v.ilic : srbijom vladaju crnogorci

Da li je moguce da niko osim Milanne nije primetio da je lik opusteno objavio vest iz 2009.?!?! bez ikakvog linka i da se oko toga razvila tema, bez uticaja moderatora, iako je u pitanju zestoka povreda pravilnika krstarice?!?!
Dozvolite mi da iskoristim jednu, meni omrazenu rec....vrh!;)
 
Srbi glasaju za crnogorce, oni ih dovode na vlast, ne dolazim ja iz Bara sigurno da glasam za te moje ex zemljake. Za sve ostalo se slažem sa tobom,posebno za ovo "branje ušiju". Kao turisti kod nas ste vazda dobrodošli ali treba da se zna ko je gazda i šta se može a šta ne.

Tako cete se i najesti hleba od turizma. Neces dva puta zajebati nekoga da dodje na letovanje, a da mu se svi vazda beche shto je doshA.

Turizam u p.m. Tekuce vode ni za lek. Dok je nama brace Bugara.. Daleko vam lepa kuca, pa se koorchite do mile volje. :lol:
 
Baš kao i što ja mislim za srbe da su politička ratnohuškačka nacija.

Zar Crnogorac ima obraza to da kaze? Vi koji i sad chachkate mechku sa Crnogorskom Pravoslavnom Crkvom, ne biste li ga zavukli Srbima josh jedared kad im je najteze.

Eto vam sad nezavisnost, pa se zakitite s njom, a velikom oslobodiocu crnogorskog naroda Milu od srca zelim najljepshi provod u 'talijanskom zatvori i pogolemog cimera da se ne mora nit pokoravat nit klechat. :shock:
 
Zar je moguće da nema mnogo Srba i Crnogoraca čije granice poznavanja sveta ne prestaju na Adijatiku ili Singidunonu?

Evo koliko lepih destinacija ima za posetiti...

800px-Serbian_Passport_Visa_Free_Travel.png


tamno plava - ne treba viza
plava - viza se dobija na ulazu
svetlo plava - ne treba viza sa "biznismene"
 
zavrshi misao nemoj da se ustruchavash .....

shto neko ne poshalje albance tamo gde im je i mesto?
shto neko ne poshalje muslimane tamo gde im je i mesto?
shto neko ne poshalje palestince tamo gde im je i mesto?

zashto neko ne poshalje epoca u auswitchz, arbeit macht frei, rad oslobadza i ostale poshtapalice?

Dobar deo moje porodice je zavrsio u Ausvicu, tako da ti o tome ne treba da mi pricas.... Da rad oslobadja vecina palestinaca bi se posvetila radu a ne snovima o 72 crnooke device.... Zato odjebi u skokoovima.... Medju Palestincima ima normalnih ljudi, samo je problem sto ne mogu da dodju do izrazaja od drugih.....

P.S. Vidis kako znas gde ti je mesto..... bice nesto od tebe..... :D 8-)
 
Zar Crnogorac ima obraza to da kaze? Vi koji i sad chachkate mechku sa Crnogorskom Pravoslavnom Crkvom, ne biste li ga zavukli Srbima josh jedared kad im je najteze.

Eto vam sad nezavisnost, pa se zakitite s njom, a velikom oslobodiocu crnogorskog naroda Milu od srca zelim najljepshi provod u 'talijanskom zatvori i pogolemog cimera da se ne mora nit pokoravat nit klechat. :shock:


Zavlačili ste ga i vi nama godinama. U sva moguća sranja koja ste počinili uvukli ste i nas pa sad i kad smo nezavisni plaćamo dugove koje je Srbija napravila.
I ja tati Milu želim lijep provod u Italijanskoj prdekani, treba da odgovara za (ne)djela koja je napravio dok smo bili u zaje(b)nici sa vama i nadam se da će se u skorije vrijeme nać tamo pa zajedno sa Ilijiom Brčićem neka dokazuje svoju nevinost. A što se tiče turizma, u svako doba godine 500 000 srpskih turista je raspoloženo da ljetuje na našoj rivijeri, iz godine u godinu imamo sve više stranih turista, prošla sezona je nadmašila i rekordnu 1989-tu godinu a ove godine se očekuje još 20-ak % više nego lani, tako da se baš i ne $ekiram za nekolicinu vas koji će te bojkotovat našu obalu.
 
Znate koja je najgora kletva za Crnogorca???????????/


Da Bog da ti dijete nikad ne vidjelo Beograd!!!!!!!!!!!!!!!!1

Šta ti hoćeš časti ti? Da nijesi slučajno kakav rod sa onim govnetom Harunom Hadzićem veljeserbaljom iz Plava, šlihtaš se po forumima srbima a tačno znam šta o njima misliš i što bi im najradije rekao no nemaš muda. I uzgred, kako je stanje sa vehabijama, hoće li skorije bit' kakvih bombaških napada na Srbiju?
 
Jes' vala, pobeg'o sam iz Srbije da budem sto dalje od Crnogoraca.

Svako drustvo ima svoje vecite krivce koje je sasvim okej napadati i podyebavati, a vi ste se eto nasli na Crnogorcima i raznoraznim srpskim izbeglicama. To sto njima mozete da izgovorite nikad vam ne bi palo na pamet da kazete nekim, recimo, Hrvatima - to bi vec bio fasizam.

Smesno i tuzno.
 
A kad vise nije in napadati Rvate ,siptare ,fazlije i ostale to je vec postalo komercijala i izaslo iz mode ,sad je u trendu obracunavanje sa mangupima u sopstvenim redovima :mrgreen::mrgreen:a i sta ima da pricam o Hrvatima kad nih vidim samo na televiziji dok ove vidis svuda bilo da stoje ispred faxa , na vratima kluba ili u crnoj hronici u novinama
 
novosti 13.01.2009
v.ilic je kritikovao gradjane valjeva na predizbornom skupu u tom gradu zbog nepreduzimljivosti i mirenja sa stanjem stvari u srbiji.
on je valjevcima,sumadincima, pomoravcima rekao da cute pognutih glava i dozvoljavaju da srbijom vladaju crnogorci.

Znao sam da je primitivac, ali nisam znao da je i sirovi rasista. Ovo ću morati da prenesem i na druge forume. Iznenadiće se ljudi koji su još mislili da je tek "domaćin", lopov i patriJota.
 
Dobar deo moje porodice je zavrsio u Ausvicu, tako da ti o tome ne treba da mi pricas.... Da rad oslobadja vecina palestinaca bi se posvetila radu a ne snovima o 72 crnooke device.... Zato odjebi u skokoovima.... Medju Palestincima ima normalnih ljudi, samo je problem sto ne mogu da dodju do izrazaja od drugih.....

P.S. Vidis kako znas gde ti je mesto..... bice nesto od tebe..... :D 8-)

svakome njegovo ..... svakome njegovo, i sve po zasluzi ....
 

Back
Top