAKO, ali NIKAKO se ne slazem sa strelcem..........Definitivno najbolja kombinacija, po meni, su vodolija, blizanci, i ovan!!

B

bik

Gost
moze da ima jako lepe prijateljske odnose sa bikom jer im isti vladalac daje dosta zajednickih interesovanja pa mogu da uzivaju u umetnosti,hrani i sl.zensku vagu ce ipak najcesce fizicki privuci dominantni znaci lav,ovan cak i skorpija,ali to nije najsrecnija kombinacija.vagice su divne ko ih stvarno upozna,a za to treba vremena i strpljenja

B

Biondina

Gost
bik:
moze da ima jako lepe prijateljske odnose sa bikom jer im isti vladalac daje dosta zajednickih interesovanja pa mogu da uzivaju u umetnosti,hrani i sl.zensku vagu ce ipak najcesce fizicki privuci dominantni znaci lav,ovan cak i skorpija,ali to nije najsrecnija kombinacija.vagice su divne ko ih stvarno upozna,a za to treba vremena i strpljenja
hej bik, da znas da imas pravo! Ali takodje su vage uglavnom neispunjene u ljubavi, jer stalno tragaju za harmonijom, bezazleno, ne znajuci da neke ljude to iscrpljuje i da neku nemaju smeka za to... :roll:

B

bik

Gost
ne bih da se hvalim,ali..bik je uvek u pravu :wink: salim se..vage su cesto jako nesrecne u ljubavi jer ni same ne znaju sta hoce prvo od sebe,a onda od druge strane.njih je tesko provaliti jer jako dobro glume i nikad neces videti njenu jako emotivnu stranu osim ako ne uvidi da zasluzujes njeno poverenje,pa ti je sama pokaze.to sve pricam iz licnog iskustva jer imam divnu prijateljicu vagu i mogu svima samo pozeleti takvu :D

N

najgora

Gost
ljudi, nemojte molim vas da pricate da se dobro slazemo sa blizancima, jer ja umreh za jednim :( tako znaju da nam se uvuku u glavu d aje to bolesno! rade sta hoce, a to nas boli! strelac, ovan, lav, skorpija, vodolije i ribe su cool.