v.d. Gradonačelnik Beograda

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Zoran Alimpić u ponedeljak je ponovo izabran za predsednika Skupštine grada, a Milorad Perović za njegovog zamenika. Slušajući preporuku Ministartsva za upravu i lokalnu samoupravu gradski odbornici su zbog neispoštovane procedure ponovili izbor prva dva čoveka parlamenta prestonice. Za razliku od prethodne sednice, ovog puta su i Zoran Alimpić(DS) i Milorad Perović (DSS) imali protivkandidate - Ljubišu Stojmirovića (SRS) i Aleksandra Antića (SPS). Kandidati vladajuće koalicije protivnike su pobedili istim rezultatom - 51 prema 32. :-D

 
"vrsilac duznosi"? pa uskoro cete imati radikala koji ce vam vladati Beogradom,
kao i Zemunu, kao i Novom Sadu... i mnogo manjih gradova i sela

i zbog toga bice vam "mnogo lose" kao nama u Novom Sadu... a imacete i "opoziciju" kao sto mi imamo tzv. "opoziciju" u Novom Sadu... :lol:
 
eto bas citam nedavno u novinama novosadska tzv. "opozicija" najostrije kritikuje vlast u Novom Sadu zato sto su radovi popravke nekakvih cevi u nekoj ulici trajale 30 sati umesto predvidjenih 24 sata...
zbog toga traze opoziv gradonacelnice Maje Gojkovic...
javljaju se tzv. "opozicionari" SMS-om poruke tipa: "ovo je do sada naocigledniji primer nesposobnosti novosadske vlasti".... "eto vam novosadjani glasali ste eto vam ga na"... "radikalski klerofasisti bi da menjau nazive gimnazija e nece moci"... hahaha! :lol:
 
Super je novosadska vlast sada imaju novi moto "gde vidis drvo tu behaton posadi" ,koji ce nam ***** drvece kad ce ZIGorovi i Majini finansijeri i spoznozori da nas modernizuju i da nam napravesvuda lepe parkinge i behaton staze samo sto nalalost nece moci jos dugo da sprovode svoje plemenite zamisli :(
 
Zoran Alimpić u ponedeljak je ponovo izabran za predsednika Skupštine grada, a Milorad Perović za njegovog zamenika. Slušajući preporuku Ministartsva za upravu i lokalnu samoupravu gradski odbornici su zbog neispoštovane procedure ponovili izbor prva dva čoveka parlamenta prestonice. Za razliku od prethodne sednice, ovog puta su i Zoran Alimpić(DS) i Milorad Perović (DSS) imali protivkandidate - Ljubišu Stojmirovića (SRS) i Aleksandra Antića (SPS). Kandidati vladajuće koalicije protivnike su pobedili istim rezultatom - 51 prema 32. :-D


Pa logična računica- DSS i DS, protiv pojedinaca.
 
"vrsilac duznosi"? pa uskoro cete imati radikala koji ce vam vladati Beogradom,
kao i Zemunu, kao i Novom Sadu... i mnogo manjih gradova i sela

i zbog toga bice vam "mnogo lose" kao nama u Novom Sadu... a imacete i "opoziciju" kao sto mi imamo tzv. "opoziciju" u Novom Sadu... :lol:

trubadur,
svojevremeno sam nudio ovdasnjim radikalima 3:1 za parlamentarne izbore i niko da prihvati opkladu.
Tebi nudim 5:1 da radikal neće biti na čelu beograda.
izvoli8-)
 
naravno da je logična, a toliko su kukali što su prošli put bili sprečeni da istaknu svog kandidata, i meni nešto došlo žao:lol:
Da, ali ko je taj lik koga su ovog puta istakli na mesto borca za mesto gradonačelnika?:D
Totalni anonimus javnosti.
Videćemo šta će biti kada neka jača ličnost istupi kao kandidat. Drugo, nije narod birao, nego su oni medjusobno istrgovali.;)
 
Da, ali ko je taj lik koga su ovog puta istakli na mesto borca za mesto gradonačelnika?:D
Totalni anonimus javnosti.
Videćemo šta će biti kada neka jača ličnost istupi kao kandidat. Drugo, nije narod birao, nego su oni medjusobno istrgovali.;)

malo si pobrkala lončiće.
Skupština grada jeste nadležna da bira i razrešava predsednika i zamenika predsednika skupštine. To čine odbornici koje je birao narod.
to što je, silom prilika, predsednik skupštine ujedno i vd gradonačelnika nema veze sa trgovinom već sa većinom koja ga je izabrala.

a ovaj radikalski kandidat nije anonimus, bio je predsednik so zvezdara, ali su ga, po običaju, dss-ovci izradili kao vola, da ne kažem kao tomu:lol:
 
malo si pobrkala lončiće.
Skupština grada jeste nadležna da bira i razrešava predsednika i zamenika predsednika skupštine. To čine odbornici koje je birao narod.
to što je, silom prilika, predsednik skupštine ujedno i vd gradonačelnika nema veze sa trgovinom već sa većinom koja ga je izabrala.

a ovaj radikalski kandidat nije anonimus, bio je predsednik so zvezdara, ali su ga, po običaju, dss-ovci izradili kao vola, da ne kažem kao tomu:lol:
zar ne pričamo o gradonačelniku?
ne o predsedniku gradske vlade.
...ja o gradonačelniku, a ti?;-)
 
a ne secas se da je Vucic dobio 48% glasova 2004. godine?
ocekujem DIREKTAN ODGOVOR na postavljeno pitanje, a ne: "znas, Vucic je izgubio 2004..." :D ;)
zasto si tako ubedjen da ovaj put Vucic nece dobiti recimo 51%? to je razlika 2 dve malo vece zgrade
 
Super je novosadska vlast sada imaju novi moto "gde vidis drvo tu behaton posadi" ,koji ce nam ***** drvece kad ce ZIGorovi i Majini finansijeri i spoznozori da nas modernizuju i da nam napravesvuda lepe parkinge i behaton staze samo sto nalalost nece moci jos dugo da sprovode svoje plemenite zamisli :(

A u BG je kao drugaciji moto.Pa ako je negde moto gde vidis drvo tu zgradu posadi i gde vidis travnjak tu parking posadi to je u BGD
 
a ne secas se da je Vucic dobio 48% glasova 2004. godine?
ocekujem DIREKTAN ODGOVOR na postavljeno pitanje, a ne: "znas, Vucic je izgubio 2004..." :D ;)
zasto si tako ubedjen da ovaj put Vucic nece dobiti recimo 51%? to je razlika 2 dve malo vece zgrade

trubadur, mene pitas?
moj konačan odgovor je: DA, izgubio je, drugim rečima: izduvao:-D
a ubedjen sam da neće VUčić dobiti 51% iz dva razloga:
prvi razlog: neće se neposredno birati gradonačelnik;
drugi razlog: radikali neće imati većinu u beogradu, ako znaš šta je to većina. Ako ne znaš to je ono: 50% + tvoj glas:lol:

Opklada može?
 
e pa sta da ti kazem, zanosi se i dalje
izgleda da ti je to jako bitno u zivotu.
tuzno je videti kada je neko tako ostrascen.
bar mene licno boli ona stvar ko ce biti u mom gradu gradonacelnik bitnije su mi neke druge stvari u zivotu pa tek onda na mozda 50. mestu ko ce mi biti gradonacelnik.
 
Tuzno je videti na nekom forumu vise tema i napucavanja po pitanjima ko ce biti gradonacelnik ovog ili onog grada (da li radikal ili demokrata) nego po pitanjima odbrane Kosova i Metohije... e pa to je tuzno, sitnopoliticka prepucavanja i pakosti
 
Meni je jos enigma koga ce buduca gradska skupstina predloziti za gradonacelnika. Djilas, Ozegovic, Alimpic, neko cetvrti? Bez obzira sto ce ga birati odbrornici, buduci ce morati da bude jak lik, sa stavom, bas da bi se odbranio od raznih pritisaka sa strane.
 

Back
Top