Quantcast

vadjenje pasosa u NS-u

zeeborg

Zainteresovan član
Poruka
203
Da li mi neko moze reci gde se mogu u Novom Sadu predati dokumenta za vadjenje pasosa??? I koliko se od prilike ceka, kad je najbolje otici itd.
Hvala!!!:)
Tačno pre nedelju dana sam otišao u 11.40 u šalter salu kod mosta Slobode i završio sve za 35 min (i za pasoš i za lk). Gužvi nema, može se otići u koje bilo doba dana. Nije više onakva frka kao do septembra. Slobodno u slobodnom putovanju i napred. :lol:

*~Anti~*

Poznat
Poruka
7.272
SUP u Rumenačkoj: uplatiš sve, nabaviš svu potrebnu dokumentaciju, odeš kod njih, oni ti zakažu ternim, dođeš u tačno zakazano vreme, i gotovo. :lol:

Za 15 dana, gotov ti je pasoš, a njega preuzimaš na Limanu.

To ti je u najkraćim crtama bilo moje iskustvo (izradio i pasoš i ličnu kartu pre mesečak dana). :)

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.089
A je l' to oko pasoša podeljeno u smislu da ljudi s Limana idu na Liman, sa Detelinare na Detelinaru itd? Do sada nije bilo, al' rek'o da pitam pošto imamo novu šalter salu da se nije nešto promenilo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.