Quantcast

VAGA/VODOLIJA??

• Začetnik teme Veneraaa
  • Datum pokretanja
B

bik

Gost
slaganje osoba zavisi od mnogo faktora i samo na osnovu znaka je tesko reci,ali,u principu,vaga i vodolija su skladna kombinacija.dopunjuju se u intelektualnom smislu,mada iz licnog iskustva znam da vodolije nisu bas reprezentativni primerci muskarca,a vagica ipak voli da pored sebe ima nekog koga ce sa ponosom drzati pod ruku dok joj druge devojke zavide na tome kakvog je frajera nabacila :wink:

V

Veneraaa

Gost
bik:
slaganje osoba zavisi od mnogo faktora i samo na osnovu znaka je tesko reci,ali,u principu,vaga i vodolija su skladna kombinacija.dopunjuju se u intelektualnom smislu,mada iz licnog iskustva znam da vodolije nisu bas reprezentativni primerci muskarca,a vagica ipak voli da pored sebe ima nekog koga ce sa ponosom drzati pod ruku dok joj druge devojke zavide na tome kakvog je frajera nabacila :wink:
Hm, u pravu si, sta da se radi... :roll:

N

najgora

Gost
kazu da se dobro slazemo, mada sam imala neke kontakte sa vodolijama i nisu mi nesto odgovarali... nesto im fali, ali ja nisam mogla d aprovalim sta :) ako ti provalis - reci mi :wink:

Slične teme

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.